• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

7. decembra 2016 
ahojte :slight_smile: tak mne od vcera začalo byť zlééééé :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: este aj v noci ked vstanem na záchod je mi na blutie :rolling_eyes: :grinning: no čo uz to asi preto ze som sa čudovala ze mi nič není :grinning: :grinning: :grinning: aj spachtoškovanie ma viac nejako pochytilo no vyzerám jak hnilé jabko :grinning: :grinning:
18. sep 2013 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@gaga83 no ja uz mam a cakala som horsie ..a nedostala si po infuzke horucku? to ti oni tam davali infuzku? a kedy ti to dali .. pred opu ci ako ..? lebo ked az po opu tak by sme museli par dni ostat v cechach alebo sa dava aj ak ze jedna pred opu druha ako je et a na druhy den po et este jedna infuzka?
18. sep 2013 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bergalm držím palčeky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. sep 2013 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy joj moja vydrz
18. sep 2013 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sarasota super, gratulujem :slight_smile:
18. sep 2013 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@yanka1 joj moja este to nevzdavaj..myslela som ci nahodou sa daco nezmenilo ... zajtra robis testik s tym reprofitackym?
18. sep 2013 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy dakujem to miesto vedla Teba drz,ze OBSADENE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja nastupim dufam,ze do spravneho vlacika :slight_smile:
18. sep 2013 o 20:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@yanka1 tak ta XB1 mala velku moznost sa zahryzkat! :confused: potvorka jedna!
zajtra urcite si urob reprofitak test!
18. sep 2013 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yanka1 tie intralipidy , mne to bolo vysvetlene ze su na to aby ti znizovali imunitu a tym padom by si nemala vytvarat protilatky proti embryu. Tie protilatky sa daju zistit to su tie nk bunky ale ze toto vysetrenie nie je jednoznacne lebo je s krvi a to ze moze ukazovat ze su v poriadku ale ze to nie je 100%. Ja som ich dostala na vyskusanie ci pomozu kedze potracam
18. sep 2013 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimika1973 ta lek sprava , je ta sprava co dostanes pri et
18. sep 2013 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yanka1
@zibi ..je to čudné ze tie testy ste mali poz.. a dalšie uz nie :fearful: ..
@zibi budem držat palceky do dalsieho boja :wink: určite to netreba vzdať :slight_smile:
18. sep 2013 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@gaga83 aha to je to résumé z celeho IVF, chapem, oki diky :slight_smile: :wink:
18. sep 2013 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi jednu dostanes pri opu, druhu pri et a tretiu po potvrdeni tehu. Ja som nic s toho nemala, sestricka ti ju pichne na izbe a za pol, tristvtre hodku ti stecie a ides domov.
18. sep 2013 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
babule neviete nahodou ci mozem stale brat euthyrox?mala som ist na endokrynol.len dnes som musela ist na kontr.sono berem to iu 2mesiace a neviem ci mi vysetrenie spravia aj ked budem po OPU a pred vkladom?som sa zabudla spytat v Brne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2013 o 20:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gaga83 aha tak super :dizzy_face:
18. sep 2013 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy dakujem no nevzdavame sa len sa bojim aby sa mi dakedy tie embryjka vobec udrzali tretie ivf a prd z toho a to hcg ze vraj bolo 2
18. sep 2013 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beriem euthyrox75 pred 2mesiacmi som mala TSH 4,8 neuskodi mi to ked to stale beriem?FT4 som mala 13,nieco cize v norme tak neviem ci to mam svojvolne vysadit alebo pockat do Soboty a spytat sa v Brne?co poradite? :slight_smile:
18. sep 2013 o 20:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jjajka Ahoj,je to presne tak ako napisala @zibi :slight_smile: Keb bolo nieco nejasne,pytaj sa :slight_smile:
18. sep 2013 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miscok @nelly3 @zibi dakujem a je ten menopur aj kvalitnejsi ako merional, alebo je to len iny vyrobca a kvalita rovnaka? Aj ten merional sa predava po 10ks? Som v tomto uplny novacik, tak Vam dakujem za ochotu.
18. sep 2013 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zibi
@bergalm
@nelly3
Babule, práve pozerám, že mi tam dr. napísal, že si mám dať okrem aktuálneho TSH a FT4 vyšetriť aj prolaktín? Dávali ste si? Viete o tom niečo? Že na týchto 3 hodnotách hormónov to celé stojí a padá... :astonished: :astonished: :astonished:
18. sep 2013 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jjajka
Merional:
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/merional-hplh-75-iu-15761.html
Menopur:
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/menopur-75-iu-15436.html

Mrkni, máš tam aj ceny, množstvo v balení, výrobcov a aj príbalové letáčiky s podrobnosťami.
18. sep 2013 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi ktore? prve ci druhe hcg bolo 2?
18. sep 2013 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Na co je presne Estrofem? a kedy sa to berie zvycajne? neviete niekto nahodou? mali ste to uz?
18. sep 2013 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jalaura ja som nebrala vobec nic a asi za mesiac a možno viac sa to vyplavilo :slight_smile:
18. sep 2013 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@manita Mne mierne zvyseny prolaktin zistili z klasickeho hormonalneho profilu,nijake specialne vysetrenie.
18. sep 2013 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimika1973 estrimax beriem ja uz pred KET som začala brať na sliznicu..estrofém je to isté myslím :slight_smile:
18. sep 2013 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes sme mali v 10. tyždni kontrolu UTZ a veľký zažitok, ako to malé babuliatko za dva tyzdne nabralo tvar, miery a najúžasnejšie boli nožičky, akoby si tancovalo a prepletalo a zas ich dalo normálne. no dufam ze je po ocinkovi - taký tanečník/čka :slight_smile: Počúvali sme aj bitie srdiečka, tak bije nám 167 , čiže podľa tabuliek je to v poriadku na 10.tyžden. tak posielam vam všetkým mojim spolubojovníčkam, aby sa nám detičky dobre vyvíjali, rastli a čo chvíľa boli medzi nami za tých pár mesiacov.
18. sep 2013 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@zibi no tak to sa muselo na chvíločku uchytiť ked bolo zvyšené hcg nie? :confused:
18. sep 2013 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy to su tabletky ustne alebo tam dole ako utros? no neviem ci sa na to neopytam dokiho, kedze sliznicu som tiez mala 8mm a to mavam ovela vyssiu pri stimulke, ale asi ten clostyl na to zabral, ze bola nizsia....tak neviem, ale marcelko nerad dava tolko liekov zas :confounded:
18. sep 2013 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy a pichas aj fraxiparin este? ty si tiez mala zlu zrazanlivost krvi, ci na co to je?
18. sep 2013 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok