• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
@sarasota krásne krásne krásne veľká GRATULKA veľmi sa teším a veľmi ti to prajem. Drž sa mojenko
17. sep 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gaga83
@yanka1
marverka a vsetky cakatelky na // :wink: tehuuuuuuuuuuuuuu virusiky :grinning: :dizzy_face:
17. sep 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@yanka1
@miscok
@gaga83 - baby drzim palce, aby boli krasne testiky :wink:
17. sep 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby napisala som otevrelovi a bombardovala som ho otazkami tak uvidim co mi napise .... :grinning:
oni si myslia ze to je len tak ze treba mesaiac pauzu a dalsi pokus ako keby sme boli fakt milionari nehovoriac o tych hormonch...
baby kolko vyjde klasicke ivf v cechach?? ked si ho dam potom spatna preplatit poistovnou tak som myslela ze by som mozno mala vacsiu sancu a aj viac vajok ako pri softe ...
17. sep 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 akoooooo moja som zvedava na testik, dala si????
17. sep 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska
nechaj si nieco aj pre mna moja ok :wink: a pozerala som nasu tabulecku a pocuj ty si prva na rade, o chvilku nam rodis jupiiiiii.
17. sep 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@falin @melisska kocky, dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
aj ked moje dnesne testovanie nedopadlo prave najlepsie :angry:
jeden test snehobiely, na druhom pri velkej predstavivosti taky minimini dusik, aj mm ho tam vidi, otazka je, ci ho tam nevidime lebo ho tam velmi chceme vidiet :frowning2:
17. sep 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1
a ktory si den po vklade? mala si mamatest?
17. sep 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 dnes som 10 den po ET, testovat mam vo stvrtok...jeden test bol mamatest pruzok, druhy bol nejaky predictor early kazetovy, oba 10... mamatest neukazal nic:frowning2:
17. sep 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahoj, ja este k tej poistovni...ked vszp preplaca najviac a aj najrychlejsie, neoplati sa ti ist prave tam ?
17. sep 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 dnes som 10 den po ET, testovat mam vo stvrtok...jeden test bol mamatest pruzok, druhy bol nejaky predictor early kazetovy, oba 10... mamatest neukazal nic:frowning2:
17. sep 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 ved ano viem ale ja mam okrem ivf aj kopec inych problemov nie som zdrava a preto sa bojim aby mi vseobecna preplatila najma lekarom co treba... nejde tu len o ivf...
no ze vraj od januara 2014 aj tak chce fico jednu poistovnu teda neviem ci to prejde a preto to nemozem riskovat ... uvidime ...pojdem sa opytat mojej lekarky ale asi nakoniec skoncim vo vseobecnej :grinning:
17. sep 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 este nemusi byt nic stratene uvidis vo stvrtom ;);) ja sa bojim ze uz pride mne ms brucho uz boli 2 dni a tak ma napadlo ked. mi minule krami meskali 2 dni ci teraz nepridu skor
17. sep 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ano moja pocitam prvy novembrovy tyzden :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
17. sep 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@yanka1 pockame do stvrtka kym ciarka zosilnie :wink:
17. sep 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1 moja neboj dobre znamenie ked je tam duch na 10 den cyklu ... aj ja som mala sice to dopadlo u mna velmi divne ale duch je dobre znamenie...
17. sep 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby som napisala otevrelovi ze co si mysli ze preco som mala vsetky testy pozitivne a krv negativnu tak som zvedava co mi napise...
ako baby ja to nechapem keby ze to je jeden test ale vsetky testy mi ukazali ciarku a vlastne potom to uz nebol duch ale bola viditelna volnym okom a krv negativna? to som co za poruchu :confused:
17. sep 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 moja a ty co?? :wink: testovala si ?
17. sep 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 tiez mam odvcera taky pocit, ako keby sa mrcha blizii:-[
prave mi volal mm, ze este studoval ten test a ze on tam vidi jasneho ducha...tak to este nevzdavam, dramaticke az do konca :-!
17. sep 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota gratulujem......držte sa :wink:
17. sep 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi ved to je ta zahada, preco ti vsetky testy ukazovali ciarku...som zvedava co ti napise...
17. sep 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1 No vidis ako som pisala nemusi to byt este stratene:grinning::grinning::grinning:
17. sep 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1 - janka testni este vo stvrtok, ale ak je tam duch, tak to vyzera nadejne. Drzim palceky
17. sep 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zibi dnes je len 8 den tak som netestovala mozno zajtra sle skor vo stvrtok dam
17. sep 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 jaj tak ano to je skoro ..drzim prsty..si zohnala mama test?
17. sep 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co vasi muzi brali na spermose?? aby sa zlepsili ?? hm? moj uz bral kadeco ..a mam pocit ze dajako nic nezabera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi Aj ja som zvedava,co ti Otevrel napise.Je to viac nez divne :confused:
@yanka1 Dusik je dobre znamenie.Ale zatial teda len potichucky tfuj tfuj :slight_smile:
17. sep 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zibi Moj bral Profertil.Trolinku sa mu spg zlesil,ale aj tak to bola dost katastrofa.
17. sep 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 lenusik dostala som odporucanie na dobreho andorloga v trencine od docenta tomasa len to je dost daleko pre nas
ale dam ti tu link
http://www.urology.sk/o-nas/historia/
17. sep 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kto mi pisal o nejakom doplnku co bral mm ?? a ze to zabralo na pohyb?? tolko sme pisali ze si neviem spomenut ktora z vas mi to napisalla :wink:
17. sep 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok