Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
18. sep 2013

@manita ja som akurat objednala muzovi ...davala som to niekde na predchadzajucich stranach ...je tam dost vitaminov taky mix a aj arginin karnitin a maca ved kukni keby ze nenajdes napis ip

miscok
18. sep 2013

@liana_k Fiha.Tak ale podstatne je,ze sa zadarilo 🙂

lenusika
18. sep 2013

@sarasota dakujeme, odovzdam....drzkajte sa a hlavne vela oddychuj a tes sa

amali
18. sep 2013

čerstvo upečený....dajte si baby 😀

jalaura
18. sep 2013

@lubicaligocka ahoj
praveze som si to doterz neuvdedomovala...az do vcera...zacala som mat hnedy vytok - velmi som sa nalakala a dnes som isla k doktorovi a nasiel mi velky hematon. tak teraz trpnem co dalej☹

jalaura
18. sep 2013

@sarasota
@gaga83 baby do vcera OK a vcera som zacala mat hnedy vytok....
dnes mi doktor zistil velky hematon tak som sa dost vystrasila a idem asi na PN-ku....nemate niektora s tymto skusenost?

argenti
18. sep 2013

@liana_k A ku ktoremu gynekologovi chodis? Ja chodim Turbovi.

mimika1973
18. sep 2013

Babylky, Fraxiparin a Estrofem (to je ako ostradiol?) sa ako berie? od OPU, pred OPU, po vklade?

amali
18. sep 2013

@jalaura ahoj, ja som mala a skončila som v nemocke lebo som začala silno krvácať,ale všetko dopadlo dobre nasadili lieky, oddych, nenamáhať sa a teraz sme už veľmi daleko....mne sa to stalo v 12tt

martinusa22
18. sep 2013

@jalaura ahoj, ja som mala hematon, neviem ti presne povedat v ktorom týždni to bolo ale bolo to okolo tretieho mesiaca a trosku viac som sa setrila,ale hematon sa potom sám odseba vyplavil takze super, tak urcite aj u teba to bude dobre a samo to odíde 🙂

jalaura
18. sep 2013

@martinusa22
@amali to som rada ze tu ma niekto skusenosti lebo ja som sa velmi vyplasila..... aj ste brali nejake pomocne lieky? - mne dal utrogestan a citala som ze ascorutin je dobry??? ci nieco ine mam uzivat?
Za aky cas sa vam to vstrebalo? Velmi sa bojim...
Ja mam sedavu pracu a keby som chcela ani nemusim vstat - aj tak mam zostat doma lezat?

mimi888
18. sep 2013

Ahojte,chysta sa niektora z vas do Brna koncom oktobra??a este ako je to tam s ubytkom?nakolko sme z KE tak urcite tam ostaneme 1-dve noci..!dakujem

liana_k
18. sep 2013

@argenti Ja som chodila rok do ambulancie pre neplodné manželstvá čo je v nemocnici, Dr. Vondrákovej, tá mi robila aj to sono

amali
18. sep 2013

@jalaura ascorutin som brala a aj injekcie dalacin ale len 2 dni.....týždeň som bola v nemocke...ale krvácanie ustúpilo hned na druhý deň od prijatia

jalaura
18. sep 2013

@lubicaligocka mne robili vklad presne tyzden po tebe🙂 27.8....bol tam Kozumplik - toho som mala aj pri ambulantnych vysetreniach.
Takze aj tebe sa vsetko v poriadku uchytilo??? mne az na ten hematom OK...len toto ma teraz strasi☹

lubicaligocka
18. sep 2013

@argenti aj ja odporucam. My sme tak isto ako @liana_k. Boli sme tam len 3x plus mm mesa tese zakrok a sme 6+5tt (len som dobre nezareagovala na lieky a mam stredne OHSS. Tak sa na to v brne info. Lebo my sme na to prisli az na 1ult a ja som. Nevedela of co ide )

lubicaligocka
18. sep 2013

@jalaura moja znama mala nejaku zrazeninku . Neviem ci je to to iste. Bola asi len 7tt ale uz je o k. A nic jej na to nedali. Ona sa zlakla ze potratila lebo tak isto spinila asi den a pol... Ale bambula sa drzi pekne ... Tak drzim palce aj tebe.

argenti
18. sep 2013

@lubicaligocka Ja mam PCO a tam je OHSS dost pravdepodobne. Ako sa to u Teba prejavovalo a co s Tebou robili? Vraj sa dá tomu predist dodrziavanim pitneho rezimu.

isabellaa
18. sep 2013

@sarasota tak ako?

isabellaa
18. sep 2013

@jalaura ahoj, mne vcera tiez nasli maly hematom okolo plodoveho vajca, lekar mi pichol injekciu kanavit alebo tak nejak sa volala a mam brat vitC a magnezium, lezat, oddychovat, dal ma na pnku. Tak si kup a ber aspon vyssie davky vit. C a magnezko 😉

lubicaligocka
18. sep 2013

@jalaura ano my na prvy sup. My sme mali Machaca na konzultacii, kozumplika na 2ult,odber a vklad 20.8. otevrel. Ja som na bola na prvy ULT 13.9. A tam nam povedali ze mam moderate OHSS a ze na pravej strand mam uz 8folikov. Ze vraj to ale tehotenstvom neovplivnuje. Len mam bolesti a citim sa stale na grc. Dala som sa vypisat na 2tyzdne ale tu v UK marodku zle platia tak dufam ze od pondelok sa nejak prekonam, polepsi sa mi a budem moct ist naspat do prace. Ja mam sedavu robotu ako ty... A potom kontrola na sono 27.9.

strapula27
18. sep 2013

ahojte babulky, dnesna kontrola u dr dopadla dobre,sme zdravucki a rastieme...princezna ma 1153 g a drobec ma 1227 g,takze pekne nabrali za dva tyzdne..dr bol spokojny, placenty v poriadku a mam uz len vela oddychovat🙂 o dva tyzdne dalsia kontrola🙂

sarasota
18. sep 2013

mile spolubojovnicky,povzbudzovatelky a spolutrpitelky mame vysku HCG 12 den od ET 297,1 takto sa zacina zazrak stvorenia 🙂 dvoch ludi ktory sa veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi LUBIA a nevzdavaju sa aj ked osud bol k nim niekedy nefer.Kazda jedna snazilka si zasluzi byt tehulka a maminka uz teraz sa za vas vsetky modlime a verime ze raz sa kazda docka toho vonavuckeho uzlicka v svojom naruci.Potichucky sa tesime a verime ze vsetko bude v poriadku a dotiahneme to do uspesneho konca 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

amali
18. sep 2013

@strapula27 to je super...držte sa a pekne priberajte 😀

isabellaa
18. sep 2013

@sarasota nadhera, blahozelam 🙂 , inak to dopadnut ani nemohlo 😉

amali
18. sep 2013

@sarasota veľká gratulka...je to super a vitaj medzi nami tehuľkami 😉

miscok
18. sep 2013

@sarasota Konecne ta dobra sprava 😀 Gratulujeeem.Opatruj sa 🙂 🙂 🙂

lubica1979
18. sep 2013

@sarasota gratulujeme a veľmi držíme pršteky 🙂

sarasota
18. sep 2013

@strapula27 super babuliatka krasne rostu 🙂 🙂

sarasota
18. sep 2013

babenky dakujem som stastna ale zaroven mam aj strach 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre