• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. januára 2017 
@ikuska to je skvele, vyzera to vyborne, cim stimulujes?
21. sep 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm teeeda 12 je dost, to vyzera super. Napis mi prosim este od kedy si davala ten merional. Kolko dni si davala tych 150jednotiek.
A na co je orgalutran?
21. sep 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
merional som brala od 2 DC 6dni po sebe na 8den kontr.sono a pichla som aj po sone a este aj na druhy den mi kazal cize spolu 8injekcii po 150j. 9DC som pichla okrem toho aj tan orgalutran a vecer pregnyl,10DC klud nic a dnes 11DC OPU neviem naco je ten orgalutran presne,ale myslim,ze kocky tu pisali,aby Ti nepopraskali vajka
21. sep 2013 o 17:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule este raz Vam dakujem teraz uz len cakat a dufat,ze sa oplodnia dobre :grinning: takze PK je uz v cene :grinning:
21. sep 2013 o 17:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@manita ale ja mam iny vyhodnejsi kurz tak preto menim kebyze nie tak platim aj ja kartickou :grinning:
21. sep 2013 o 17:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je normalne ze ma boli strasne brucho po OPU?
21. sep 2013 o 18:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, po neúspešnom IVF krv 15. DC, zažili ste niektorá?
to len ja mám zas "šťastie"
nikdy som to nemala
tie moje hormóny sú už asi totálne niekde...
už ma z toho fakt picne
:frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. sep 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm nemabieha ohss? pi vela vody, oddychuj a bielkoviny..
21. sep 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem este som to nemala bielkoviny co tym myslis?napr. co ?nemam tucha
21. sep 2013 o 18:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm hlavne vsetko mliecne, vajicka, masko..:slight_smile:
21. sep 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm mna tiez bolelo.je to predsa len zakrok.niekoho boli viac,niekoho menej.snaz sa nenamahat a vela pit.ak by sa to ale velmi zhorsovalo a nedajboze by si mala nejake priznak OHSS chod sa radsej ukazat doktorovi.ja som mala tiez obavy,tak mi spravil moj dr.utz,ale nastastie ziadna tekutina a bolesti pomaly ustupili.ja som mala aj teplotky tak 37,3 a tie mam doteraz.
21. sep 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak pijem a nic nerobim zajtra vari mm huraaaa :slight_smile: to brucho boli ako na mrchu teplotu zatial chvalabohu nemam
21. sep 2013 o 19:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm acitko je dobre, mineralky pi a nie cistu vodu.Ja som mala bolesti este 2 dni po opu, hlavne lez a nenamahaj sa, este je dobry poriadny slepaci vyvar.
21. sep 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 dakujem budem zajtra si kupim aj acidko
21. sep 2013 o 20:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm drzim palce, drzkaj sa moja a cakame dobre spravicky zajtra! :dizzy_face:
Otevrel nevie vari pocitat foliky? ;)
Super cislo 12! :slight_smile: aj prekvapka mozu byt!
21. sep 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm krása,držíme palceky :wink: :slight_smile:
22. sep 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby Otevžel sa mi od včera neozvla a ja teraz neviem či môžem vysadiť lieky alebo nie, poradte mi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. sep 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka ahoj, dakujem, s vajickami nemam problem, horsie je to ze v maternici som neudrzala, ale robim vsetko pre to aby to tento krat vyslo. Stimulujem clostil 1-1-1 a merional 9x a cetrotide 2x. Tak som sama zveda kolko ich bude, tieto lieky mam prvy krat. :slight_smile:
22. sep 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 dakujem no asi nevie kedze 12ks a vsetky idu na oplodnenie este 1,5hodky a volam :slight_smile: sme zvedavy ako sa im dari dufam,ze dobre.Brusko boli ale menej ako vcera tak snad aj to je o.k.este ta PK uvidime co nam doporucia aky je v tom rozdiel?
22. sep 2013 o 11:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 úplne nasprávnejšie by bolo skočiť v pondeok ráno na krv

ale ak si testovala 12. deň po ET tým 20-tkovým RF testom (nepamätám si to presne, ale marí sa mi niečo :wink: ), bolo by dobré testnúť ešte 14. deň po ET (tak, ako RF káže), nemáš doma nejaký dobrý 10-tkový mamatest alebo tak?

ak by bolo úplne bielo, tak je to asi v ťahu (ja by som utroš vysadila), ale ak by bol hoci aj slabulinký dúšik, tak nevysádzať a treba ísť na krv, môže to byť nejaká malá hanblivka, čo sa nechce ukázať...
22. sep 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@manita testovala som aj na 11 den 10 testom a nic, este rano skusim testnut a potom uvidim co dalej. Dakujem za radu
22. sep 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kocky,z 12ks 10 dobrych,a 8 sa oplodnilo super Stelcl mi povedal,ze je spokojny a Stvrtok je nas den s velkym D :wink:tak nech sa im vsetkym dobre dari a ta PK je uz v cene takze aj to mi povedal :slight_smile: myslite,ze ked mi povedal,ze dal som vas na 11hod,ze vklad mi spravi on?
22. sep 2013 o 13:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bergalm
super, len tak dalej, myslim, ze ano, on ti bude robit vklad :wink:
22. sep 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kolko sa plati za tie intralipidove infuzie?
22. sep 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 moja, uprimne ma to mrzi .... na teba teda cakaju nanuciky : )
ja som lieky este nevysadila, cakam na mrchu, mala prist v piatok-sobotu .... zatial nic ... tiez neviem, co mam urobit, daj vediet, co ti odpisal lekar .. ty este tiez stale beries vsetko, ako ti kazali ? rozmyslam, ze v pondelok skocim na krv .. ty pojdes tiez ?
22. sep 2013 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 ahoj, no bola som kupit este dnes test a rano skusim testnut alebo mam zbehnut na krv?? No este vsetko beriem kedze sa doky neozval. Typujem ze zajtra napise. Podla mna ms ti nepride ked beries utros. Ako ma bolelo brucho na ms od pondelka dnes uz nic. Ja som mala dostat ms vcera ale minule 2 dni meskala tak mozno aj teraz bude..
22. sep 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha ahoj v reprofite jedna stoji 2500 cz to je 100 ecok.
22. sep 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja mam brucho ako v 4 mesiaci.Cele nafuknute,tvrde a akoby krce.Lezat na nom nemozem.Na wc chodim,jest mi chuti,pijem vela.Co mi je :frowning2:
22. sep 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok čo mas za sebou ? Vklad alebo opu ?
22. sep 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska Vklad.Dnes 8 den. :unamused:
22. sep 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok