Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
13. sep 2013

@nelly3 podľa mňa dostaneš normálne ako máš cyklus okolo toho 24 prečo si myslíš že teraz?

ria191
13. sep 2013

@nelly3 prepáč nelča uff blondína 😀 😀 😀 som si neuvedomila, že do termínu MS máš tak ďaleko a vlastne sa pýtaš či dostaneš MS po vysadení utrošu podľa mňa teda nie opravujem až toho 24 😀 😀 😀

nelly3
13. sep 2013

@ria191
ze ked som vysadila utros 😕 sice len dva dni som ho brala, tym padom budem stimulovat az koncom oktobra, zaciatkom novembra a to vy uz budete krasne pekne tehulky 😵

nelly3
13. sep 2013

@yanka1
vies co vela bab co pride do tejto temy ako novacik tak hned aj odidu lebo su tehulky 😉

ria191
13. sep 2013

@nelly3 mne vychádza KET koncom októbra 😀 😀 😀

strapula27
13. sep 2013

ahojte babulky,ako sa mate???? kazdy si o vas precitam co mate nove..vsetkym drzim palce!!!!! my sa mame zatial dobre,pomalicky som vsak stale viac nemotrona a pomala, nevladzem ani tolko chodit☹ ale ked sa ti dvaja drobci vo mne vlnia,tak zabudnem na vsetko nepohodlne🙂 baby a vcera maly vo mne cikutkal😀D bolo to take milucke🙂 davajte vsetky na seba pozor!!!

ria191
13. sep 2013

@nelly3 ale väčšinou sú to zdravé kočule 😕 😕 😕 endometrióza je sviňa, ale my ju porazíme svojou vytrvalosťou 😀 😀 😀

nelly3
13. sep 2013

@ria191
jasne, ze ano, trpezlivost ruze prinasa, kokos, ale dokedy budem trpezliva to sa sama uz sebe aj cudujem 😀

ria191
13. sep 2013

@strapula27 to je super, že ste v poriadku uff že 30. týždeň krásne ťaháte len tak ďalej 😀 😀 😀

yanka1
13. sep 2013

@nelly3 jaaaj, bodaj by si mala pravdu ...

ria191
13. sep 2013

@nelly3 to mi hovor ja by som bola veľmi trpezlivá, keby boli € z toho som na nervy. Ostatné už neriešim nejako som sa "skľudnila" podivuhodné len, aby mi to vydržalo aj po KET-e 😀 😀 😀

ria191
13. sep 2013

@zibi na dnes prajem krásne HCG 😀 😀 😀

nelly3
13. sep 2013

@ria191
ved toto tie € ach jaj, no ved to ja som bola taka kludna, spokojna a nastavena na soft co som mala, ze ani vo sne by ma nenapadlo, ze ani k ET nedojde 😠 tak ja uz neviem, negativna je zle, pozitivna je zle 😝

liana_k
13. sep 2013

@bergalm Ja som tiež teplotovala celú stimulku, je to reakcia organizmu na hormóny, preležala som ju celú v posteli a potila som sa ako kôň, myslím že u teba to bude to isté, pokiaľ nemáš nejaké iné problémy(zapálené hrdlo a pod.)

ria191
13. sep 2013

@gaga83 ale aj keď sa "pomýlili" tak to je krásny omyl nie???? Je super, že sú "nanučiky" aj keď ťa predtým vystresovali, ale ja verím, že teraz nebudú potrebné 😀

tinkatinulka
13. sep 2013

@nelly3 kolky dc ci teraz? naposledy mi dosla mrcha bez et asi 10den po opu ..ale predtým už asi 6den.

ria191
13. sep 2013

@nelly3 musíme sa naučiť hádzať neutrál 😀 😀 😀 . Vyjde vyjde nevyjde nevyjde ide sa ďalej a toto je to najťažšie teda aspoň u mňa 😀 😀 😀

nelly3
13. sep 2013

@tinkatinulka
to fakt? takze dosla, dneska som 21 DC, po vysedeni utrosu 5 den, mozno pride a mozno nie, uz to necham aj tak lebo aj tak to neovplyvnim a bude tak ako ma byt. este mi nedosla fa za tento soft? kedy tebe prisla faktura?

gaga83
13. sep 2013

@ria191 no som zvedavá čo mi odpíšu lebo som im ráno písala. Hej potešila som sa ale toto sa nerobí, hádam sa aspoň ospravedlnia

tinkatinulka
13. sep 2013

@nelly3 mne asi do 5 dni..ani neviem.tak mas este cas..min 24dc to bude..

ria191
13. sep 2013

@nelly3 preboha nelča to máš aký dlhý cyklus, keď až 24 máš dostať ??? uff ty sa máš ja len 26 dňový 😠 😠 😠

tinkatinulka
13. sep 2013

@ria191 mrcha pride urcite skor ked neni ET..

miscok
13. sep 2013

Dievcata ahojte 🙂 Chcem sa opytat, my mame zajtra vklad, platim hned v RF alebo mi pride domov faktura?

nelly3
13. sep 2013

@ria191
no ja tak mavam, ze mala som 24 augusta, budem mat 24 septembra, niekekedy o 3-4 dni aj neskor, raz za cas pride mrcha o 5 dni skor. no mam to ja tak 🙂

ria191
13. sep 2013

@tinkatinulka sranda myslela som si, že to dostane ako má, ale telo je asi zblbnuté od hormónov a robí si čo chce.

nelly3
13. sep 2013

@miscok
plati sa po vklade.

ria191
13. sep 2013

@miscok platíš po ET takže zajtra

ria191
13. sep 2013

@nelly3 to ja si môžem podľa mrchane nastavovať hodinky taká je presná sviňucha 😠 😠 😠

nelly3
13. sep 2013

@gaga83
to som aj ja zvedava, aspon to zmrazenie by ti mohli dat gratis 😉

miscok
13. sep 2013

@nelly3 @ ria191 dakujem 😉 a co tu potom riesili @nelly3 a @tinkatinulka, ze im este neposlali fakturu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre