Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
18. sep 2013

@ria191 vstupit si do svedomia a co nevidiet sedis vo vagone 😉

nomxxx
18. sep 2013

@sarasota aká skvelá správa 😀 ďalšia tehulka, sa teším s tebou 🙂 a zo srdiečka gratulujem 😀

bergalm
18. sep 2013

@ria191 neviem veru dnes tam lietal ale sono mi robil Otevrel inak patrim k Marcelkovi sama som zvedava 😀

ria191
18. sep 2013

@speranza1 počula som o nej. To je o tom malom chlapcovi čo sa ocitol v nebi, že ?

sarasota
18. sep 2013

@speranza1 teraz budem mat viac casu zozeniem a precitam. 😉

sarasota
18. sep 2013

@nomxxx dakujem 🙂

bergalm
18. sep 2013

@sarasota bodaj by to tak bolo musim verit ale cim sa to blizi tym viac som ako na ihlach ci to dopadne vsetko dobre

nomxxx
18. sep 2013

tak dievčence, vyzerá to tak, že KET nebude ani v októbri. Macháč síce hovoril, že nepotrebujem žiadne ďalšie vyšetrenia, ale ja som to nechcela počuť 😝 a ukecala som môjho gyndoša. Takže výsledok je ten, že už máme za sebou vyšetrenia na genetike, výsledky prvé za mesiac, druhé do dvoch mesiacov; včera som bola na hematológii, dr. Drakulová na Kramároch je skvelá, ale jej sestrička ma vycicala 😀 a konzultáciu k výsledkom cca za mesiac, ešte konzultačné vyšetrenie na endokrinológii, to už mám tiež krv zobratú, takže už iba na začiatku októbra sedenie. Dva krát som počula, že toto som mala absolvovať ešte pred IVF. Dobrá informácia, keďže sú to vyšetrenia na moju žiadosť 😲 Nerozumiem tomu, a ani nechcem. Chcem to mať hlavne za sebou a byť tehu 🙂 Takže keď to zhrniem, možno v novembri už budeme pripravení, aj keď to je iba optimistický variant za predpokladu, že nebude treba nič liečiť. Tak čakám na ďalší vlak, dúfam, že to bude IC alebo minimálne rýchlik 😀

ria191
18. sep 2013

@bergalm "úďo to je normálni" bez toho strachu to hádam ani nejde.

ria191
18. sep 2013

@nomxxx to hádam nie ešte stihneš tento stavím sa, že všetko bude OK 😀 😀 😀

ria191
18. sep 2013

"korčule" kde ste ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bergalm
18. sep 2013

@ria191 urcite odfukuju nase tehule 😀

bergalm
18. sep 2013

idem sa natiahnut aj ja a to tehu este ani nie som 😀 😀 😀

nomxxx
18. sep 2013

@ria191 posnažím sa 🙂 ...však v Žiline stoja vlaky aj z KE do BA, aj tie z BA do KE 😀 ...Už len tam byť načas 🙂
Ako mi povedala jedna pani, má známu, ktorá otehotnela v 49 rokoch, teraz, plánovane 😀 - takéto pekné správy ma vedia vždy povzbudiť 🙂

tinkatinulka
18. sep 2013

@sarasota gratulujem a hned dvojky by boli super aby si to mala vynahradene

lada_dee
18. sep 2013

...dievčence ... Keďže lieky na stimulku som vždy zohnala cez Internet, neriešila som ako je to vo VŠZP s ich preplacanim .Mám pocit, že niekto sem písal, že ak tí ich v RF predpíšu, tak si ich treba v ČR aj vyzdvihnúť a k preplateniu k žiadosti dať prefoteny predpis a originál blok z pokladne lekárne.
Ja som si zatiaľ dávala preplacat len faktúru z RF za soft, OPU, ICSI, ET a plus lieky čo boli vo faktúre. Preplatili všetko.
S liekmi nemám skúsenosť.
Ďakujem.

yanka1
18. sep 2013

@sarasota velka, velka, velka, velka gratulka !!!!!!!!!!!!!!!!!!
uzi si ten krasny pocit , zasluzis si to 🙂

yanka1
18. sep 2013

@gaga83 @zibi @sarasota dievcata, dnes som 11 den, testla som opat a potvrdilo sa to, coho som sa bala ... na ziadnom teste ani stopa po vcerajsom dusikovi .... takze zo vcerajsich 2 a dnesnych 2, iba jeden ukazal slabuckeho ducha ... ostatne nic, vsetky rovnakej citlivosti - 10 ...
zajtra robim oficialny test, ale uz dnes poznam vysledok ☹ je mi smutno rovnako ako tebe gaga83

mimika1973
18. sep 2013

@yanka1 @zibi @gaga, babule nezufajte, raz sa nam to urcite podari!!!! a tehulky nam uz drzia aj miesto v tom poloprazdnom vlaciku RESERVE!!! dakujeme!!!! 😉 😵 😵

mimika1973
18. sep 2013

@sarasota drzkaj sa moja, toto je pekna zasluha a nech to takto aj pekne ide dalej!!! 😵
<3 (srdiecko)

yanka1
18. sep 2013

@mimika1973 teraz sa musim vysmutnit a potom sa opat namotivujem a nakopnem ... co ine mi zostava ?
@gaga83 ty to este nevzdavaj, 9DC je skoro, este moze byt vsetko inak !!! miminalne nemusis ist opat do stimulky, ale cakaju ta nanuciky : )
@miscok gratulujem k mrazacikom : )

sarasota
18. sep 2013

@yanka1 viem ako neuspech boli treba si odpocinut a ist do dalsieho boja do toho vitazneho.Posielam objatie.

sarasota
18. sep 2013

@tinkatinulka dakujem budeme vdacny aj za jedno len nech je vsetko v poriadku 😉

gaga83
18. sep 2013

Baby dnes som bola zaniest ziadost na refundaciu do poistovne a tie zenske kukali ako puk po mne co chcem. Ze oni sa s tym este nestretli, ale ze to poslu do blavy, tak som zvedava co poriesia.

gaga83
18. sep 2013

@yanka1 moja to mi je strasne luto ze to nevyslo☹☹., pojdes aj na krv?

zibi
18. sep 2013

@yanka1 moja myslis ze nic z toho ?? ale este moze testik ukazat... pozri mne ukazal pozitivne a prd z toho tebe moze ukazat negativne a bude to tehu 😉

yanka1
18. sep 2013

@gaga83 no co narobim ☹ ale cim viac mi to dochadza tym je to horsie ... zajtra urobim este test z reprofitu a este mam jeden presne taky isty, ktory mi ukazal vcera ducha ... potom sa rozhodnem ci pojdem na krv, teraz este rozhodnuta nie som ....
a ty sa ako citis ? kedy budes robit dalsi test - az ten oficialny v sobotu ?
a ktoru mas poistovnu - uz som zabudla ...
ja mam doveru, ziadost som tam niesla tusim 2 dni dozadu

miscok
18. sep 2013

@yanka1 To ma mrzi.Ale na krv pojdes nie? Co ked to je u teba len nejake "omeskane"?

yanka1
18. sep 2013

@zibi tak to by musela byt veeelka nahoda, dnes som robila niekolko testov a nikde nic ☹
myslim ze 11 dc by ten dusik aspon na niektorom z nich bol 😒

@miscok ked to aj v RF odporucaju aj napriek neg.vysledku, tak na krv asi pojdem ...teda aspon myslim ...

miscok
18. sep 2013

@yanka1 Urcite chod.A mozno to bude ako pise @zibi 😉 Velmi ny som ti dopriala,aby to tak bolo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre