Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

amali
19. sep 2013

@lienka_1 hmmmmmmmmmmmmm vyzerajú super a určite aj chutia 😉

nelly3
19. sep 2013

baby ja vas mam tak rada, vsetky fakt 😵

jjajka
19. sep 2013

@manita Ahoj dakujem, zda sa, ze je to presne to iste, alebo sa mylim? Akurat ze merional je o 100€ lacnejsi, Nepytali ste sa na to nahodou niekto lekara?

amali
19. sep 2013

@jjajka je to to isté len iný výrobca

jjajka
19. sep 2013

@sally2401 Ahoj, prosim ta a dali ti rovno merional, alebo ste sa bavili aj o menopure? Lebo mne navrhli menopur az do 1. ultrazvuku, ktory ma byt na 8.DC. Ty si ho odkedy dokedy davas?

speranza1
19. sep 2013

@nelly3 aj ja ta mam rada (priznaj sa , ze mna mas najradsej 😀 😀 😀 😀 )

ria191
19. sep 2013

@speranza1 ty sa kam dneska furt pcháš??? 😀

speranza1
19. sep 2013

@ria191 presne som vedelaaaaaaa, ze hned priletis 😀 😀 😀 😀

speranza1
19. sep 2013

@ria191 ved to som len tak na podrazdenie povedala..joj

mimika1973
19. sep 2013

stale si hovorim, pane boze, preco existuje tato sprosta sterilita? otehotnenie by predsa malo byt tou obycajnou ludskou prirodzenou vecou, nie je tak?! a nie sa takto trapit roky, fyzicky aj psychicky aj medicinsky!!!! grrrrr...!!!!! 🙄 😔 😢

dafy
19. sep 2013

@ria191 áno ja taku kozu mám 😀 😀 😀 a to ze ti ukázem ako to je na medveda som ti nesluuubila 😝 to len ty si zvedavá 😝 😀 aby si sa potom predviedla pred mm čo?? 😀 😕

mimika1973
19. sep 2013

@ria191 a uz to nepichas? 😀 ci este budes musiet ten fraxi?

ria191
19. sep 2013

@speranza1 veď ja viem aj ja 😀 😕

mimika1973
19. sep 2013

@speranza1 a to ti doki navrhol ten fraxik pichat? prednison davaju asi kazdej, ale ten fraxik asi nie, ci?
Lebo mne nikto take nehovoril, nenavrhoval, a co ked prave by sa aj zisiel? hmmm.... 😕
Este je tu ten anopyrin ale ma to ten isty ucinok ako fraxik a berie sa pred ci po ivfku?

mimika1973
19. sep 2013

@nelly3 to je zdara! 😀 vsak ked nepytaju, ktovie? 😉

ria191
19. sep 2013

@dafy mám si prečítať tých 100 strán dozadu čo všetko si mi nasľubovala hm??? a ty máš doma kozu ??? 😝 😝 😝 😝 či tvoja gynďa 😀 😀 😀

speranza1
19. sep 2013

@mimika1973 ano..hematologicka mi to odporucila, a hned aj predpisala, ze maju s tym dobre skusenosti, ze aj ked nie je jasna pricina, preco nemozem otehu, tak mozno moze aj toto pomoct.... a tak isto aj ten prednison....vies..ani odo mna nikto nikdy nepytal hematol. vysetrenia..alebo imunologicke..ale ja som si to dala urobit... ved vies po tom nasom neg. 5 IVFku.... a poslednom KETku... anopyrin neberiem, takze neviem, ci ma ten isty ucinok....

ria191
19. sep 2013

@mimika1973 ešte nie musím si pozrieť do papierov kedy mám začať možno si nasadím iba anopyrin mne sa to zdá prehnané ale hematologičky to odporúčajú (ževraj pomáha pri uhniezďovaní embrya).

dafy
19. sep 2013

@ria191 no hádaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a kludne prelistuj 😝 😲

speranza1
19. sep 2013

@ria191 myslis prehnane pichat a jest to svinstvo??? nemysli si, ze ja to robim s radostou..ale povedala som si, ze urobim preto vsetko..mozne aj nemozne... takze za pokus to stoji...

ria191
19. sep 2013

@speranza1 nie mne prednison nevadí ani fraxík, ale už som to raz mala a nepomohlo v mojom prípade a teraz som lemra lemravá lebo si neviem predstaviť kto mi ho predpíše keďže do Ba Draculke určo nepôjdem a ten môj gynďák sa bude vykrúcať že mi to nemôže predpísať. Ty to vyskúšaj určite u mňa je to otázne keďže to raz nevyšlo takže preto som trošičku skeptická.

sally2401
19. sep 2013

@jjajka ja som brala clostyl od 3DC do 7DC (2-2-2 max. dávky) a 8DC UTZ a pripichli merional a budem ho pichať 4 dni 1 ampulku. Minule som mala bravelle ale teraz som pozerala do cenníka a už ho tam nemajú iba merional a menupur, merional je myslím lacnejší a uvidím čo z toho bude v utorok.

speranza1
19. sep 2013

@ria191 ja rozumiem a som si vedoma, ze to ze to teraz beriem mi nezaistuje 100% uspesnosť....ale topiaci sa aj slamky chyta....myslim, ze ma vies pochopit...

gaga83
19. sep 2013

Baby nepotrebujete niektorá fostimon, ostalo mi 6 ks ešte by sa mi možno zišli ale exp. 11/2013 a už ich nestihnem minúť.

zibi
19. sep 2013

@dafy neviem moja ... mozno hej

ria191
19. sep 2013

@speranza1 jasné viem 😀 😀 😀 . Aj ja si to určo vybehám nakopla si ma 😀 😀 😀 . Hematologička dosť na tom trvala nesmiem to takto podceňovať 😕 😕 😕 každopádne to neublíži len pomôže.

jjajka
19. sep 2013

@liana_k to je uzasna, krasna sprava. Moooc gratulujem 🙂

miscok
19. sep 2013

Dievcata,ja mam take akoby mrchove bolesti v podbrusku.Som 5 den po ET a mrcha by mala dojst az 26,takze to nemoze byt ona.Vcera ma to nejaku dobu pichalo tak riadne,vobec taky druh bolesti nepoznam.Dufam,ze to nie je nieco zle 😕 😕 😕

zibi
19. sep 2013

@yanka1 @gaga83 tak ako testik baby?neskusali ste?

zibi
19. sep 2013

@falin ved aj mne tak chceli len jedna kocka sa mi tvrdila ze to nie je mozne tak som jej povedala ze je lebo mne tak chceli ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre