Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
19. sep 2013

@speranza1 rozbila si gulu ? 😀

nelly3
19. sep 2013

@ria191
ved citaj, ze viacere : jasne, ze aj ty, bez teba ani na krok cicus 😉

speranza1
19. sep 2013

@ria191 kdeze.... keby som ju rozbila, tak tam uz nic neuvidim... 😀 😀 😀 😉 😉 😝 😝

speranza1
19. sep 2013

juuj zeny..ake by to bolo skvele, keby sme tu teraz my stare paky tehotneli jedna radost jedna za druhou... no ja by som sa smiala... 😀 😀

ria191
19. sep 2013

@nelly3 čítam ako z rýchlika 😀 potom som si to všimla 😝 😕 😔 už sa kajám

dafy
19. sep 2013

@lienka_1 jááj moja tak ty si po zákroku??tak len pekne oddychuj 🙂 🙂 nie pri žehličke!!!! 😝

ivec16
19. sep 2013

ahojte dievcata, chcem sa spytat, ako dlho ste sa pokusali o babatko kym ste sa rozhodli ist na IVF? lekar nam ho odporuca, ale nie som este definitivne rozhodnuta... nepovedal, ze na 100% bez neho dieta mat nebudeme, ale ani ze budeme... neviem kolko mame dat tomu este casu...

speranza1
19. sep 2013

@dafy tebe davam za ulohu kazdy den odo dnes na mna plut tehu virusy!!! (to nie je prosba ale rozkaz) 😀 😀 😀 😀

gaga83
19. sep 2013

@yanka1 moja nebud smutná na budúce sa to určite podarí 🙂 🙂 , to keby sme vedeli čo by pomohlo všetky by sme už boli tehu. Netrám sa s tým, zbytočne sa budeš iba týrať. Ja som si to tiež vždy vyčítala prečo som potratila a nebolo to na nič dobré, jednoducho je to dané tam hore alebo vo hviezdach je náš osud napísaný 😀 😀 Držkaj sa

amali
19. sep 2013

@ivec16 7 rokov 😒

speranza1
19. sep 2013

@ivec16 my ked sme sa dozvedeli vysledky spmg mojho muza, tak bolo rozhodnute.... a my cakame uz 6 rokov... moja rada: necakaj uz.... a chodte do toho..sup sup

ria191
19. sep 2013

@speranza1 no ja tiež

lienka_1
19. sep 2013

@speranza1 Abrazia, sa podla toho co viem, robieva cyklus pred IVF, ze potom rastie krajsia sliznica. Ale ja som mala pri IVF cez 11mm, tak to asi urobili preventivne. Hlavne je, ze nenasli uz nic nove, ziadne polypy alebo ine cuda. Ze myomy su na takom mieste, ze na nich mam uplne zabudnut, ze ich mam. Na IVF by sme mohli ist aj hned, ale nieto materialu z mm strany, tak cakame na zlepsenie. Realne to vidim na januar, kedze v decembri su od 22.12. do 2.1. zatvoreny.

speranza1
19. sep 2013

@ria191 no kam ty na tie obrazky chodis...nechapem... perfektne suuu 😀

speranza1
19. sep 2013

@lienka_1 ... do rici...a neda sa ist hned... nevydolovali by z muza aspon 3 spermosky???

ria191
19. sep 2013

@speranza1 a ty na čo čakáš hm? 😀 😀 😀 zápal je zápal ten neobídeš

speranza1
19. sep 2013

@ria191 uz na nic... o dva mesiace idem na to... uz picham fraxík.... do certa, vies ake mam tupe ihly... kurna 😠

nelly3
19. sep 2013

@ivec16
no prirodzene 4 roky, IVF riesime 4 roky 😝

ria191
19. sep 2013

@speranza1 viem aj ja som to pichala. Našli ti niečo?

dafy
19. sep 2013

@speranza1 no neviem či melisska nemá tie tehu zvracanice také viac oridži 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pre teba 😉

speranza1
19. sep 2013

@dafy miluju te laaaaaaaasko maaaaaaaaaaaaaa................ vies..ja ked budem tehu..mne nebude ani zle a ani nic... ja budem ta najkrajsia tehulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ( casto som asi pozerala snivajte s nami) 😀 😀

ria191
19. sep 2013

@dafy to sa ešte nachracháš celé dva mesiace 😀 😀

speranza1
19. sep 2013

@ria191 nic mi nenasli... ale pre istotu budem pichat fraxik a papat prednison 😉 2 mesiace pred IVF

ria191
19. sep 2013

@speranza1 ty nebudeš ako zhnité jablko ?

ria191
19. sep 2013

@speranza1 tak ja by som dobrovoľne nepichala 😀 😀 😀

speranza1
19. sep 2013

@ria191 hej hej..zavidis mi tie pluvace co????????????? 😀 😀 😀

dafy
19. sep 2013

@speranza1 mne tiez nič nebolo a teraz konééééééééééééc 😀 😀 citrony musím nakupit na kilááááááá 😀

melisska
19. sep 2013

@ria191 co mojaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelly3
19. sep 2013

baby mne este neposlali fakturu za toto posledne ivf soft 😕 uz je to 2 tyzdne, nakolko som sa ani k ET nedostala, pisala som vtedy koudelkovi nech mi poslu a nist 😕

dafy
19. sep 2013

@ria191 nechávam niečo aj pre teba princezná 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre