• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. augusta 2017 
@miscok tak potichucky blahozelam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a to ostatne, suvisiace s ohss, vydrzis .. neboj : ))
23. sep 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok drzim palce, aby ti to vsetko dobre dopadlo, my sme ani k et nedosli :frowning2:
Tebe pred stimulkou nekazali brat prednison?
23. sep 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita no mne dal ciplox ale moj gyndos a pisala som otevrelovi ci to staci alebo mam este preliecit lebo ti nasi obvodni gyndosi su dakedy ..no je to divne :grinning:
23. sep 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 mna to uz tak strasne nebavi stale daco preliecovat a same neuspechy ach jaj ..ked si predstavim ze zasa odznova mne sa balia len kg a tehu nikde som na nervy z toho uzz :grinning:
23. sep 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta zo vcera nejak zoschla,tak neviem,ci ju je dobre vidiet. Myslite,ze je to ok?Robila som dnes aj jeden 20-kovy a boli tam tiez //.
23. sep 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@miscok no jasne inak by nebolo nafuknute brusko :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
23. sep 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata dnes sme boli na prvej konzultacii u stelcla...dal nam soft stimulaciu len s merionalom 2 ampulky denne...prosim vyslo tu niekomu soft ivf v brne?...lebo v poslednom case som citala same neuspechy...trosku potrebujem povzbudit.... :wink:
23. sep 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 moja to mi je luto... cele je ot o nicom a nespravodlive :confounded: ale musime dalej bojovat... ked si predstavim ze znova cela stimulka keby som aspon KET mala inak by som to brala ...no ja uz mam 3 ivf toto dalsie bude 4 ..muz ma nervy ze dokedy budeme skusat ci 10 krat ved to je cele chore... nechapem preco tolko neuspechov
23. sep 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Pozri na foto vyssie :slight_smile: Ja som mala soft.Clostil a merional.
23. sep 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tesim sa s tebou a drzkam palceky nech OHSS coskoro pominie
23. sep 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok super moja to je uplne jasne ... blahozelam ..
ty mas dva testy z RF?
23. sep 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby kuknite co som nasla..ja mam silne zrazavu krv tak asi ten prednison vynecham..nevyslo to s nim tak mi ani nepomohol a nemam potvrdenu imunitny problem bolo to skor preventivne

ÚČINOK WARFARÍNU ZNIŽUJÚ: lieky proti žalúdočnej kyslosti (Rennie, Gasterin gel,
Anacid), lieky proti alergií, glukokortikoidy (Prednison, Hydrocortison), lieky na liečbu
schizofrénie a psychózy (haloperidol), koenzým Q10, lieky na tlmenie úzkosti a strachu
(Meprobamat), lieky na zabránenie počatia, antibiotiká pri liečbe tuberkulózy (Rifampicín),
vitamín K, vitamín C

wafarin je to iste co heparin alebo clexane fraxiparine len v liekovej forme a tehu ho nesmu brat ...
dokonca koenzym ho znizuje a ja som ho brala na lepsie vajka, plus vitamin c takze asi na dalsiu stimuliku okrem materskej kasicky nebudem nic brat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok tesim sa stebou;);) drzkaj sa, ja som to vedela ze tebe to vyslo;)
23. sep 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timona ja k nemu chodim a som spokojna. Super pristup, pocuva ta. Ale tam su zlati vsetci. Budes spokojna.
23. sep 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi. Mne hustu krv nezistili ale bolo mi to odporucene na hematologii, anopyrin i fraxik. A vien so svojej skusrnosti ze ked som zacala brat anopyrin tak som vzdy otehotnela do 2 mesiacov. Takze si myslim ze ju mam asi hustu.
A prosim ta neanalizuj uz tolko co si zle spravila lebo sa s toho cvoknes. Nemozes si vsetko vycitat , pekne sa na vsetko vykasli a nehaj to na osud. Urcite sa nevzdavaj a bojuj dalej:grinning:
23. sep 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi Iba jeden,toto su mama testy.
23. sep 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata dakujem vam velmi,sle uskludnim sa az ked budem po odbere krvi a ta to potvrdi :wink:
23. sep 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata dakujem vam velmi,ale ukludnim sa az ked budem po odbere krvi a ta to potvrdi :wink:
23. sep 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 no toto absolvujem ked dorazi mrcha a malo by to byt 20 dc.
23. sep 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok super a je to tam ruzove na bielom tesim sa s tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@miscok hej take som nevidela este :slight_smile: a blahozelam este raz
23. sep 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 sak to .... ale asi nebudem brat ten prednison od istoty..
tak vies 3 ivf ..tak uz to je trochu na nervy ... :confounded:
23. sep 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi moja, presne citim co tu pises! uplne je to to iste u nas! Ze, dokedy este XXXX-krat skusat ked sa nikdy nedari... :pensive: kto zaruci, ze dalsi boj bude ten posledny? :unamused:
Keby sa aspon vedelo, ze preco...to nefunguje ani s pomocou mediciny a s kadejakymi variantami dokonca!
23. sep 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi aj ja by som uz rada zacala cvicit a zhadzovat kila! z tychto hormonov! :wink:
Ale este musim pockat.
23. sep 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok super velmi pekne dakujem :wink: a gratulujem aby bolo vsetko v poriadku :wink: a kolko vajiciek sa ti urodilo a kolko oplodnilo takto? :wink:
23. sep 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok potichucky gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 no mna boli teraz ruka ale stiahla som si pites na nohy aspon a brucho tak budem cvicit to plus nejaka lahsia strava vela zeleniny
nezda sa ale ja z hormonov priberam hrozne...vidno to najma na tvari ...sa normalne hanbim :pensive:

a presne same neuspechy..
kolko ivf si absolvovala?
a k tomu prednisonu som si myslela ze mi pomoze nepomohol...a necitala som skor o tom znizovani ucinku liekov na riedeniekrvi tak nechapem preco ti doktori na to neupozornia..ako niekedy to fakt nechapem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok super spravicka! :dizzy_face: He he, som ti vravela, ze bolesti bruska nie su pre nic za nic! :grinning: :wink:
To sa bublinka uhniezdovala pekne krasne a kvoli tomu aj ten mierny OHHS sa rozbehol, kedze HCG je pritomne. :wink:
Ty si cim stimulovala, aj clostyl? jednu ci dve ampulky ti dali, a kolko vajok z toho?
Uz si moc nepamatam a nechce sa mi to hladat tu na MK, kedze by som musela prelistovat strany! :grinning:
23. sep 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dnesne kontrolne Hcg je nieco cez 1000 potichucky sa tesime :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@sarasota tesiiiim sa moc potichucky, ptajem ti to;)
23. sep 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok