Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
20. sep 2013

@ikuska pohoda neviem baby tu Ti isto napisu no my teraz sme radsej bez sexu ☹ ☹ ☹ mm ma strach aby sme nepokaslali nieco chlapi su padavky 😀

sarasota
20. sep 2013

@yanka1
@gaga83 babenky je mi to luto ☹ ale ja viem ze Vy sa nevzdate takze sup do dalsieho boja 😉

sarasota
20. sep 2013

@bergalm na zajtra drzime palceky 🙂

miscok
20. sep 2013

Babule mna tak boli to podbrusko,fest ako pocas mrchy.Uz sa bojim ☹

bergalm
20. sep 2013

@sarasota dakujem 🙂

martinusa22
20. sep 2013

@jalaura no dostala dom dva krát injekciu do zadku ale myslím ze to tomu nejak obzvlášť nepomohlo, pekne sa to ale dalo doporiadku a zmizlo to

gaga83
21. sep 2013

@yanka1 @zibi no tak baby test z rf dopadol tak isto ☹ , takže už len čakať na mrchu.

manita
21. sep 2013

@gaga83 ☹ ☹ ☹
ideš hneď do ďalšieho softu?

miscok
21. sep 2013

@gaga83 Tak to ma mrzi 😢 Na krv este pojdes? Nevzdavas sa dufam a bojujes dalej.

gaga83
21. sep 2013

@miscok teraz som písala dokymu či môžem vysadiť lieky a či môžem ísť hneď na KET, tak som zvedavá čo odpíše. Neviem či má smysel ísť na krv v pondelok ☹

miscok
21. sep 2013

@gaga83 Ach jaj,tak uvidis co odpise.Asi by bolo najlepsie hned ist do KET,len si spominala nieco so zubami,to mas uz poriesene?

gaga83
21. sep 2013

@miscok ešte som furt štrbava 😀 😀 😀 v pondelok alebo utorok zbehnem za zubarom len potrebujem vedieť či môžem ísť teraz na KET alebo až o mesiac:P pred mesiacom mi zubár hovoril že môže byť aš pol roka kym sa bude dať niečo robiť. Tak uvidím čo povie zubár a podľa toho sa zariadim, on moc nechce mi nič robiť keď beriem fraxiparín.

miscok
21. sep 2013

@gaga83 Jasne,aby nenastali nejake komplikacie.Tak nech sa to dobre casovo vsetko napasuje,aby si bola aj zazubena aj tehulkovska 😉

bergalm
21. sep 2013

tak baby,konecne doma no som este v soku OPU robila Pospisilova a ze 12oocytov vydolovala tak akoze neviem ci Otevrel nevidel na kontrol.sone alebo co 😀 bola prekvapena aj ona.Potrebujem radu asi pojdeme do predlzenej kultivacie aspon ona to tak vidi vie mi niektora povedat kolko to stoji?predbez.fakturu mam vystavenu ale myslim ze ta suma je bez tohto mam pravdu????dajte mi vediet inac palka dobra na mna svieti z toho papiera 😖

miscok
21. sep 2013

@bergalm Paradna uroda,super 😀 Co sa tyka platenia,ja som mala tiez PK ale na fakture nefiguruje,mam tam len tri body a to minimalna stimulacia,odber krvi 2x a ICSI (podla toho kolko vajicok napichli).

bergalm
21. sep 2013

@miscok no ja mam nativni minim.stimul.IVF,ICSI vse,STD-vysetreni ifekci z krve 1krat a spermie darcu suma 28000ceskych a PK sa teda neplati?tato Fa je akoze komplet? ty si platila sumu co si mala na predbeznom vyuctovani?myslim zhruba lebo nemam tucha co stoji PK

manita
21. sep 2013

@bergalm super úrodička, tak to sme dobre držali tie palčeky...

kašli na peniažky, z tohto musí byť úspech

akúže si to mala stimulku?
🙂

bergalm
21. sep 2013

@bergalm ide mi o to,ze svagrova robi v banke a meni mi peniaze v zamestnaneckom kurze cize mne sa to oplati len neviem kolko mam zamenit tak preto ma to zaujima

gaga83
21. sep 2013

@bergalm tak to si mala poriadnu urodicku😀😀 drzkaj sa

bergalm
21. sep 2013

@manita dakujem Vam vsetkym no mala som clostil1-1-1 a merional 150j a potom orgalutran 1inj.a Pregnyl.Teraz mam Utros 4-0-4 a estrimax 3*1tablet

bergalm
21. sep 2013

@gaga83 dakujem no vidis a to mi Otevrel povedal ze 5folikov mam tak neviem som bola plna obav ci nieco vydolovali a ona ze 12ks som skoro odpadla na tej posteli 😀

gaga83
21. sep 2013

@bergalm no my sme platili 38000 cz a tiez tam nebolo pk, teraz prisla fa za mrazenie 5000cz tak neviem jedy to vyuctuju

bergalm
21. sep 2013

@gaga83 dik no tak ja neviem kolko zamenit kaslem na to uvidime

manita
21. sep 2013

@bergalm nezamieňaj peniažky, výhodnejšie je zaplatiť tam kartou

gaga83
21. sep 2013

@yanka1 ahoj ked tebe vysiel aj na 12 den test negativny vysadila si lieky? Ci si isla este na krv? Pisala som otevzelovi ci mozem vydadit lieky a asi sa teraz neozve cez vikend. Dakujem

sarasota
21. sep 2013

@bergalm super krasna urodicka nech sa krasne oplodnia a delia 🙂 🙂

ikuska
21. sep 2013

@bergalm krasna urodicka, drzkam palceky nech sa pekne delia ... 🙂 🙂 🙂

miscok
21. sep 2013

@bergalm Nasa predbezna faktura sa zhodovala s tou konecnou a PK sa tam neuvadza.Este cakam fakturu za mrazenie,ale aj @gaga pisala,ze tam PK nie je.

nelly3
21. sep 2013

@miscok
PK je v cene softu 😉

miscok
21. sep 2013

@nelly3 Tak je zahada vyriesena 😉 dik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre