Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jalaura
17. sep 2013

@zibi
@gaga83
@sarasota
@skaredekacatko
@yanka1 baby jedna otazokca....to ze idete na IVF ste riesili aj s niekym inym? Teda myslim ci o tom vedelo aj vase okolie? pretoze my sme si povedali s manzelom ze toto sa tyka len nas dvoch a nikomu sme nic nepovedali o IVF...jedine moja najlepsia kamaratka vie o vsetkom a vsetko so mnou preziva...ako ste na tom v tomto vy?

bergalm
17. sep 2013

@manita no ja som mala TSH 4,8 cca pred 2mesiacmi,ale to som bola pred IUI potom Stelcl spravil to FT4 ci co tak to bolo v norme naordinoval mi euthyrox 75mg tak to stale beriem a zrovna zajtra som mala ist na endokrinologiu ale mam sono tak tiez neviem ako som na tom a ci to vlastne mam este uzivat 😨 ale uzivam snad to nevadi

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bergalm
17. sep 2013

@jalaura u nas to prvy raz vedelo okolie ved tolko rokov s mm a dieta stale nic 😀 😀 😀 no ale tentoraz to mame na tajnasa akurat brat o tom vie lebo peniazky mam od neho 😀 😀 mili brasko a v mojej praci vedia nakolko sa musia zariadit bo ja som nie lahko nahraditelna 😀 😀 😀 😀

gaga83
17. sep 2013

@jalaura no vedia to kamošky, rodina a vdaka mojej ukacanej mamy bohvie ete kto 😝 😝 😝 😝 😝 Ale kedže my to už pár rokov riešime už mi je to jedno kto otom viem poviem ti pravdu.

gaga83
17. sep 2013

@jalaura akurat ma teras všetci bombarduju otázkou či už viem niečooo 😀 😀 😀

miscok
17. sep 2013

@gaga83 To aby nezaostavali za babami na MK 😀 😀 😀

buba08
17. sep 2013

@jalaura ani my sme nikomu nehovorili, ked sme boli na ivf, prave preto, aby sa ma vsetci nevypytovali, ci to vyslo, nakoniec sme ani k ET nedosli, tak som aspon nemusela nikomu nic vysvetlovat. Vedeli to iba moji rodicia a sestry. Svokrovci, ani svagrina nevedeli, povedali sme im to az potom, ze to nevyslo, ale ziadne blizsie podrobnosti sme im nehovorili.

dafy
17. sep 2013

@sarasota ináč čo hovoríš na to ..ako som vypratala ten tehu vagooon? 😀 😀 😀 som ti vravela ze miesto uz pre teba bolo vyhradené 😵 😵 😀 😀

skaredekacatko
17. sep 2013

@gaga83 boli sme na ket nepodarilo sa tak uvidime co dalej muz toho ma dost a nechce sa mu tam chodit. Okrem toho mame fenku stena tak zatial je o zabavu postarane 😀 Monentalne moj muz prichadza o nervi,lebo nevie ako ju odnaucit, aby nechodila na terasu, vyhodi vrati sa znova takto to trva pol hodinu 😀

lubicaligocka
17. sep 2013

@sarasota kolko ste si dali vlozit?

lubicaligocka
17. sep 2013

@vivianamk ja mam skor nechute ako chute. Momentalne zijem na sucharoch, toast s dzemom,jablko ,banan ,a dokazem dat aj toast s fazulami v rajcinovej omacke ako hlavne jedlo. Inak fuuuuj nic mi nechuti a vsetko vsetko strasne smrdi. Hlavne pecene kurence to ma uz totalne nadrapuje... (ale este som nezvracala len sa stale citim na grc )

lubicaligocka
17. sep 2013

@jalaura ja som tak podobne ako ty. My sme vkladali 20.8. 5dnove. Ty si mala kedy? Kto vam robil vklad? Nam dr otevrel mal stastnu ruku ;)

lubicaligocka
17. sep 2013

@jalaura aj si to uz uvedomujes ze si tehu?ja vobedz este nie. Skor sa citim ze mam crevnu chripku. 😒 uz nech su vianoce 🙂

gaga83
18. sep 2013

@nelly3 @sarasota @zibi @yanka1 baby tak som dala dnes test na 9 den a nic ☹☹☹☹☹ani duh sa neukazal. Nemala som ho ani robit radsej☹☹☹. Brucho ma uz boli tak ze cakam ze ms dorazi kazdu chvilu. Som smutna s toho vsetkeho

stastenka42
18. sep 2013

@sarasota mamina kedy ides na krvicku?

sarasota
18. sep 2013

@falin chcem ísť na hcg a minulesi spomínala že si bola na poliklinike družba su tam 2 labaky v ktorom to je a dokolko su výsledky. Dik

sarasota
18. sep 2013

@falin chcem ísť na hcg a minulesi spomínala že si bola na poliklinike družba su tam 2 labaky v ktorom to je a dokolko su výsledky. Dik

ikuska
18. sep 2013

@jalaura U mna to vedia moji rodicia, surodenci a v praci, ale len jedna kolegyna s ktorou som na oddeleni, ostatni nie. A svokrovci neviem ci vedia, ci im mm spominal.

zibi
18. sep 2013

@gaga83 moja ale ved to nie je este skoro? mne sa ukazal az na 11 den ...sice nic z toho ale ukazalo mi to 🙂

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gaga83
18. sep 2013

@zibi mozno je to skoro ale mrcha dorazi uz kazdu chvilu. Este skusim v sobotu testnut ak ms do vtedy nepride

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
18. sep 2013

@gaga83 a kedy by si mala dostat? preco si taka skepticka? ved este fakt nic nie j e stratene.... a kedy mas podla nich testostovat? aky mas test?

manita
18. sep 2013

@zibi a ty si sa nepýtala na presnú hodnotu hcg? 0 to určite nebola, keď si mala duchov. Ja som si dala ukázať presne ten papier z labáku s výsledkami hcg a bolo tam hcg 1,9 a k tomu taká tabuľka s hodnotami hcg zodpovedajúcimi týždňu tehotenstava a prvý riadok bol 0-4 a k tomu poznámka negatívne. Chcela som to vidieť, lebo tiež mi neišlo do hlavy, že som mala pozitívne testy (ale boli to fakt len duchovia, ktorí vôbec nesilneli, bolo to fakt tak 50 na 50 s tou nádejou. Dala som si to v RF vysvetliť a dr. mi povedal, že embryjko sa uhniezdilo, ale vzdalo to, podľa výšky hcg asi tak na 5-6 deň). 😢

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
manita
18. sep 2013

@zibi tak to si mala to isté, čo ja (mne vkladali 8-bunkáča)... pusť to z hlavy, lebo by sme sa zbláznili, otras sa a skús to znovu (ja idem dať preveriť tú štítku, nech mám kľudné svedomie, že mám všetky tie hodnoty všetkého upravené ako treba a ideme ďalej). Nechcelo sa ujať, tak čo s ním, počkáme si na silnejšie a kvalitnejšie, príde...

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre