• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@dafy nie nie,ja som bola na vklade 22.8.
11. sep 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 nemyslím si ze by bol s tým nejaký problém ked si aj tak samoplatca ..im ide iba o to aby mali recept :wink:
11. sep 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achh, spolubojovnicky moje. Tu na SK je to hrozne... nase zdravotnictvo. :frowning2: Od rana cakam, kedy ma zoberu na folikulometriu... :angry:
11. sep 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy myslis dafy? no to by bolo vyborne takto! :wink:
Ved aj ja si myslim, ze ked si ich platis vlastne v plnej hodnote, tak naco by bola ta karticka, no nie?
Ked som samoplatca a poistovna neuhradi...uvidim, cakam na mail od marcelka, dako sa mu nechce odpisovat, aj ked viem, ze urcite tam pendluje ako divy, po dovoske! :grinning: :grinning:
ale mne to suri, aby som vlastne dostala lieky sem a mohla zacat! nebudem cakat mesiace zbytocne, pride zima, cestovat nebudem, a este nam pridu robit spalnu v novembri, tak je toho vela potom... :wink:
11. sep 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi Jej, Zibi, super. Ja vidim ciarocku aj na tom mojom zacapanom displayi na mobile :slight_smile: Inak spinit mozes aj z toho, ze sliznica maternice je maximalne prekrvena a nejaka cievka sem tam praskne. S duphastonom opatrne. Je to hormon velmi podobny utrosu, aby si toho nebrala velmi vela. Drzim palce na piatok :slight_smile:
11. sep 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, pichali ste niektora agolutin namiesto utrogestanu? Boli to velmi? Kedze krvacam velmi skoro po transferoch, tak skusime v dalsom cykle agolutin, ale uz teraz ma to boli, lebo je to olejovy roztok a asi si ho budem pichat sama do nohy :confused: nie som ziadna padavka, ale jemne ihlicky a vela tuku je predsa ina kava ako rovno do svalu olejovy roztok. Ach jo!
11. sep 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy - strach tu uz bude stale :confounded: ale ved to poznas. Ozaj Emmke ste povedali hned ked za zadarilo?
11. sep 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimika1973 - ked sa lieky platia cele, nepotrebujes preukaz poistenca :sunglasses: len recept
11. sep 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem babulky nejak to uz len zariadim, na dialku! :wink:
Hlavne by som potrebovala ten clostyl, zvysok nie je problem.
11. sep 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 Ja si tiež pichám Agolutín do svalu každý tretí den,ale nájdi si niekoho kto ti to pichne,je to trošku bolestivejšie.
11. sep 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka2013 A si teraz po transfere alebo uz si tehulka? Beries aj iny progesteron, alebo iba agolutin. My sme zatial mimo Sk a ak bude dalsie ivf skoro, tak to budem musiet zvladnut sama. Kolko si za agolutin platila? Predpisal ti ho tvoj gynekolog alebo si platila celu sumu? Dik!
11. sep 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 dačo mi ušlo?? uz sa chystáte na dalsie IVF???.....sííííílno budem na teba myslieť a držať palčeky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@mimika1973 takže ideš do dalsieho boja????verím ze do uspešného :wink: a buduci rok sa všetky korčule stretneme či uz s bábätkami alebo bruškami :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy no veru dafynka, beriem si z teba priklad! :grinning: Musim to uz dako dobojovat do uspechu! :wink:
Len Marcel nemailuje dako, a potrebujem surne ten planning stimulace a hlavne predpisy na lieky! :wink:
Uz ho nechcem furt otravovat a nahanat ho, ale to suri, ak to chcem stihnut vobec :confused:
Hlavne ten Clostyl mi treba, zvysok sa uz da potom. Ten si nemam ako zohnat tu, len na Sk alebo v CZ veru....
Uz si normalne hovorim, ci tie moje maily mu nechodia do spamu!?
Lebo minule som pisala aj do lekarne v CZ a ked mi nic nechodilo ziadna odpoved, tak som tam volala pre istotu a pani hvorila, ze to mala v spame!!!! To aby sa clovek istil dvojako, a okrem mailovania aj volal, hruza! a strata casu tiez!
11. sep 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy veru, ja aj do Kosic zajdem, aby sme sa mohli vidiet vsetky tehulky! :slight_smile: :grinning: :grinning:
11. sep 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy Chystame sa uz od posledneho neuspesneho ketu. Kedy budeme moct ist je jedna velka otazka. Ale uz zhanam lieky a tak okolo toho :wink:
11. sep 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimika1973 no vies co ani mne neodpísal a kamoske dnes odpísal pritom mu neskor písala ako ja tak neviem :unamused: ..radsej zavolaj pre istotu povedz ze ten recept potrebujes surne :wink:
11. sep 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy :unamused: no cudne, ze niekomu rychlo odpise, niekomu zas nie! hmmm.... a este ked surne nieco chceme.
A kde tam mam volat, komu presne, ake cislo? standard a pytat si jeho? ci nechat mu odkaz a pod?
Nech ma nejeduje, lebo hned zmenim dokiho! ;)
11. sep 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Utrogestan kupeny v lekarni stoji kolko na SK?
11. sep 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 Áno som po ET 7 deň,pichám si Agolutín každý 3 deň a každý den ešte k tomu Utrogestan.Agolutin nebol drahý len niečo do 200 českých korún za balenie ,je ich tam 5 ampul
11. sep 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka2013 A kolko utrosu beries? Prepac, ze sa tolko vypytujem :slight_smile: toto je pre mna nieco nove. Mozem sa opytat preco Ti naordinovali agolutin? Mozes aj do ip. Dik! :slight_smile:
11. sep 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo babule, tak mame po dnesom druhom volani troch 4-bunkacov, jedneho 3-bunkaca a dvoch 2-bunkacikov. Upokojovali ma, ze je to v poriadku a ze aj tie 2-bunkace este mozu dobehnut tie silnejsie. Co si myslite? :confused:
11. sep 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mimika1973
okolo 5-6€ stoji cely ked si ho hradis, keby cez poistovnu tak doplacas cca 1,80€.
11. sep 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 nie nebudem ho brat ...dala som si poobede utrogestan radsej naviac aj tak mi vela vyteka takze nevadi :slight_smile:
napr. v iscare sme brali 3-3-3 o jeden naviac ako tu tak si myslim ze nezaskodi
11. sep 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi
ked spinis alebo krvacas, mala by si ho zapijat. ale ked to ustalo je to na dobrej ceste. a nic si nevycitaj, ja som si inac tiez a k nicomu to aj tak nebolo, netreba to riesit, lahko sa mi hovori vsak :slight_smile:
11. sep 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ale napr. len ten dr. max a pepino mi ukazuju ciarku ...minule som mala rapid tu ruzovu vanicku a tam mi nic neukazalo... uz nebudem testovat spotrebujem to co mam lebo vyhodim cely majland na testy... a pozerala som ze dr. max robia anglicania tak hadam bude kvalitny ...mama test nemaju u nas v ziadnej lekarni :angry:
11. sep 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ved to ..ale podla mna to aj tak nesuvisi s tym ..myslim ze to je nieco bud naozaj ako pise doky ze sa mi to zavrtava vyssie alebo odchadza ale nic nespravim vsetko je to uz v rukach niekoho ineho :wink:
11. sep 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi
no ja som mala tiez nejaky dr. max taky o nicom, ciarka tam bola na 11den po ET, ze ledva som ju videla a to som mala vlozenu krasnu 1xHB1, chod na krvicku a uvidis, ta je 100 percent, ja viem, ze ta to laka :wink:
11. sep 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no praveze je mam pekne ciarky..tak hadam nejake testy musia ukazat dobre nie? :wink: to zasa nemozu byt vsetky zle :slight_smile:
v piatok idem na krv :wink:
11. sep 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok je to takto v poriadku.. krasne sa ti vyvijaju..zelam aj nadalej aby pokracovalo vsetko tak ako ma:slight_smile:
11. sep 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hlasim sa po dlhom cakani na folikulometriu, ze foliky tam nejake su... (na pravo dve, na ľavo dve) prave som sa ohlasila Koudymu mailom... neviem, ako dnes pokracovat... ci este pichat puregon... alebo vyckat... Davku si picham o 15.30... tak pockam hodinku ci mi odpise, potom tam zavolam.
11. sep 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok