Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
19. sep 2013

@dafy Keby len pri zehlicke. Pozri, co mi medzitym kysne na plechu. Sme vcera nacisto zabudli kupit rozky, vzdy si z Brna prinesieme a potom take pomackane jeme. A mm bolo luto, ze sme teraz zabudli, tak som spravila. Za chvilku idu do rury. Ja mam dnes dako vela energie 😀 😀 😀

liana_k
19. sep 2013

Dnes sme boli prvý krát na sono a záver je že čakáme dvojičky 🙂 🙂 🙂 , detičky sa majú dobre a bijú im aj srdiečka, veľmi sa tešíme 😵

ria191
19. sep 2013

@speranza1 "kua" keď mne sa teraz nechce ani pichať ani nič "žrať" a to mne niečo našli, ale nič vážne ale pichať by som mala 😠 😠 😠

speranza1
19. sep 2013

@ria191 ale mne to dala lekarka...to som si ja sama nenaordinovala 🙂 😉 ....ale budem bojovat aj takymto sposobom ak treba... a ja ursćite uz vyhraaaaaaaaaam ten boj...do rici(aspon dufam) 😲

melisska
19. sep 2013

@speranza1 tak tehu virusiky pre teba 😀 😀 😀 😀 😀

manita
19. sep 2013

@ivec16 podľa toho, aké máš AMH, ak nízke, tak nečakaj a choď do toho!

Ani jednej z nás doktori nepovedali, že neotehotnieme prirodzene (ak sú vajcovody, samozrejme). Šanca tam vždy je, ale po rokoch čakania a neúspešného prirodzeného snaženia to kvapká na mozog. Môj názor - nečakať a ísť na IVF.

lienka_1
19. sep 2013

@dafy A tu je obrazok

ivec16
19. sep 2013

@amali
@speranza1 dakujem baby za odpoved, drzim vam palce... vy ste ozaj dlhe snazilky... my sme zacali snazit pred 2,5 rokov... po prvom pol roku sa mi podarilo otehotiet ale skoncilo to MA kyret... nasli endometricku cystu na vajecniku, laparoskopicky odstranena, pre komplikacie laparatomia a o 2 mesiacov dalsia cysta - punkcia... potom HAK, medzi tym vsetkym bolo snazenia cca 3 mesiace a od januara sa snazime znovu a nic... ja mam stale pocit, ze by to mohlo ist aj prirodzene, ale po vsetkych tych zakrokoch som si neni ista... na jednej strane dufam ze ked sa uz raz podarilo... a na druhej ked som po vsetkych tych zakrokoch tak mam pocit ze to je horsie ako bolo a ze mozno preto sa nedari.... manzel nema moc dobru morfologiu- patologickych 93% ostatne ok... to bol taky novy impulz, ze mozno to nie je len vo mne... a ze mozno to chce predsa len cas... ale zas na druhej strane viem ze ani IVF nie je istota, a ze ked sa aj pre neho rozhodneme tak to neznamena ze budem o 2 mesiace tehotna... mam 27, od MA mi 2 roky usli ani neviem ako... a cim dalej to uteka rychlejsie ale ja mam pocit, ze som sa zastavila v case, mne sa to zda ako minuly tyzden a pritom mi len rocky naskakuju... tobol len taky moj vylev🙂... vsetkym vam drzim palce nech mate coskoro svoje pokladiky v naruci...

speranza1
19. sep 2013

@melisska cau draha a ty ako... este drzis pokope?.. este ste 2 v jednom? dokedy???

melisska
19. sep 2013

@ria191 a co???? ani ty nepichaaaaaš? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅

melisska
19. sep 2013

@speranza1 ahoj moja, este , este do novembra 😉 😎

ikuska
19. sep 2013

@ivec16 1 rok prirodezene a 7 rokov sa pokusame o babatka pomocou IVF, ina moznost u mna nie ... ja by som do toho sla, este neviem ako dopadne moje IVF , ale skvely pristup v Brne, neda sa to porovnat napr. so Sanatorium Helios ... Drzim palce

ivec16
19. sep 2013

@manita jj mas pravdu... AMH mam mierne zvysene... no od inych snaziliek to nie je az tak dlho, ale kvapka mi to tiez na mozog 🙂

melisska
19. sep 2013

@speranza1 jasne , ze vyhras 😵 😵 😵 😵 😵 😵

amali
19. sep 2013

@ivec16 dakujem, už sa to blíži 😉

melisska
19. sep 2013

@liana_k blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaame 😵 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐

speranza1
19. sep 2013

@melisska dakujeeeeeeeeeeeeeeem....... no baby mate co robit kazdy den na mna plut odteraz 🙂 😉
@liana_k kraaaasa... gratulujem a tesim sa s tebou velmi prevelmi

speranza1
19. sep 2013

@ivec16 tak sup sup do boja a necakat na nic.... 😉

ria191
19. sep 2013

@melisska veru nepichám ešte mi povedz ako mi budeš posielať tú zelenú grcku keď budeš v nemocnici hm??? a tá tuším zaberá najviac 😀 😀 😀

yanka1
19. sep 2013

@gaga83 ja len to, ze okrem hormonalneho profilu nemam urobene ziadne ine vysetrenie...vysledky som mala ok a marcel povedal ze nevidi ziaden konkretny problem, kvoli ktoremu by to nemalo vyjst a ani ziadne ine vysetrenia neziadal...ale ked citam, co mate vysetrene vy ostatne, mam pocit, ze som to strasne zanedbala...

lienka_1
19. sep 2013

@speranza1 Radsej pockame. Oni sa potvorky objavia. Je teraz cerstvo po infekcii. Uz som sa poucila, ze surit nieco v tomto pripade nema zmysel. Nechce sa mi zbytocne nadzgavat hormonmi. Pockame. Aj tak nas caka hekticke obdobie. Myslim, ze stahovanie nam nateraz bude stacit 😀

ivec16
19. sep 2013

@ikuska juj vedela som ze IVF sa moze tiez pretiahnut ale az tak dlho? hruuuza... juj nech vam uz vyjde

manita
19. sep 2013

@ivec16 presne tak šup-šup do boja, však vám toho našli dosť, tebe aj mužovi! nečakajte, ani neváhaj!

ria191
19. sep 2013

@liana_k wow wow wow veľká gratulka ja nemám slov také krásne šťastie 😀 😀 😀

speranza1
19. sep 2013

@lienka_1 jaaaj... aha...a ako sa prejavuje ta infekcia? ci to pri smpg zistia??? alebo musia robit volajake speci vyserenie?

melisska
19. sep 2013

@ria191 neboj nemocka len 5 dni, stihneme to 😉 😉 😉 😵

ja mam horsi problem, ako vyst na tu vysoku kozu v nemocnici 😀 😀 😀 😀 cim dalej je to horsie 😝 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
19. sep 2013

@amali tebe sa ako vystupuje na kozu???? 😀

yanka1
19. sep 2013

@lienka_1 velmi dobre sa to cita, skvele sa bavim, ale byt v tvojej kozi vcera, zurim 🙂

speranza1
19. sep 2013

@melisska neboj na tu kozu ta vytlacia a verim tomu, ze ani sama nebudes vedieta ako a uz budes na tej koze 😉 😉 ... lebo sa budes tesit na babulko 😉 😵

ria191
19. sep 2013

@lienka_1 ty si neuveriteľne šikovná gazdinôčka mňam to vyzerá super ešte aj neupečené. Neopováž sem dať foto upečených 😠 😠 😠

amali
19. sep 2013

@melisska hore sa ide ešte dobre, ale dolu úúúúúúúúúúúúf mám čo robiť 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre