Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
19. sep 2013

@lienka_1 tak ty si ho potom tými "ceckami" ohúrila a potom sa čuduješ že je mimo 😀

nelly3
19. sep 2013

@lienka_1
no ty mas teda stastie na koudasa, stale na teba zabuda 😀 normalne nemozem he-he 😀
@ria191 nechas ho na pokoji, potom robi stres lienke_1 😀

lienka_1
19. sep 2013

@ria191 Neviem, ci si stiha aj take vsimat, ked jeho prvotny zaujem je predsa len nas "podvozok" 😀 😀 😀 😀

lienka_1
19. sep 2013

@nelly3 Presne tak, to @ria191 bolonska jedna, za vsetko moze 😀 😀 😀

speranza1
19. sep 2013

@lienka_1 ahoj draha, takze uz si po hysterke? super... HSP..nie je nic strasne, ze? a kedy vam maju prist vysledky?

nelly3
19. sep 2013

@ria191 vsak pockaj o chvilocku nakluses k nemu na vklad, budes v siedmom nebicku 😀

ria191
19. sep 2013

@lienka_1 ver mi, že stíha 😀 😀 😀 predsa len tam dole je to dosť jednotvárne 😀 😀 😀

ria191
19. sep 2013

@nelly3 čo si pipi Marcelovi 😀 😀 😀

lienka_1
19. sep 2013

@speranza1 No bola som prekvapena, lebo som mala dost velke bolesti po a dost silno som krvacala. Necakala som, ze az tak. A neviem, co za koktail mi vcera anesteziologicka namiesala, ale bola som celkovo mimo. Uz aj mm sa na mne zabaval, lebo som obcas hlesla riadnu koninu uplne mimo kontext. Ale dnes je uz dobre. Spala som ako mimco a dnes mi sefka prezieravo dala volno, tak oddychujem pri zehlicke 😀

lienka_1
19. sep 2013

@ria191 Ty si koza!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝

nelly3
19. sep 2013

@ria191
len aby tam marcelko bol 😉

speranza1
19. sep 2013

@lienka_1 super... nevedela som ze si niekto odddychuje aj pri zehlicke😀DDDD...jaaj mojenko... ja som po hysterke nekrvacala skoro vobec..tak troska som spinila..ale mne nenasiel lekar nic zleho tam vo vnutri... tebe mozno nieco odstranovali? nevies? alebo robili aj preventivnu kyretaz?

speranza1
19. sep 2013
nelly3
19. sep 2013

@speranza1
ani ja som nekrvacala,len spinila a nic ma ani nebolelo, mne tiez nic nenasli asi aj preto 🙂
teraz pri opu som krvacala ako som sa z kozy na sale prebrala a vstala, aj ponozky aj nocnu koselu aj ich postel som trosku poznacila krvickou a to preto lebo mi cystu odsaval, ze ci aj za nou schovane nie su foliky, ale neboli 😠

lienka_1
19. sep 2013

@speranza1 Asi robili, lebo v papieroch ma aj abraziu sliznice. Ale fakt som bola prekvapena, lebo to bola sila ako pri 2 dni, ked mam menzes. Dnes uz iba spinim, uplne sa to ukludnilo aj bolesti ustupili a ani som nic nevzala. Iba vcera som bola taka pomotana a slaba, ale tak niet sa co cudovat, aj let si berie svoje a to neknecne cakanie ma zabija.

ria191
19. sep 2013

@nelly3 nestraš 😀

nelly3
19. sep 2013

@ria191
ved si do neho tak co to teraz hras 😀 😀 😀

speranza1
19. sep 2013

@nelly3 tak si krvacala po OPU? fiha....to asi skutocne bolo kvoli tej cyste... a teraz ti pri OPU kolko vajok nasli? a pichala si 75jedn. alebo 150jedn.

speranza1
19. sep 2013

@lienka_1 tak hej... robili ti tu abraziu....aj preto si mala vacsie bolesti... a teraz mas 3 mesiace pauzu s IVF? alebo ako to je?

nelly3
19. sep 2013

@speranza1
ano pre cystu, no ved 1oocyt, ktory bol sice zrely ale potvora jedna sa nejako nechcel oplodnit 😠 praveze som mala inu stimulku ako minule, bez clostylu, teraz len od 2DC 150 jendotiek menopuru stale + orgalutran 😕

ria191
19. sep 2013

@nelly3 prestaň oslintám si klávesnicu 😠 😠 😠 nechcem mať hriešne myšlienky, ale som z neho trošičku namäkko ešte keby mi mal robiť vklad eeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

speranza1
19. sep 2013

@nelly3 uf... hej uz si spominam... to cloveka vie rozladit ked vydoluju len 1 oocyt... ale ja pevne verim, ze to najblizsie IVF bude pre teba celozivotnou vyhrou ... uvidis 😉

nelly3
19. sep 2013

@speranza1
ved stale som z toho este v soku, rozmyslam, co sa stale, preco, ved som mala 2 nasobnu davku menopuru a nic, minule 5 krasnych z toho 3x HB1 😕

yanka1
19. sep 2013

@gaga83 ahoj moja, testovala ☹ RF test a este jeden, oba cisto biele ... keby som aspon vedela., co nabuduce robit inak, co nasadit a tak...tebe budem na sobotu drzat palce, daj nam potom vediet...

speranza1
19. sep 2013

@nelly3 no to ti verim, ze stale o tom premyslas... ale ver mi..bola to len hlupa zhoda nahod... teraz to uz bude o inom...a ani na AMH nemusis cakat.... neviem preco..ale u teba som si ista, ze to na dalsi pokus vyjde... 😵

nelly3
19. sep 2013

@speranza1
si mila a aj ty to das uvidis,budeme tu spolu tehulkovat, teda viacero nas tu bude spolu tehulkovat, velmi sa tesim,ked si budeme pisat ze nam je zle, ake mame uz brusko velke, aky kocik atd. 😉

ria191
19. sep 2013

@speranza1 a u mňa čo hm???

ria191
19. sep 2013

@nelly3 a ja čo hm? súkromníčky 😠 😠 😠

speranza1
19. sep 2013

@ria191 neviem 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
19. sep 2013

@ria191 ale velmi ti to prajem.... a mozno budes riadit ten nas tehu vlak do ktoreho nastupime po tebe🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre