Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

isabellaa
11. sep 2013

@dafy nie nie,ja som bola na vklade 22.8.

dafy
11. sep 2013

@mimika1973 nemyslím si ze by bol s tým nejaký problém ked si aj tak samoplatca ..im ide iba o to aby mali recept 😉

dalida
11. sep 2013

Achh, spolubojovnicky moje. Tu na SK je to hrozne... nase zdravotnictvo. ☹ Od rana cakam, kedy ma zoberu na folikulometriu... 😠

mimika1973
11. sep 2013

@dafy myslis dafy? no to by bolo vyborne takto! 😉
Ved aj ja si myslim, ze ked si ich platis vlastne v plnej hodnote, tak naco by bola ta karticka, no nie?
Ked som samoplatca a poistovna neuhradi...uvidim, cakam na mail od marcelka, dako sa mu nechce odpisovat, aj ked viem, ze urcite tam pendluje ako divy, po dovoske! 😀 😀
ale mne to suri, aby som vlastne dostala lieky sem a mohla zacat! nebudem cakat mesiace zbytocne, pride zima, cestovat nebudem, a este nam pridu robit spalnu v novembri, tak je toho vela potom... 😉

lienka_1
11. sep 2013

@zibi Jej, Zibi, super. Ja vidim ciarocku aj na tom mojom zacapanom displayi na mobile 🙂 Inak spinit mozes aj z toho, ze sliznica maternice je maximalne prekrvena a nejaka cievka sem tam praskne. S duphastonom opatrne. Je to hormon velmi podobny utrosu, aby si toho nebrala velmi vela. Drzim palce na piatok 🙂

lienka_1
11. sep 2013

Baby, pichali ste niektora agolutin namiesto utrogestanu? Boli to velmi? Kedze krvacam velmi skoro po transferoch, tak skusime v dalsom cykle agolutin, ale uz teraz ma to boli, lebo je to olejovy roztok a asi si ho budem pichat sama do nohy 😕 nie som ziadna padavka, ale jemne ihlicky a vela tuku je predsa ina kava ako rovno do svalu olejovy roztok. Ach jo!

falin
11. sep 2013

@dafy - strach tu uz bude stale 😖 ale ved to poznas. Ozaj Emmke ste povedali hned ked za zadarilo?

falin
11. sep 2013

mimika1973 - ked sa lieky platia cele, nepotrebujes preukaz poistenca 😎 len recept

mimika1973
11. sep 2013

dakujem babulky nejak to uz len zariadim, na dialku! 😉
Hlavne by som potrebovala ten clostyl, zvysok nie je problem.

lenka2013
11. sep 2013

@lienka_1 Ja si tiež pichám Agolutín do svalu každý tretí den,ale nájdi si niekoho kto ti to pichne,je to trošku bolestivejšie.

lienka_1
11. sep 2013

@lenka2013 A si teraz po transfere alebo uz si tehulka? Beries aj iny progesteron, alebo iba agolutin. My sme zatial mimo Sk a ak bude dalsie ivf skoro, tak to budem musiet zvladnut sama. Kolko si za agolutin platila? Predpisal ti ho tvoj gynekolog alebo si platila celu sumu? Dik!

dafy
11. sep 2013

@lienka_1 dačo mi ušlo?? uz sa chystáte na dalsie IVF???.....sííííílno budem na teba myslieť a držať palčeky 🙂 🙂 🙂
@mimika1973 takže ideš do dalsieho boja????verím ze do uspešného 😉 a buduci rok sa všetky korčule stretneme či uz s bábätkami alebo bruškami 😀 😀 😀

mimika1973
11. sep 2013

@dafy no veru dafynka, beriem si z teba priklad! 😀 Musim to uz dako dobojovat do uspechu! 😉
Len Marcel nemailuje dako, a potrebujem surne ten planning stimulace a hlavne predpisy na lieky! 😉
Uz ho nechcem furt otravovat a nahanat ho, ale to suri, ak to chcem stihnut vobec 😕
Hlavne ten Clostyl mi treba, zvysok sa uz da potom. Ten si nemam ako zohnat tu, len na Sk alebo v CZ veru....
Uz si normalne hovorim, ci tie moje maily mu nechodia do spamu!?
Lebo minule som pisala aj do lekarne v CZ a ked mi nic nechodilo ziadna odpoved, tak som tam volala pre istotu a pani hvorila, ze to mala v spame!!!! To aby sa clovek istil dvojako, a okrem mailovania aj volal, hruza! a strata casu tiez!

mimika1973
11. sep 2013

@dafy veru, ja aj do Kosic zajdem, aby sme sa mohli vidiet vsetky tehulky! 🙂 😀 😀

lienka_1
11. sep 2013

@dafy Chystame sa uz od posledneho neuspesneho ketu. Kedy budeme moct ist je jedna velka otazka. Ale uz zhanam lieky a tak okolo toho 😉

dafy
11. sep 2013

@mimika1973 no vies co ani mne neodpísal a kamoske dnes odpísal pritom mu neskor písala ako ja tak neviem 😒 ..radsej zavolaj pre istotu povedz ze ten recept potrebujes surne 😉

mimika1973
11. sep 2013

@dafy 😒 no cudne, ze niekomu rychlo odpise, niekomu zas nie! hmmm.... a este ked surne nieco chceme.
A kde tam mam volat, komu presne, ake cislo? standard a pytat si jeho? ci nechat mu odkaz a pod?
Nech ma nejeduje, lebo hned zmenim dokiho! ;)

mimika1973
11. sep 2013

Utrogestan kupeny v lekarni stoji kolko na SK?

lenka2013
11. sep 2013

@lienka_1 Áno som po ET 7 deň,pichám si Agolutín každý 3 deň a každý den ešte k tomu Utrogestan.Agolutin nebol drahý len niečo do 200 českých korún za balenie ,je ich tam 5 ampul

lienka_1
11. sep 2013

@lenka2013 A kolko utrosu beries? Prepac, ze sa tolko vypytujem 🙂 toto je pre mna nieco nove. Mozem sa opytat preco Ti naordinovali agolutin? Mozes aj do ip. Dik! 🙂

miscok
11. sep 2013

Halo babule, tak mame po dnesom druhom volani troch 4-bunkacov, jedneho 3-bunkaca a dvoch 2-bunkacikov. Upokojovali ma, ze je to v poriadku a ze aj tie 2-bunkace este mozu dobehnut tie silnejsie. Co si myslite? 😕

nelly3
11. sep 2013

@mimika1973
okolo 5-6€ stoji cely ked si ho hradis, keby cez poistovnu tak doplacas cca 1,80€.

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelly3
11. sep 2013

@zibi
ked spinis alebo krvacas, mala by si ho zapijat. ale ked to ustalo je to na dobrej ceste. a nic si nevycitaj, ja som si inac tiez a k nicomu to aj tak nebolo, netreba to riesit, lahko sa mi hovori vsak 🙂

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelly3
11. sep 2013

@zibi
no ja som mala tiez nejaky dr. max taky o nicom, ciarka tam bola na 11den po ET, ze ledva som ju videla a to som mala vlozenu krasnu 1xHB1, chod na krvicku a uvidis, ta je 100 percent, ja viem, ze ta to laka 😉

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
speranza1
11. sep 2013

@miscok je to takto v poriadku.. krasne sa ti vyvijaju..zelam aj nadalej aby pokracovalo vsetko tak ako ma🙂

dalida
11. sep 2013

Ahojte, hlasim sa po dlhom cakani na folikulometriu, ze foliky tam nejake su... (na pravo dve, na ľavo dve) prave som sa ohlasila Koudymu mailom... neviem, ako dnes pokracovat... ci este pichat puregon... alebo vyckat... Davku si picham o 15.30... tak pockam hodinku ci mi odpise, potom tam zavolam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre