Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
11. sep 2013

@falin dik takze mam Ziadost o refundaciu platby v hotovosti za vecne davky poskytnute v EU takto sa to tlacivo vola cele to je ono?rozumiem tomu dobre?boooze som ako ako z pomocnej skoly 😀 len nikdy som to nerobila tak chcem mat istotu

miscok
11. sep 2013

No mna to baby dost boli vsetko,aj v noci to bolo dost hekticke.Idem sa ja radsej ukazat mojmu dr nech mi spravi utz a ukludni ma.Co ine okrem ohss moze este robit sarapatu? ☹ ☹ ☹

melisska
11. sep 2013

@falin moja bola som v ke na hematologii a u zubara 😉 😵

isabellaa
11. sep 2013

@sarasota ahoj, tak ako sa dari? kedy ides na krv a kolko uz ubehlo dni od vkladu. Drzim silno prsty 😉

ikuska
11. sep 2013

@falin Ahoj, tak som scanovala Stelclovi ten vysledok z genetickeho vysetrenia, kde boli tie mutacie a napisal mi, citujem: nejedna sa o vaznu mutaciu, takze anopyrin od odberu vajicok bude stacit, urcite ale uzivajte dlhodobo kyselinu listovu ... uzivam femibion 800 .... tak to hadam staci. Takze si ho mozem kupit v lekarni a prvy den po odbere ho nasadim, chcem este uzivat aj selen a zinok, ze su vhodne pri nidacii - uhniezdneni. Nemas s tym skusenosti ???

ikuska
11. sep 2013

@falin a ten anopyrin 100 mg alebo 400 mg

jalaura
11. sep 2013

@buba08 dakujem🙂

jalaura
11. sep 2013

@speranza1 moc dakujem - ste vsetky super🙂

sarasota
11. sep 2013

@isabellaa ahojky.Dnes som bola prvy krat v praci bolo ovela lepsie ako doma.5 den od Et.Testovat mam 18.9. a aj mrchanu mam dostat v ten den tak ked sa neukaze skorej tak rano testnem a uvidime verime ze tam budu// 😉

isabellaa
11. sep 2013

@sarasota budu 😉

sarasota
11. sep 2013

@isabellaa beriem ta za slovo 🙂

yanka1
11. sep 2013

@miscok moja, neviem ti poradit ... mna jedine ohss napada pri tom co hovoris ... zbehni radsej svojmu dokimu, nech si kludnejsia ... mne zasa ohss diagnostikovali a nechcem to zakriknut, ale mne to ziadny problem nerobi ... ale zas brala som 8 dni lieky na to + infuzku po opu ... drzim palce aby vsetko dobre dopadlo !

yanka1
11. sep 2013

@miscok neboj, aj dvojbunkace to vedia roztocit a dobehnut tie vacsie 😀

melisska
11. sep 2013

@ikuska 100mg 😉

ikuska
11. sep 2013

@melisska dakujem, aj som si to myslela 🙂

gaga83
11. sep 2013

@miscok jej super, neboj tie ostatne to dobehnu;);)

melisska
11. sep 2013

@ikuska Nemáš za čo 😵

miscok
11. sep 2013

@yanka1 Tak som bola u toho dokiho..spravil mi normalny UZT a vraj je to v poriadku,ze tam nic nevidi,ze vajecniky su len mierne zvacsene a to je po stimulke normalne. Ked ma mataju tie bolesti,mozno len naozaj reagujem na OPU.Aj po prefukoch som bola asi tyzden ubolena.Mam vsak aj 37,4 teplotku-to je tiez dosledok OPU alebo Utrosu?

sarasota
11. sep 2013

babulky 8.9.2013 sa narodili zakladatelke tejto temy dvojicky Jakubko a Samko gratulujem z celeho srdiecka 🙂 🙂 🙂

buba08
11. sep 2013

@sarasota aj ja gratulujem @lahhel z celeho srdiecka 🙂, hlavne nech su chlapciatka a maminka zdravi a stastni 🙂

gaga83
11. sep 2013

@lahhel gratulujem a nech ste vsetci zdravi ;););)

stastenka42
11. sep 2013

@lahhel obrovska gratulka

yanka1
11. sep 2013

@miscok pocuj, ja mam presne taku istu teplotu, neviem comu to pripisat ... vajecniky tiez obcas pichnu, ale beriem to tak, ze su po stimulacii a spamatavaju sa ... ine problemy ja necitim ... ako prevenciu toho ohss urcite pi velmi vela tekutin a jedz viac bielkovin ako obycajne... ale bolest brucha ako ty si pisala nemam ... sleduj sa dalej, ale snad to bude dobre, ved by uz doktor videl, ak by nieco bolo ...

miscok
11. sep 2013

@yanka1 No mne sa mari,ze som tu niekde citala,ze vaby naju tuto teplotu pri Utrosi,ale nie som si ista.Tak snad je to cele z toho,ze je telo zosokovane a nadopovane hormonmi.Pit sa snazim,s tymi bielkovinami je to horsie,celkovo jem menej ako zvycajne 😕

yanka1
11. sep 2013

@miscok ja si myslim,ze to bude z tych hormonov, a aj stres - jedno s druhym ...
neboj, par dni a bude lepsie 🙂 drz sa

annetty
12. sep 2013

@sarasota drzim ti moja moc palce 🙂 Budem mysliet na vas...nech je tam krasna kolajnicka 🙂 Ja uz od 18-ho nebudem na koniku par tyzdnov, ale potom sa vratim a budem Vas sledovat, ako tehulkujete 🙂 Vela,vela stastia ti prajem🙂

sally2401
12. sep 2013

ahojte, tak po 3,5 mesačnej odmlke po MA ideme znova do boja, včera dorazila mrcha, takže od zajtra začínam stimulovať clostylom budúci týždeň 1.UTZ kontrola, tak uvidíme čo z toho bude.

speranza1
12. sep 2013

@sally2401 zelam ti vela stastia 😉 🙂 ... a budes stimulovat len clostylom?

falin
12. sep 2013

@ikuska - anopyrin staci 100, beriem rano 1 tbl. So zinkom a selenom nemam skusenost, teraz som to citala tiez tu na fore ,z epomaha nidacii. Ked ja uz ani sama neviem co pomoze 😖 Proste nech clovek robi cokolvek, ak to nema byt tak to nebude a ked to ma byt , tak to bude, aj ked preto nespravime "az tak vela". Pomaly ale iste sa zo mna stava skeptik, po tolkych neuspechoch 😖 . Femibion je fajn, ja som mala okrem toho este samostatne kys. listovu, ale bez efektu 😖

@sarasota - verim s tebou a strasne silno ti to prajem 🙂

@sarasota -dakujem eza info. @lahhel - srdecne blahozelaaaaam 😵

@sally2401 - drzim palceky na stimulku

@bergalm - ano to je ono, sikulka si. Neboj clovek sa postupne uci, je toho vela okolo ivf.

sally2401
12. sep 2013

@speranza1 zatiaľ mi dal maximálne dávky clostylu 2-2-2 na 5 dní a uvidia podľa UTZ, minule som dopichávala 2 ampulky bravelle, už som aj objednaná na utz na budúcu stredu 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre