Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jomini
13. sep 2013

@zibi
@speranza1
@bergalm baby, prosim mali ste niektors ket bez uzivania estrimaxu? A znizovali vam po vklade davku prednisonu?

melisska
13. sep 2013

ahojte, boli sme v martine 🙂
Sme zdravucki 🙂 28+6 podľa ms, 30+2 podľa utz 😀,sme o 10 dni väčši 🙂, vážime 1663 g, všetko je vporiadku

jomini
13. sep 2013
jomini
13. sep 2013

@melisska prosim, brala si po ket estrimax a prednison?

marverka
13. sep 2013

@jomini
ahoj ja som brala estrimax po ket, ale neppmohol...davno som o tebe nepocula...

sarasota
13. sep 2013

@mimika1973 ahoj.Ziadne priznaky nechame sa prekvapit 😉 🙂

melisska
13. sep 2013

@jomini nie nebrala, estrofem som vysadila pred vkladom, myslelasom ze sa ma, dr. Nic nehovoril 😉

sarasota
13. sep 2013

@falin ahojky testovat mam18.9. ziadne priznaky nechame sa prekvapit 😉

jomini
13. sep 2013

@marverka brala som ho na sliznicu zatial vzdy a tak sa celkom pohravam s myslienkou vysadit ho po vklade.. kedze zatial neovplyvnil vysledok. Citala som tvoju spravu. Aj nam odporucili pdg, pritom spermogram mame supet a nikty sme nepotrebovali icsi. Ako ste sa rozhodli ohladne dalsieho ivf?

jomini
13. sep 2013

@melisska vzdy si ho vysadzala alebo len predtymto vkladom? Brala si aj prednidom?

melisska
13. sep 2013

@jomini minulý ket som išla bez estrofemu, prednison som nebrala,iba utros

strapula27
13. sep 2013

baby,kde je amali???

lubicaligocka
13. sep 2013

Caute zienky. Ja uz doma v UK plne pracovne vytazena 😠
Dnes som bola na skorom ULT 6tt (kedze tu chodia az v 12tt ) s fazulkou je vsetko o.k. srdiecko tancuje 1.1cm ale ja mam stredne silne OHSS 😨 No a ja som sa cudovala ,ze ci to je normalne tie bolesti a uz take velke brucho...
O 2tyzdne mam dalsi ULT a ak mi bude horsie hned kontaktovat nemocnicu.

lubicaligocka
13. sep 2013

A este stale nemame mail o mrazeni. Uz som im 2krat pisala a, ze mame pockat, ze sa nam ozvu.

lubicaligocka
13. sep 2013

@lienka_1 dam ti nasich hafanov. Mame 2 westikov a teraz mi strasne smrdia. Vsetko mi momentalne moc moc smrdi

nelly3
13. sep 2013

@lubicaligocka
super moja, gratulacia k srdiecku a kolky den si vlastne po ET?

bergalm
13. sep 2013

@jomini ahoj ja som mala Ket s estrimaxom

lubicaligocka
13. sep 2013

@nelly3 dakujeme 😉 vklad sme mali 20.8. Davali sme 5dnove xb

nelly3
13. sep 2013

@lubicaligocka
a dve ci jedno? na utz videl kolko?

lubicaligocka
13. sep 2013

@nelly3 dali sme si vlozit iba 1. A mame jedno. 🙂

miscok
13. sep 2013

Baby ja mam zajtra ET.Ti si mam aj rano dat Utros??? 😕 A Dr.mi odporucala vklad jedneho embryjka-ze kedze som zdrava-myslite ze je to dobry napad?Neboli by lepsie dve?

miscok
13. sep 2013

@lubicaligocka Super,ze sa ma fazulka dobre 😵 Skoda toho OHSS-davaj na seba pozor.

miscok
13. sep 2013

@lubicaligocka Este som zabudla-odporucali ti vlozit jedno alebo to bolo vase rozhodnutie?

nelly3
13. sep 2013

@miscok
ano davas si rano utros, no je to na tebe kolko si das vlozit, ci by si zvladla dvojicky, aj financne, ja napr. nie. keby mame velky dom tak mozno aj ano, ja som si davala skoro stale vlozit dve a nic, naposledy jedno a aj sa ujalo, ale len nachvilku 😉

miscok
13. sep 2013

@nelly3 Ono je to velka dilema s tym poctom.Radsej by som mala najorv jedno babo a po case druhe,ale co ked sa nezadari 😖 Dr.Kurecova mi odporucala jedno.Uvidim co na to zajtra povie moja Dr.Pospisilova-ak tam vobec bude,lebo ani to neviem,ci je moj lekar pri ET???

bergalm
13. sep 2013

@lienka_1 dakujem moja

karkana
13. sep 2013

@melisska ahoj, 😔 tak nám bio matka sa ozvala, a museli sme dnes vrátiť nášho malého, je nám hrozne,,,,,,to ani pravda neni, že ešte aj toto nám nevyšlo 😔 😔 😔

amali
13. sep 2013

@strapula27 tu sooooooooooooooom 😉

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miscok
13. sep 2013

@zibi No teeeda,takze napinak pokracuje.Ale neboj,ved je to jasne 😵 Vikend zbehne a v pondelok sa dozvies tu najkrajsiu spravu 🙂 Pekne oddychuj a setri ruku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre