• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@yanka1 neboj dobre to dopadne len nestresuj ešte zbytočne
15. sep 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 snazim sa vratit do takeho pozitivneho optimistickeho modu : ))
15. sep 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi myslime na teba, neboj sa :wink:
15. sep 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska ahoj, nie nezačala som. Vôbec mi neprišla ms a po týždni spinenia ked som vôbec nevedela čo už robiť, brucho má strašné bolelo a mala som ho nafúknutá že som už gombík nevedela zapnúť, tak s zrazu pustila ale iba na deň a už bo po nej. Tak som si to radšej rozmyslela a začnem až budúcu Ms. Vsetky baby mi tu tak radili, tak radšej si dám poradiť a pi kam. Takže teraz si predomnou :slight_smile:
Jasné že zvladnes, ja som prvý krát bola úplne vyplasena a tiež sa mi ruky triasli. Tak o 2 týždne budeš mať odber, to rychlo ubehne :slight_smile:
15. sep 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 ahoj moja, 8.den je este skoro, treba pockat a najlepsie hadam testovat ten oficialny den! :wink:
Ja som dopredu ani netestovala, kvoli stresovaniu prave! :confused:
Nic nie je stratene, tak este verime, oki? drz sa!
15. sep 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella25 Ahojky, tak to mi je luto, som myslela ze pojdeme do toho spolu , predomnou je len bergalm tak aspon s tou sa budeme porovnavat. Zrovna som sa objednala na UTZ, na piatok, tak som zvedava kolko bude vajok. Drzkaj sa .... Mne teraz mrchu uplne nacas prisla, tak som aj rada. Som este v praci do transferu embryii, potom pojdem na PN.
16. sep 2013 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahoj uz viesssss ? myslim na teba:grinning::grinning::grinning::grinning:
16. sep 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby krv negativna
16. sep 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako to je z preplatenim ivf mam union? myslite ze union nepreplaca? ktora poistovna preplaca do vseobecnej nechcem ist a dovera??
idem este na jednu krv dnes tak mozno ale neocakavam ziaden zazrak
16. sep 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence :slight_smile:

@zibi - to mi je luto :frowning2:, toto je psychicky strasne tazke, uvidis co povie dnesna krv, vysledky budu vediet este dnes? Je to zvlastne ze test ti ukazuje ciarku, aj ked slabsiu ale je tam a krv je neg :confounded:.
ohladom preplatenia: union zevraj nepreplaca ivf v zahr. Dovera ano, trva to cca 3 mesice a vseobecna preplaca pomerne rychlo. Inak ak chces menit poistovnu, tak do 30.9. treba podat ziadost o zmenu a od 1.1. zmena plati.
16. sep 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska - ahoj, citam ze mrska prisla a uz si rozbehla stimulku. Prajem peknu urodicku :wink:
16. sep 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ved to ze najskor ako novy rok nepojdeme lebo mm uz nema dovolenku staru celu vycerpal nechcem ist do vseobecnej su s nou u lekarov problemy skor by som sla do dovery asi ... tak uvidime a ked zmenim poistovnu tak potom az v januari mam ziadat o preplatenie ci az ten novy pokus mam ziadat o preplatenie co myslis? lebo skor by som teraz tento chcela nech mame peniaze na novy pokkus... porad mi ked vies :confounded: :confounded:
co sa tyka toho neviem co mam na to povedat jednoducho tretie ivf a nic tak uz asi aj ten hore nas tresce :cry:
16. sep 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi
to fakt ze negativne, to je ako mozne, ked testy ukazovali nejake divne nie, skus ist este raz na krv, union nepreplaca ako pise @falin.
16. sep 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi
no ked pojdes na ivf po novom roku, tak az ten pokus si mozes dat preplatiti, myslim, ze tento asi nie, ale nie som is ista nakolko mas teraz union :confused: mozno sa mylim.
16. sep 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
n
@nelly3 no asi pojdem do dovery

baby kto je dovere ste spokojne?

neviem moja som momentalne asi eset v soku lebo som ratala s tym ze to vyjde idem teraz est na krv ale vobec sa mi nechce k tomu este ta blba rukia ach jaj no mam toho pozehnane a som uz unavena :angry: :pensive: :pensive: :pensive:
16. sep 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin Ahoj, dakujem velmi pekne , v piatok mam utz tak uvidime, vzdy som mala okolo 17 oocytov, ale este som nemala tieto lieky - clostil a merional.
16. sep 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi
ja som od zaciatku v dovere a nemam nejaky problem s nou, manzel ma vseobecnu a ten tiez nema problem s nou.
@ikuska ja som mala tiez na sk 19 oocytov, v brne len 5 - co bolo uplne ze super nato, ze je to soft stimulacia, teraz len 1 oocyt, ale to mi asi nesadla stimulka si myslim.
16. sep 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi to mi je luto moja, ale tiež tomu nerozumiem že nič :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ked testiky ukazovali // čiarky
16. sep 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tá žiadosť o refundáciu vo všeobecnej sa podáva v ktorekkoľvek pobočke, či ju treba konkrétne niekde poslať?
16. sep 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 v ktorejkolvek pobocke a oni poslu papiere do Blavy :wink:
16. sep 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam vseobecnu a nemam s nou ziadne problemy a preplatili mi to do 2tyzdnov :slight_smile:
16. sep 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska Ja som bola na prvy UTZ tiez v piatok a v pondelok som uz sla na OPU :slight_smile: takze je to dost individualne.Mali sme 7 vajicok a 6 sa podarilo oplodnit.Tiez som mala len clostil a meional.
16. sep 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi Uf,tak to je naozaj velmi zvlastne.Mrzi ma to velmi.Vsetky sme verili,ze ti to vyjde.Tak mozno ta druha krv ukaze inak..A ked nahodou nie,hlavu hore,zabojujes v novom roku.My tu budeme vsetky s tebou s nasou podporou.
16. sep 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi Posielam srdiecko,nech potesi ranenu dusicku.
Ja mam inak tiez Doveru a uplna spokojnost.Dokonca mas vseliake zlavy v roznych obchodoch :wink:
16. sep 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 Tak to mi je luto. Ja uvidim v piatok ale dufam ze nebude problem.
16. sep 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahoj, je mi to ľúto. Ja som bola na 200% presvedčená že tebe to musí vyjsť.
Ja mám dôveru a som spokojna, akurát na schválenie žiadosti som vždy čakala 2 mesiace.
16. sep 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska no asi to tak má byť. Možno by to nevyšlo. Ja už všetko beriem tak že to tak asi má byť. Aj ked som strašné chcela. Ja budem o 3 týždne za tebou :slight_smile:
16. sep 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok ufff, tak to ste isli velmi skoro... a davala si si vlozit jedno alebo dve ... drzim palce nech najdes // :slight_smile:
16. sep 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi neexistuje ze testy poz. a krv negatívna?? :confused: :confused: :confused: čudné......chod si kupit test a sprav si ešte raz pre istotu....uvidíš čo ukáze
16. sep 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikuska Odporucali mi jedno,tak sme dali jedno.Bola to HB1.To cakanie je naozaj najhorsie,pichanie injekcii je v porovnani s tym prechadzka ruzovym sadom :confounded:
16. sep 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok