Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
17. sep 2013

@sarasota krásne krásne krásne veľká GRATULKA veľmi sa teším a veľmi ti to prajem. Drž sa mojenko

melisska
17. sep 2013

@gaga83
@yanka1
marverka a vsetky cakatelky na // 😉 tehuuuuuuuuuuuuuu virusiky 😀 😵

falin
17. sep 2013

@yanka1
@miscok
@gaga83 - baby drzim palce, aby boli krasne testiky 😉

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gaga83
17. sep 2013

@yanka1 akoooooo moja som zvedava na testik, dala si????

nelly3
17. sep 2013

@melisska
nechaj si nieco aj pre mna moja ok 😉 a pozerala som nasu tabulecku a pocuj ty si prva na rade, o chvilku nam rodis jupiiiiii.

yanka1
17. sep 2013

@falin @melisska kocky, dakujem 🙂 🙂 🙂
aj ked moje dnesne testovanie nedopadlo prave najlepsie 😠
jeden test snehobiely, na druhom pri velkej predstavivosti taky minimini dusik, aj mm ho tam vidi, otazka je, ci ho tam nevidime lebo ho tam velmi chceme vidiet ☹

nelly3
17. sep 2013

@yanka1
a ktory si den po vklade? mala si mamatest?

yanka1
17. sep 2013

@nelly3 dnes som 10 den po ET, testovat mam vo stvrtok...jeden test bol mamatest pruzok, druhy bol nejaky predictor early kazetovy, oba 10... mamatest neukazal nic☹

yanka1
17. sep 2013

@zibi ahoj, ja este k tej poistovni...ked vszp preplaca najviac a aj najrychlejsie, neoplati sa ti ist prave tam ?

yanka1
17. sep 2013

@nelly3 dnes som 10 den po ET, testovat mam vo stvrtok...jeden test bol mamatest pruzok, druhy bol nejaky predictor early kazetovy, oba 10... mamatest neukazal nic☹

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gaga83
17. sep 2013

@yanka1 este nemusi byt nic stratene uvidis vo stvrtom ;);) ja sa bojim ze uz pride mne ms brucho uz boli 2 dni a tak ma napadlo ked. mi minule krami meskali 2 dni ci teraz nepridu skor

melisska
17. sep 2013

@nelly3 ano moja pocitam prvy novembrovy tyzden 🤐 🤐 🤐

melisska
17. sep 2013

@yanka1 pockame do stvrtka kym ciarka zosilnie 😉

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
17. sep 2013

@gaga83 moja a ty co?? 😉 testovala si ?

yanka1
17. sep 2013

@gaga83 tiez mam odvcera taky pocit, ako keby sa mrcha blizii:-[
prave mi volal mm, ze este studoval ten test a ze on tam vidi jasneho ducha...tak to este nevzdavam, dramaticke az do konca :-!

amali
17. sep 2013

@sarasota gratulujem......držte sa 😉

yanka1
17. sep 2013

@zibi ved to je ta zahada, preco ti vsetky testy ukazovali ciarku...som zvedava co ti napise...

gaga83
17. sep 2013

@yanka1 No vidis ako som pisala nemusi to byt este stratene😀😀😀

falin
17. sep 2013

@yanka1 - janka testni este vo stvrtok, ale ak je tam duch, tak to vyzera nadejne. Drzim palceky

gaga83
17. sep 2013

@zibi dnes je len 8 den tak som netestovala mozno zajtra sle skor vo stvrtok dam

zibi
17. sep 2013

@gaga83 jaj tak ano to je skoro ..drzim prsty..si zohnala mama test?

zibi
17. sep 2013

baby co vasi muzi brali na spermose?? aby sa zlepsili ?? hm? moj uz bral kadeco ..a mam pocit ze dajako nic nezabera 😝

miscok
17. sep 2013

@zibi Aj ja som zvedava,co ti Otevrel napise.Je to viac nez divne 😕
@yanka1 Dusik je dobre znamenie.Ale zatial teda len potichucky tfuj tfuj 🙂

miscok
17. sep 2013

@zibi Moj bral Profertil.Trolinku sa mu spg zlesil,ale aj tak to bola dost katastrofa.

zibi
17. sep 2013

@lienka_1 lenusik dostala som odporucanie na dobreho andorloga v trencine od docenta tomasa len to je dost daleko pre nas
ale dam ti tu link
http://www.urology.sk/o-nas/historia/

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre