Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ikuska
23. sep 2013

Babulky prave s mm papiere do Reprofitu na stredu (drzkajte palceky) a chcem sa spytat ze kolko stoji zmrazenie embryi v RF. Aby sme aspon predbezne vedeli 🙂, Dakujem.

ikuska
23. sep 2013

podpisujeme ...

ikuska
23. sep 2013

@sarasota najskor som nepochopila tvoj prispevok, ale uz mi to dopalilo ... nejaka som zmetena z tych hormonov ... drzkam palceky ... 🙂

nelly3
23. sep 2013

@ikuska
5000 czk, mne ale neviem preco poslali fakturu minuly rok na zmrazenie v eur - 250€ 😕

melisska
23. sep 2013

@sarasota 😵 😵 😵 😵 🤐

melisska
23. sep 2013

@nelly3 mne tiez aj som tam písala , ze posielajú v eurách

nelly3
23. sep 2013

@melisska
presne aj ja som im tam vtedy pisala, ze len v eur lebo baby tu spominaju 5000czk tak neviem ci uz davaju fakturu za zmrazenie v czk 😕

miscok
23. sep 2013

@lusipe Dakujem 🙂 Urodilo sa mi 7 zrelych vajok,z toho 6 sa oplodnilo.Jedna bublinka je v brusku a dve sa chladia v Brne 😉

jalaura
23. sep 2013

@yanka1 no mne naposledy povedal 3 mesiace ale to preto aby sa vajecniky spamatali lebo mam nejaku hyper stimulaciu - ze aj pri softe som mala 17 vajicok ale z toho iba 5 zrelych...tak asi chce aby dozreli... tak uvidim...najradsej by som isla co najskor ale asi fakt potrebujem min. 2 mesiace pauzu

bergalm
23. sep 2013

@miscok potichu sa aj ja pripajam ku gratulacii a verim,ze Ta budem nasledovat 🙂

miscok
23. sep 2013

@mimika1973 Si bosorka 😀 Mala som clostil a merional jednu ampulku denne.Urodilo sa 7 vajok a 6 sa oplodnilo.

miscok
23. sep 2013

Aby tej tichej radosti nebolo vela..lezim si uz pekne v nemocnici.Oficialne prijata,odsata z krvi a kukajuca na TV.Ale radsej byt sledovana ako ostat neprijemne zaskocena.Zajtra sa podla vysledkov nasadi liecba.Ma to jednu vyhodu-brali mi krv aj na HCG 😉

lusipe
23. sep 2013

@miscok tak to bolo krasne mnozstvo...gratulujem...ty si vnemocnici?to mi je luto 😒 ale hlavne nech je vsetko v poriadku...a co sa vlastne deje?preco si tam?

jassminx
23. sep 2013

@miscok sice je neprijemne lezat v nemocnici, ale aspon ti pomozu a aj ty budes kludnejsia a nebudes sa bat o bublinku 🙂 tak nech ti je kazdym dnom lepsie a som zvedava na HCG 😉

miscok
23. sep 2013

@lusipe Diagnostikovali mi OHSS ☹ Radsej ma chcu mat pod dozorom.Cakam na vysledky krvi,tie budu este dnes,tak som zvedava.

melisska
23. sep 2013

@miscok veru lepšie pod dozorom , držíme palceky, výsledky este dnes ?

mimika1973
23. sep 2013

@miscok 😀 na tu bosorku! 😀 😀
Tak to si dobra potom, 6 vajok z jednej ampulky! 😉
Dobre reagujes aj na minimum liekov potom, ja som vyprodukovala len polovicu z tvojich pri tejto davke. 😖
Tak nabuduce zvysujeme, ideme na dve, uvidime ci lepsie alebo nie. 😕
Si len 9.den po ET? s jednym embryjkom? To je super, ze uz vidno ciarocku na testiku, je to na dobrej ceste toto miminko! 😵 Budete mat aj mrazaciky ci nie?
Este ta boli brusko? dali ti nieco na to ak si bola na pohotovosti?

mimika1973
23. sep 2013

@miscok ah, akurat len teraz citam, ze si v nemocke? 😒
Aspon pomozu a budes pod dozorom, aj kvoli bublinke. Drzkaj sa, a nech ta OHS 🙄 S rychlo ide prec!

miscok
23. sep 2013

@melisska Tvrdia mi,ze budu este dnes,aby sa rozhodlo,co dalej.A ja uz zaspavam...

melisska
23. sep 2013

@miscok dobrú nocku 😵

lienka_1
23. sep 2013

@yanka1 Reproimunologiu robia aj v v Medirexe v Blave http://www.medirex.sk/

miscok
23. sep 2013

@mimika1973 Ja som nastastie zdrava,preto asi taka uroda a celkovo hladky priebeh. Mame aj dva nanuciky,ale po ne si dufam pojdeme az o dva tri rocky 😉 Zatial mi nedali nic,len vzali kopec krvi a spravili ekg. Cucim tu a cakam. Drzim palce,aby si na dalsi pokus dopadla urodne a so stastnym koncom 🙂

kacenkab
24. sep 2013

Ahojte, este sa chcem spytat, kolko to cele na odbere bude trvať? Sme objednani na 8.00 v piatok. Priateľ len kvoli robote potrebuje vedieť, kedy mozme vyrazit naspat z Brna.

falin
24. sep 2013

@ikuska @bergalm - dievcence drzim vam palce 🙂

falin
24. sep 2013

@miscok - gratulujem ku krasnym testom, super spravicka 😉 a neboj urcite bude krvicka pozitivna 😵

falin
24. sep 2013

inac dobre ranko vsetkym,
vcera som nebola pri pc, ste toho popisali 😀

miscok
24. sep 2013

Dobre rano dievcata. HCG 500 😵
Budu mi pichat Fraxiparin a sledovat ma,takze si tu par dni polezim.

miscok
24. sep 2013

@kacenkab Ahoj,samotna OPU netrva dlho,pripravia ta a za 5-10 minut si spat na izbe.Tam dve hodky odpocivas a ides domov.Ja som bola objednana na 11,na salu som sla o 11:45.O 13:45 som mohla ist 🙂

gaga83
24. sep 2013

@miscok citam ze si v nemocnici ale aspon daju na teba pozor;). Pekne ciselko hcg 😀😀 tak sa drzkajte a drzim palceky aby si sa rychlo s toho dostala

miscok
24. sep 2013

Baby sibe mi uz,opravujem ciselko na 350 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre