Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jjajka
21. sep 2013

@ikuska to je skvele, vyzera to vyborne, cim stimulujes?

jjajka
21. sep 2013

@bergalm teeeda 12 je dost, to vyzera super. Napis mi prosim este od kedy si davala ten merional. Kolko dni si davala tych 150jednotiek.
A na co je orgalutran?

bergalm
21. sep 2013

merional som brala od 2 DC 6dni po sebe na 8den kontr.sono a pichla som aj po sone a este aj na druhy den mi kazal cize spolu 8injekcii po 150j. 9DC som pichla okrem toho aj tan orgalutran a vecer pregnyl,10DC klud nic a dnes 11DC OPU neviem naco je ten orgalutran presne,ale myslim,ze kocky tu pisali,aby Ti nepopraskali vajka

bergalm
21. sep 2013

babule este raz Vam dakujem teraz uz len cakat a dufat,ze sa oplodnia dobre 😀 takze PK je uz v cene 😀

bergalm
21. sep 2013

@manita ale ja mam iny vyhodnejsi kurz tak preto menim kebyze nie tak platim aj ja kartickou 😀

bergalm
21. sep 2013

baby je normalne ze ma boli strasne brucho po OPU?

manita
21. sep 2013

babule, po neúspešnom IVF krv 15. DC, zažili ste niektorá?
to len ja mám zas "šťastie"
nikdy som to nemala
tie moje hormóny sú už asi totálne niekde...
už ma z toho fakt picne
☹ ☹ ☹

tinkatinulka
21. sep 2013

@bergalm nemabieha ohss? pi vela vody, oddychuj a bielkoviny..

bergalm
21. sep 2013

neviem este som to nemala bielkoviny co tym myslis?napr. co ?nemam tucha

tinkatinulka
21. sep 2013

@bergalm hlavne vsetko mliecne, vajicka, masko..🙂

miscok
21. sep 2013

@bergalm mna tiez bolelo.je to predsa len zakrok.niekoho boli viac,niekoho menej.snaz sa nenamahat a vela pit.ak by sa to ale velmi zhorsovalo a nedajboze by si mala nejake priznak OHSS chod sa radsej ukazat doktorovi.ja som mala tiez obavy,tak mi spravil moj dr.utz,ale nastastie ziadna tekutina a bolesti pomaly ustupili.ja som mala aj teplotky tak 37,3 a tie mam doteraz.

bergalm
21. sep 2013

ok tak pijem a nic nerobim zajtra vari mm huraaaa 🙂 to brucho boli ako na mrchu teplotu zatial chvalabohu nemam

gaga83
21. sep 2013

@bergalm acitko je dobre, mineralky pi a nie cistu vodu.Ja som mala bolesti este 2 dni po opu, hlavne lez a nenamahaj sa, este je dobry poriadny slepaci vyvar.

bergalm
21. sep 2013

@gaga83 dakujem budem zajtra si kupim aj acidko

mimika1973
21. sep 2013

@bergalm drzim palce, drzkaj sa moja a cakame dobre spravicky zajtra! 😵
Otevrel nevie vari pocitat foliky? ;)
Super cislo 12! 🙂 aj prekvapka mozu byt!

melisska
22. sep 2013

@bergalm krása,držíme palceky 😉 🙂

gaga83
22. sep 2013

Baby Otevžel sa mi od včera neozvla a ja teraz neviem či môžem vysadiť lieky alebo nie, poradte mi ☹ ☹ ☹

ikuska
22. sep 2013

@jjajka ahoj, dakujem, s vajickami nemam problem, horsie je to ze v maternici som neudrzala, ale robim vsetko pre to aby to tento krat vyslo. Stimulujem clostil 1-1-1 a merional 9x a cetrotide 2x. Tak som sama zveda kolko ich bude, tieto lieky mam prvy krat. 🙂

bergalm
22. sep 2013

@mimika1973 dakujem no asi nevie kedze 12ks a vsetky idu na oplodnenie este 1,5hodky a volam 🙂 sme zvedavy ako sa im dari dufam,ze dobre.Brusko boli ale menej ako vcera tak snad aj to je o.k.este ta PK uvidime co nam doporucia aky je v tom rozdiel?

manita
22. sep 2013

@gaga83 úplne nasprávnejšie by bolo skočiť v pondeok ráno na krv

ale ak si testovala 12. deň po ET tým 20-tkovým RF testom (nepamätám si to presne, ale marí sa mi niečo 😉 ), bolo by dobré testnúť ešte 14. deň po ET (tak, ako RF káže), nemáš doma nejaký dobrý 10-tkový mamatest alebo tak?

ak by bolo úplne bielo, tak je to asi v ťahu (ja by som utroš vysadila), ale ak by bol hoci aj slabulinký dúšik, tak nevysádzať a treba ísť na krv, môže to byť nejaká malá hanblivka, čo sa nechce ukázať...

gaga83
22. sep 2013

@manita testovala som aj na 11 den 10 testom a nic, este rano skusim testnut a potom uvidim co dalej. Dakujem za radu

bergalm
22. sep 2013

tak kocky,z 12ks 10 dobrych,a 8 sa oplodnilo super Stelcl mi povedal,ze je spokojny a Stvrtok je nas den s velkym D 😉tak nech sa im vsetkym dobre dari a ta PK je uz v cene takze aj to mi povedal 🙂 myslite,ze ked mi povedal,ze dal som vas na 11hod,ze vklad mi spravi on?

nelly3
22. sep 2013

@bergalm
super, len tak dalej, myslim, ze ano, on ti bude robit vklad 😉

gerdusha
22. sep 2013

baby, kolko sa plati za tie intralipidove infuzie?

yanka1
22. sep 2013

@gaga83 moja, uprimne ma to mrzi .... na teba teda cakaju nanuciky : )
ja som lieky este nevysadila, cakam na mrchu, mala prist v piatok-sobotu .... zatial nic ... tiez neviem, co mam urobit, daj vediet, co ti odpisal lekar .. ty este tiez stale beries vsetko, ako ti kazali ? rozmyslam, ze v pondelok skocim na krv .. ty pojdes tiez ?

gaga83
22. sep 2013

@yanka1 ahoj, no bola som kupit este dnes test a rano skusim testnut alebo mam zbehnut na krv?? No este vsetko beriem kedze sa doky neozval. Typujem ze zajtra napise. Podla mna ms ti nepride ked beries utros. Ako ma bolelo brucho na ms od pondelka dnes uz nic. Ja som mala dostat ms vcera ale minule 2 dni meskala tak mozno aj teraz bude..

gaga83
22. sep 2013

@gerdusha ahoj v reprofite jedna stoji 2500 cz to je 100 ecok.

miscok
22. sep 2013

Ja mam brucho ako v 4 mesiaci.Cele nafuknute,tvrde a akoby krce.Lezat na nom nemozem.Na wc chodim,jest mi chuti,pijem vela.Co mi je ☹

melisska
22. sep 2013

@miscok čo mas za sebou ? Vklad alebo opu ?

miscok
22. sep 2013

@melisska Vklad.Dnes 8 den. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre