• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. marca 2017 
@miscok aj nam robil otevrel vklad. Tak len oddychuj prve dva dni. Vkladali ti krasne embrijko. Drzim palce posielam tehu virus tfuuuj tfuuuj tfuuuj
@petrika07 ano my sme mali zakrok mesa tese nejak okolo velkej noci a oplodnovali az 15.8. Takze sme mali mrazene a dokonca aj nekvalitne. Ja som mala na prvom ULT okolo 21folikov ale dobojovalo len jedno na xb ktore sme aj vkladali 20.8. Pekne sa chytilo a uz bije aj srdiecko. Niekedy to je len o stasti... Len pozor ked budes mat vela folikov ako ja na to OHSS co draplo aj mna.
14. sep 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
14. sep 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá prosím Vás o radu !!! Aký je stanovený vekový limit pre výkon IVF v Brne? Tiež do 39 rokov ako na SVK?
Ďakujem. !
14. sep 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antiiscaremt do 45 ako samoplatca
14. sep 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antiiscaremt :pensive:
do 39. rokov na poisťovňu
nad 39. rokov samoplatcovia
do 43. rokov s vlastnými vajíčkami (samoplatcovia) / podľa zákona
do 50. rokov s darovanými vajíčkami (samoplatcovia) /podľa zákona
14. sep 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tak som zvedava co z toho bude..robila som si test tak ciarka tam je ale nejako extra sa nevyvija... boh vie co z toho bude...a ako naschval maju vo vsestkych lekarnach nie moc kvalitne testy ..mama test neviem nikde zohnat no uplne na nervy to je .... tak stale kupujem ten dr. max a boh vie aky je ten kvalitny :confounded:
15. sep 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zibi Musi to klapnut.Velmi ti to prajem :dizzy_face:
15. sep 2013 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok dakujem moja to cakanie je trochen strasne :confounded:
15. sep 2013 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi to ti verim a necudujem sa.o to viac,ze ty si uz tak blizko a ja este len na uplnom zaciatku toho strachovania a ovakavania.ale treba verit.a ty tam tu ciarocku mas.a bude to aj v krvicke :slight_smile:
15. sep 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok ach moja dakujem uvidime ako dopadnem
15. sep 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 dakujem tehu virusikov si mi poslala veeeeeeeeeeeeeeela,len neviem ci budem mat dobru spravu :unamused: nic necitim zajtra bude 10 den neviem ci mam testnut .Minule ked som bola tehu tak uz tam duch bol :wink:
15. sep 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 no co testla ? :wink:
15. sep 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota
@yanka1 baby kedy dáte testik?????
15. sep 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 mozno zajtra :wink:
15. sep 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi
@sarasota
@yanka1 dievcata... cakam na vase krasne spravicky...sup sup...chcem vidiet testiky.... prajem krasnu sviatocnu nedelu... :dizzy_face:
15. sep 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@speranza1 a moze byt aj taky s 1 ciarkou? :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota @yanka1 baby neviem či sa to moje male zahrizlo, ešte 4 deň ma pichalo dosť často a už 2 dni nič. Ani žiadne príznaky nemám ako tehetná, no uvidím čo ukáže test, skúsim testnút v stredu alebo štvrtok. Vám držím palčeky aby boli // čiaročky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 nic ine ako verit nam neostava :wink: aj tebe drzim palceky nech su tam // kolajnicky :slight_smile: :slight_smile:
15. sep 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi zajtra pojdeš ešte znova na krv? Teď už tam máš čiaročky na testíkoch určite bude hcg krásne :grinning: :grinning:
15. sep 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi
moja uvidis zajtra z krvi, si jasna tehulka, tie testy co spominas su podla mna nie moc dobre. ved do zajtra uz vydrzis :wink:
15. sep 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 dakujem, krasne za povzbudzujuce slova :wink: Dnes sa uz citim podstatne lepsie a tesim sa na dalsi priebeh stimulky... Ano, stimulujem... :wink: V pondelok vam dam vediet, ako som dopadla. Neviete nieco o Melisske? Ako sa ma? Tusim som ju tu dlhsie nezazrela.... :confused:
15. sep 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubicaligocka
Ďakujem za odpoved. Som rada, že je aspoň nádej, aj ked asi je to naozaj aj o šťastí...Spermií máme určite tak na dva cykly IVF ešte. A prosím ťa, do ktorého centra ste chodili? Aj si brala niečo pred IVF, ako píšu niektoré baby, napr. kyselinu listovú?
A gratulujem :slight_smile:
15. sep 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrika07 chodili sme do brna. Ja sa si kupila tablets pre, ,snazilky, , (v Boots v UK) neviem ci nieco take maju na svk ale mali by mat. Je tam davka kyse.lis. A aj vela inych veci ja som to brala asi 3 mesiace pred a aj vceliu kasicku.
15. sep 2013 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota ahojky :slight_smile: ktorý den sme dneska??
15. sep 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak prvy vcelicka pichnuta, ruky sa mi triasli ale zvladla som to. Ved co neurobime pre nas najvacsi poklad na svete. A vy ako? chysta sa niektora teraz tak ako ja na IVF, aby nam bolo vselsie ... :slight_smile:
15. sep 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy dnes 9 den od Et :wink:
15. sep 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubicaligocka co je OHSS -) ja sommala tiez vela folikov
15. sep 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi a kedy mas testnut z Reprofitu?
15. sep 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 to ze nemas priznaky vobec neber ako za smerodajne...ja som mala tiez pichnutie iba na zaciatku po vklade a od vtedy nic....az do teraz 7 tyzden....a to ma opat iba picha...okrem toho vobec ziadne priznaky....tak to je v poriadku:slight_smile:
15. sep 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jalaura OHSS je ovarialny hyperstimulacny syndrom.Dobre to napisala jedna baba na MK: http://www.modrykonik.sk/forum/zdravotne-problemy/ovarialny-hyperstimulacny-syndrom-ohss/
15. sep 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok