• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. októbra 2017 
@manita
@speranza1 dakujem baby... asi ma treba takto nakopnut... dame sa teda do toho... a dufam ze od januara budeme moct zacat, dovtedy vybavime zdravotku a hadam vsetko potrebne...
19. sep 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja myslim hlavne, ked chodim na poradnu :grinning: :grinning: :grinning:
@liana_k nadherna sprava, gratulujem :slight_smile:
@amali to to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: maju stastie tie co maju tu zdvihaciu kozu :grinning: :grinning: :grinning: ako v brne :grinning:
19. sep 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska len ja chcem ešte tehu vírusiky potom už nebudú keď bude prcek tu :grinning: :grinning: :grinning:
@amali ... cauko moja... mas pekny nick... keby ze sa volas amálka..juuj tak to je pekne meno....vy uz viete co cakate? a mena ste uz vyberali..ies..aspon tak predbezne..zeby mozno..... a tak :wink:
19. sep 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 kedy zacinas?
@melisska to by sme chceli veľa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@ria191 Si pis, ze to sem capnem aj upecene a speci pre teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A az taka sikovna nie som. Si mala vidiet ten moj prasknuty knedlik v nedelu. To bol pohlad! :grinning:
@ivec16 ano je to na dlho, ale su tu aj vacsie bojovnicky a dotiahli to do stastneho konca, ja idem na svoje 4.IVF ...
19. sep 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska posledný októbrový týždeň KET :grinning: :grinning: :grinning: to bude s odretými ušami :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivec16 nooo moja...staci tu chodit pravidelne a budes mat o nakopnutia postarane :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amali preco? dafy ma taku kozu :grinning:
19. sep 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 to bude vklad???tak to stihneme :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 nevolám sa amálka, ale stanislava
čakáme dvoch chlapcov, ešte uvidíme na druhý týždeň či sa to potvrdí na 3D,
mená neviem lebo mne sa už žiadne nepáči asi ma v nemocnici ani neodrodia lebo neviem mená :grinning:
19. sep 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1 Aj mne vyskocil najskor tlak poriadne vysoko. Este sme sa s mm cestou do RF zabavali, ze co ked na nas zase zabudne(uz sa toho chudak nezbavi, uz si z neho budeme robit zarty dozivotne) :grinning: :grinning: :grinning: A ked tam na mna sestricka vybalila, ze hej, ste objednana, ale az na zajtra, tak ma skoro svaclo. Moj muz sa z toho iba smial, on je taky flegmos, vedel, ze sa to vyriesi. Ale ja som kus taky prvotny cholerik az potom sa zo mna stava flegmatik. Tak som to predychala a nakoniec bola pohodicka, vsetko islo hladko. Takze to iba tak aby sme sa nenudili sa nam Koudy stara o zabavu :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska tak si požičiame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 už som si oslintala klávesnicu kvôli Koudymu tak tie rožky nejako prežijem :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
čajorínky už sa teším potom na stretko aj s bábätkami a jasné ze aj tie s bruškami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@ria191 Riu spoznám uz na km..sa budem musiet potom ozbrojiť ..síce ona sa uz bude iba guuuľať s brušiskom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@melisska a odkiaľ vieš akú má dafča @dafy kozu ? :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 predsa je moja kaaaaaaaaaaaaamoška :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy ty sa moc na to stretnutie neteš si mi sľúbila, že mi ukážeš ako sa hráte s mm na medveďa :grinning: :grinning: :grinning: aj s bruškom :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@speranza1 Ked sme boli na KET, tak sme chceli pre istotu mrazit spermose a tam pod mikroskopom videli bakterie, tak to dali kultivovat, naordinoval Koudy ATB, mm vybral, tyzden po vybrati horucky a kalny moc znova, tak isiel za nasim lekarom, zase kultivacia, zase ATB a ked sme boli teraz na konzultacii pred mesiacom, tak urobili kontrolnu kultivaciu a este to nie je ciste, tak dalsie ATB. Jeden cirkus, ale presne to iste bolo aj minuleho roka. Najhorsie, ze sa to zachytilo uplnou nahodou. Tak zhaname poriadneho urologa. Ale je ich ako safranu.
19. sep 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja dakuštičko popracovať dufam ze neozvraciam zákazníka :stuck_out_tongue_closed_eyes: bo neviem ci by mi to prešlo...jedine ze by som sa vyhovorila ze to je novinka gél na vlasy?? :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@melisska a čo ešte vieš hm pikošku pikošku nejakú ???? na čo sa ešte rada hrá ?????
19. sep 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 mm je uz na prášky 3mesiace ee mám to vytknuté kazdý den :wink: ale ked lekárka zakázala mozem ja za to? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy takže teraz si leňochod :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@amali aj stanka je pekne meno:slight_smile: a pre svojich chlapcekov este stihnete vybrat mena.. neboj :wink: :wink:
@lienka_1 tak vam velmi drzim palce :slight_smile:
19. sep 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Dakujem! Napodobne! :wink:
19. sep 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Rius, specialne pre teba. Skoda, ze sa neda pripojit aj vona :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok