• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. marca 2017 
@speranza1 rozbila si gulu ? :grinning:
19. sep 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191
ved citaj, ze viacere : jasne, ze aj ty, bez teba ani na krok cicus :wink:
19. sep 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 kdeze.... keby som ju rozbila, tak tam uz nic neuvidim... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
juuj zeny..ake by to bolo skvele, keby sme tu teraz my stare paky tehotneli jedna radost jedna za druhou... no ja by som sa smiala... :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@nelly3 čítam ako z rýchlika :grinning: potom som si to všimla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :pensive: už sa kajám
19. sep 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 jááj moja tak ty si po zákroku??tak len pekne oddychuj :slight_smile: :slight_smile: nie pri žehličke!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, chcem sa spytat, ako dlho ste sa pokusali o babatko kym ste sa rozhodli ist na IVF? lekar nam ho odporuca, ale nie som este definitivne rozhodnuta... nepovedal, ze na 100% bez neho dieta mat nebudeme, ale ani ze budeme... neviem kolko mame dat tomu este casu...
19. sep 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy tebe davam za ulohu kazdy den odo dnes na mna plut tehu virusy!!! (to nie je prosba ale rozkaz) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1 moja nebud smutná na budúce sa to určite podarí :slight_smile: :slight_smile: , to keby sme vedeli čo by pomohlo všetky by sme už boli tehu. Netrám sa s tým, zbytočne sa budeš iba týrať. Ja som si to tiež vždy vyčítala prečo som potratila a nebolo to na nič dobré, jednoducho je to dané tam hore alebo vo hviezdach je náš osud napísaný :grinning: :grinning: Držkaj sa
19. sep 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivec16 7 rokov :unamused:
19. sep 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivec16 my ked sme sa dozvedeli vysledky spmg mojho muza, tak bolo rozhodnute.... a my cakame uz 6 rokov... moja rada: necakaj uz.... a chodte do toho..sup sup
19. sep 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 no ja tiež
19. sep 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Abrazia, sa podla toho co viem, robieva cyklus pred IVF, ze potom rastie krajsia sliznica. Ale ja som mala pri IVF cez 11mm, tak to asi urobili preventivne. Hlavne je, ze nenasli uz nic nove, ziadne polypy alebo ine cuda. Ze myomy su na takom mieste, ze na nich mam uplne zabudnut, ze ich mam. Na IVF by sme mohli ist aj hned, ale nieto materialu z mm strany, tak cakame na zlepsenie. Realne to vidim na januar, kedze v decembri su od 22.12. do 2.1. zatvoreny.
19. sep 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no kam ty na tie obrazky chodis...nechapem... perfektne suuu :grinning:
19. sep 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 ... do rici...a neda sa ist hned... nevydolovali by z muza aspon 3 spermosky???
19. sep 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 a ty na čo čakáš hm? :grinning: :grinning: :grinning: zápal je zápal ten neobídeš
19. sep 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 uz na nic... o dva mesiace idem na to... uz picham fraxík.... do certa, vies ake mam tupe ihly... kurna :angry:
19. sep 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivec16
no prirodzene 4 roky, IVF riesime 4 roky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 viem aj ja som to pichala. Našli ti niečo?
@speranza1 no neviem či melisska nemá tie tehu zvracanice také viac oridži :grinning: :grinning: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pre teba :wink:
@dafy miluju te laaaaaaaasko maaaaaaaaaaaaaa................ vies..ja ked budem tehu..mne nebude ani zle a ani nic... ja budem ta najkrajsia tehulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ( casto som asi pozerala snivajte s nami) :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy to sa ešte nachracháš celé dva mesiace :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 nic mi nenasli... ale pre istotu budem pichat fraxik a papat prednison :wink: 2 mesiace pred IVF
19. sep 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ty nebudeš ako zhnité jablko ?
@speranza1 tak ja by som dobrovoľne nepichala :grinning: :grinning: :grinning:
@ria191 hej hej..zavidis mi tie pluvace co????????????? :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 mne tiez nič nebolo a teraz konééééééééééééc :grinning: :grinning: citrony musím nakupit na kilááááááá :grinning:
19. sep 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 co mojaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby mne este neposlali fakturu za toto posledne ivf soft :confused: uz je to 2 tyzdne, nakolko som sa ani k ET nedostala, pisala som vtedy koudelkovi nech mi poslu a nist :confused:
@ria191 nechávam niečo aj pre teba princezná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok