Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
19. sep 2013

@miscok mala si peknu urodu, aj pekne embryjka, jednotkove vsak?
tak nie je problem teoreticky, urcite sa bublinka pokusa zahryznut uz! 🙂
jedna ci dve?

tinna13
19. sep 2013

@miscok ano to bude uhniezdovanie, je to na dobrej ceste. 🙂

yanka1
19. sep 2013

baby, neposlete mi niektora cislo na tu dr. Drakulovu, skusila by som si dat urobit aspon hematologiu ... da sa k nej len tak bez nejakeho odporucania nabehnut ?

jalaura
19. sep 2013

@martinusa22 a vsetko dobre dopadlo? ja mam nariadeny klud tak som doma poslusne

miscok
19. sep 2013

@mimika1973 @tinna13 och aby ste mali pravdu 🙂 Vkladali nam jedno HB1 a dve sa sli schladit 😉

nelly3
19. sep 2013

@lienka_1
a kolko stoji pregnyl v CR? lebo na SK ho uz aj tak musis cely hradit cca 12-13€ 😠 minuly rok som doplacala ledva 1€.

yanka1
19. sep 2013

kocky, kontakt na MUDr.Drakulovu som uz nasla, len by som potrebovala poradit, co mozem na nu vyblafnut a co mam vlastne pytat ... mozem jej len povedat, ze kvoli neuspesnemu IVF by som si chcela dat urobit hemato.vysetrenia ? alebo nieco konkretne.... ?

sarasota
19. sep 2013

@liana_k blahozelam 🙂

yanka1
19. sep 2013

@nelly3 ja som za pregnyl v RF lekarni davala okolo 150 czk, co je asi 6 eur

bubo780
19. sep 2013

eeej, ale ste tu toho popisali, kym som tu nebola.. 🙂 aspon sa nebudem nudit, ked to budem citat.. a ako som tak zbezne pozrela, aj slinky nad mnam rozkami mi potecu.. 🙂 vsetkych stastnenkam blahozelam a nam ostatnym drzim palce..
dnes sme boli na kontrolny spg v tkanivovej v Ke, tak som zvedava, co najdu.. ale zazrak sa ani konat nebude a ta blba asthenotheratozoospermia bude potvrdena.. len aby aspon ten zvysok bol ok, lebo budu robit aj fragmentaciu DNA.. a mna este v pondelok caka odber na HP a potom uz len (ak sa nestane zazrak) nasadnut do auta a smer Brno na konzultacku.. bojiiiimm... ☹

sarasota
19. sep 2013

@yanka1 staci povedat ze iba koli neuspesnemu Ivf je velmi mila

nelly3
19. sep 2013

@yanka1
tak to sa uz tam oplati, asi si ho odtadial aj zoberiem, dikes 😉

lienka_1
19. sep 2013

@nelly3 Nechali sme blocik v lekarni, ale platili sme nieco vyse 200 czk, fakt smiesna suma v porovnani s ovitrellom. Ja mam strach kupovat pregnyl na konikovi, lebo ten musi byt v chladnicke a ze je celkom dost citlivy na teplo, tak sme radsej kupuili tam a Koudy mi pre istotu napisal 2 krabicky.

manita
19. sep 2013

@yanka1
babule, čo ste boli u Drakulovej, platili ste tam niečo alebo to ide z poistky?
ona len zoberie krv, to je taká 5-minútovka u nej, či aj niečo viac?
potom sú za ako dlho výsledky?
ďakujem! (zajtra sa idem objednať)

yanka1
19. sep 2013

@manita tak presne toto potrebujem vediet aj ja : )) este nikdy som tam nebola a zajtra sa chcem objednavat ...

nelly3
19. sep 2013

@manita
no zavolas jej, ona ta najskor posle na krv rano na kramare, zoberu ti viacej ampuliek krvi, potom v ten den ides k nej, da ti termin kedy budu vysledky cca do mesiaca. je to velmi mila, pozitivna osoba 😉

manita
19. sep 2013

@nelly3 super, díky moc!
a platila si u nej niečo?
kde to tam je na tých Kramároch? ktorá budova, ktoré poschodie? nikdy som tam nebola (ja mám všetko v Ružinove)
mala si vo výsledkoch aj TSH, FT4 a PRL?

skaredekacatko
19. sep 2013

@yanka1 naco je dobra imunologia mne nevyslo ivf a ket dovod neznami imuno mi urcite nerobili. Ak by to malo nieco zistit skusila by som daj vediet po tom co a ako.

tinkatinulka
19. sep 2013

@bubo780 ahoj chcem sa spytat za tu fragmentaciu ste kolko platili?

nelly3
19. sep 2013

@manita
neplati sa nic, ide to cez poistovnu, je to oproti zastavky mhd, nizka jednoposchodova budova, prve poschodie, drakulova ti presne aj tak povie kam ist 😉 TSH, FT4 a PRL nie, TSH mi chcela urobit len som jej povedala, ze som bola u mojej endokrinologicky a ta mi to robi, ked jej povies, aj to ti podla mna da urobit.

bergalm
19. sep 2013

@mimika1973 ahoj ja som bola tiez vcera na 1ULT. a hned naplanovali OPU na Sobotu a foliky 5ks od 15mm do 10mm a sliznica 7,5mm tak neviem

zibi
19. sep 2013

@mimika1973 si sme kazda ina 😉 a kazde telo inak reaguje ... ale tak sa hovori ze puregon je nacistejsi z tych vsetkych hormonov

zibi
19. sep 2013

@gaga83 ta obdivujem ze vydrzis

zibi
19. sep 2013

@lienka_1 tak neviem uvidim isto nemam chut tolko do toho vrazat penazi...tak mozno popytam len dve injekcie ...

zibi
19. sep 2013

@miscok neboj moja isto to je dobre znamenie 🙂

zibi
19. sep 2013

@yanka1 moja tak to mi je luto ja nechapem preco sa nam to nemoze podarit...ale ty este nevies mozno to vyjde.... 😉 nadej zomiera posledna 😉

dafy
19. sep 2013

@nelly3 u nás stojí iba 5eur pregnyl nepomýlila si sa?? 😕

stastenka42
19. sep 2013

@manita ja k nej chodim pravidelne,je to neskutocne mila doktorka..ides k nej ona ti vypise papier a vedla v ambulancii ti zoberu krv,vysledky su za cca dva tri tyzdne..nikde sa za nic neplati

nelly3
19. sep 2013

@dafy
nie myslim od augusta nastala zmena, uz sa plati cely 😝

manita
19. sep 2013

@dafy od 1. 7. 2013 stojí Pregnyl cca 12 eur na celom Slovensku (povedali mi v lekárni)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre