• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. augusta 2017 
@falin dik takze mam Ziadost o refundaciu platby v hotovosti za vecne davky poskytnute v EU takto sa to tlacivo vola cele to je ono?rozumiem tomu dobre?boooze som ako ako z pomocnej skoly :grinning: len nikdy som to nerobila tak chcem mat istotu
11. sep 2013 o 15:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mna to baby dost boli vsetko,aj v noci to bolo dost hekticke.Idem sa ja radsej ukazat mojmu dr nech mi spravi utz a ukludni ma.Co ine okrem ohss moze este robit sarapatu? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. sep 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin moja bola som v ke na hematologii a u zubara :wink: :dizzy_face:
11. sep 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota ahoj, tak ako sa dari? kedy ides na krv a kolko uz ubehlo dni od vkladu. Drzim silno prsty :wink:
11. sep 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin Ahoj, tak som scanovala Stelclovi ten vysledok z genetickeho vysetrenia, kde boli tie mutacie a napisal mi, citujem: nejedna sa o vaznu mutaciu, takze anopyrin od odberu vajicok bude stacit, urcite ale uzivajte dlhodobo kyselinu listovu ... uzivam femibion 800 .... tak to hadam staci. Takze si ho mozem kupit v lekarni a prvy den po odbere ho nasadim, chcem este uzivat aj selen a zinok, ze su vhodne pri nidacii - uhniezdneni. Nemas s tym skusenosti ???
11. sep 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin a ten anopyrin 100 mg alebo 400 mg
11. sep 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 dakujem:slight_smile:
11. sep 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 moc dakujem - ste vsetky super:slight_smile:
11. sep 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa ahojky.Dnes som bola prvy krat v praci bolo ovela lepsie ako doma.5 den od Et.Testovat mam 18.9. a aj mrchanu mam dostat v ten den tak ked sa neukaze skorej tak rano testnem a uvidime verime ze tam budu// :wink:
11. sep 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
11. sep 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa beriem ta za slovo :slight_smile:
11. sep 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok moja, neviem ti poradit ... mna jedine ohss napada pri tom co hovoris ... zbehni radsej svojmu dokimu, nech si kludnejsia ... mne zasa ohss diagnostikovali a nechcem to zakriknut, ale mne to ziadny problem nerobi ... ale zas brala som 8 dni lieky na to + infuzku po opu ... drzim palce aby vsetko dobre dopadlo !
11. sep 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok neboj, aj dvojbunkace to vedia roztocit a dobehnut tie vacsie :grinning:
11. sep 2013 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. sep 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujem, aj som si to myslela :slight_smile:
11. sep 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok jej super, neboj tie ostatne to dobehnu;);)
11. sep 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikuska Nemáš za čo :dizzy_face:
11. sep 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 Tak som bola u toho dokiho..spravil mi normalny UZT a vraj je to v poriadku,ze tam nic nevidi,ze vajecniky su len mierne zvacsene a to je po stimulke normalne. Ked ma mataju tie bolesti,mozno len naozaj reagujem na OPU.Aj po prefukoch som bola asi tyzden ubolena.Mam vsak aj 37,4 teplotku-to je tiez dosledok OPU alebo Utrosu?
11. sep 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky 8.9.2013 sa narodili zakladatelke tejto temy dvojicky Jakubko a Samko gratulujem z celeho srdiecka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. sep 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@sarasota aj ja gratulujem @lahhel z celeho srdiecka :slight_smile:, hlavne nech su chlapciatka a maminka zdravi a stastni :slight_smile:
11. sep 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lahhel gratulujem a nech ste vsetci zdravi ;););)
11. sep 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lahhel obrovska gratulka
11. sep 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok pocuj, ja mam presne taku istu teplotu, neviem comu to pripisat ... vajecniky tiez obcas pichnu, ale beriem to tak, ze su po stimulacii a spamatavaju sa ... ine problemy ja necitim ... ako prevenciu toho ohss urcite pi velmi vela tekutin a jedz viac bielkovin ako obycajne... ale bolest brucha ako ty si pisala nemam ... sleduj sa dalej, ale snad to bude dobre, ved by uz doktor videl, ak by nieco bolo ...
11. sep 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 No mne sa mari,ze som tu niekde citala,ze vaby naju tuto teplotu pri Utrosi,ale nie som si ista.Tak snad je to cele z toho,ze je telo zosokovane a nadopovane hormonmi.Pit sa snazim,s tymi bielkovinami je to horsie,celkovo jem menej ako zvycajne :confused:
11. sep 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok ja si myslim,ze to bude z tych hormonov, a aj stres - jedno s druhym ...
neboj, par dni a bude lepsie :slight_smile: drz sa
11. sep 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota drzim ti moja moc palce :slight_smile: Budem mysliet na vas...nech je tam krasna kolajnicka :slight_smile: Ja uz od 18-ho nebudem na koniku par tyzdnov, ale potom sa vratim a budem Vas sledovat, ako tehulkujete :slight_smile: Vela,vela stastia ti prajem:slight_smile:
12. sep 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak po 3,5 mesačnej odmlke po MA ideme znova do boja, včera dorazila mrcha, takže od zajtra začínam stimulovať clostylom budúci týždeň 1.UTZ kontrola, tak uvidíme čo z toho bude.
12. sep 2013 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sally2401 zelam ti vela stastia :wink: :slight_smile: ... a budes stimulovat len clostylom?
12. sep 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska - anopyrin staci 100, beriem rano 1 tbl. So zinkom a selenom nemam skusenost, teraz som to citala tiez tu na fore ,z epomaha nidacii. Ked ja uz ani sama neviem co pomoze :confounded: Proste nech clovek robi cokolvek, ak to nema byt tak to nebude a ked to ma byt , tak to bude, aj ked preto nespravime "az tak vela". Pomaly ale iste sa zo mna stava skeptik, po tolkych neuspechoch :confounded: . Femibion je fajn, ja som mala okrem toho este samostatne kys. listovu, ale bez efektu :confounded:

@sarasota - verim s tebou a strasne silno ti to prajem :slight_smile:

@sarasota -dakujem eza info. @lahhel - srdecne blahozelaaaaam :dizzy_face:

@sally2401 - drzim palceky na stimulku

@bergalm - ano to je ono, sikulka si. Neboj clovek sa postupne uci, je toho vela okolo ivf.
12. sep 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 zatiaľ mi dal maximálne dávky clostylu 2-2-2 na 5 dní a uvidia podľa UTZ, minule som dopichávala 2 ampulky bravelle, už som aj objednaná na utz na budúcu stredu :slight_smile: :wink:
12. sep 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok