• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. januára 2017 
@lienka_1 hmmmmmmmmmmmmm vyzerajú super a určite aj chutia :wink:
19. sep 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ja vas mam tak rada, vsetky fakt :dizzy_face:
19. sep 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@manita Ahoj dakujem, zda sa, ze je to presne to iste, alebo sa mylim? Akurat ze merional je o 100€ lacnejsi, Nepytali ste sa na to nahodou niekto lekara?
19. sep 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka je to to isté len iný výrobca
19. sep 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 Ahoj, prosim ta a dali ti rovno merional, alebo ste sa bavili aj o menopure? Lebo mne navrhli menopur az do 1. ultrazvuku, ktory ma byt na 8.DC. Ty si ho odkedy dokedy davas?
19. sep 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 aj ja ta mam rada (priznaj sa , ze mna mas najradsej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
19. sep 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 ty sa kam dneska furt pcháš??? :grinning:
19. sep 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 presne som vedelaaaaaaa, ze hned priletis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 ved to som len tak na podrazdenie povedala..joj
19. sep 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
stale si hovorim, pane boze, preco existuje tato sprosta sterilita? otehotnenie by predsa malo byt tou obycajnou ludskou prirodzenou vecou, nie je tak?! a nie sa takto trapit roky, fyzicky aj psychicky aj medicinsky!!!! grrrrr...!!!!! :rolling_eyes: :pensive: :cry:
19. sep 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 áno ja taku kozu mám :grinning: :grinning: :grinning: a to ze ti ukázem ako to je na medveda som ti nesluuubila :stuck_out_tongue_closed_eyes: to len ty si zvedavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: aby si sa potom predviedla pred mm čo?? :grinning: :confused:
19. sep 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 a uz to nepichas? :grinning: ci este budes musiet ten fraxi?
19. sep 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 veď ja viem aj ja :grinning: :confused:
19. sep 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 a to ti doki navrhol ten fraxik pichat? prednison davaju asi kazdej, ale ten fraxik asi nie, ci?
Lebo mne nikto take nehovoril, nenavrhoval, a co ked prave by sa aj zisiel? hmmm.... :confused:
Este je tu ten anopyrin ale ma to ten isty ucinok ako fraxik a berie sa pred ci po ivfku?
19. sep 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 to je zdara! :grinning: vsak ked nepytaju, ktovie? :wink:
19. sep 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy mám si prečítať tých 100 strán dozadu čo všetko si mi nasľubovala hm??? a ty máš doma kozu ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: či tvoja gynďa :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 ano..hematologicka mi to odporucila, a hned aj predpisala, ze maju s tym dobre skusenosti, ze aj ked nie je jasna pricina, preco nemozem otehu, tak mozno moze aj toto pomoct.... a tak isto aj ten prednison....vies..ani odo mna nikto nikdy nepytal hematol. vysetrenia..alebo imunologicke..ale ja som si to dala urobit... ved vies po tom nasom neg. 5 IVFku.... a poslednom KETku... anopyrin neberiem, takze neviem, ci ma ten isty ucinok....
19. sep 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 ešte nie musím si pozrieť do papierov kedy mám začať možno si nasadím iba anopyrin mne sa to zdá prehnané ale hematologičky to odporúčajú (ževraj pomáha pri uhniezďovaní embrya).
@ria191 no hádaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kludne prelistuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
@ria191 myslis prehnane pichat a jest to svinstvo??? nemysli si, ze ja to robim s radostou..ale povedala som si, ze urobim preto vsetko..mozne aj nemozne... takze za pokus to stoji...
19. sep 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 nie mne prednison nevadí ani fraxík, ale už som to raz mala a nepomohlo v mojom prípade a teraz som lemra lemravá lebo si neviem predstaviť kto mi ho predpíše keďže do Ba Draculke určo nepôjdem a ten môj gynďák sa bude vykrúcať že mi to nemôže predpísať. Ty to vyskúšaj určite u mňa je to otázne keďže to raz nevyšlo takže preto som trošičku skeptická.
19. sep 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka ja som brala clostyl od 3DC do 7DC (2-2-2 max. dávky) a 8DC UTZ a pripichli merional a budem ho pichať 4 dni 1 ampulku. Minule som mala bravelle ale teraz som pozerala do cenníka a už ho tam nemajú iba merional a menupur, merional je myslím lacnejší a uvidím čo z toho bude v utorok.
19. sep 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ja rozumiem a som si vedoma, ze to ze to teraz beriem mi nezaistuje 100% uspesnosť....ale topiaci sa aj slamky chyta....myslim, ze ma vies pochopit...
19. sep 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby nepotrebujete niektorá fostimon, ostalo mi 6 ks ešte by sa mi možno zišli ale exp. 11/2013 a už ich nestihnem minúť.
19. sep 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy neviem moja ... mozno hej
19. sep 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 jasné viem :grinning: :grinning: :grinning: . Aj ja si to určo vybehám nakopla si ma :grinning: :grinning: :grinning: . Hematologička dosť na tom trvala nesmiem to takto podceňovať :confused: :confused: :confused: každopádne to neublíži len pomôže.
19. sep 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liana_k to je uzasna, krasna sprava. Moooc gratulujem :slight_smile:
19. sep 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata,ja mam take akoby mrchove bolesti v podbrusku.Som 5 den po ET a mrcha by mala dojst az 26,takze to nemoze byt ona.Vcera ma to nejaku dobu pichalo tak riadne,vobec taky druh bolesti nepoznam.Dufam,ze to nie je nieco zle :confused: :confused: :confused:
19. sep 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yanka1 @gaga83 tak ako testik baby?neskusali ste?
19. sep 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ved aj mne tak chceli len jedna kocka sa mi tvrdila ze to nie je mozne tak som jej povedala ze je lebo mne tak chceli ...
19. sep 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok