• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. októbra 2017 
@miscok gratulujem a drzim palce!!!!!! :wink:
24. sep 2013 o 08:28  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timona kedy máš termín konzultacie?
24. sep 2013 o 08:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok jej, to mi je luto, ale ako citam, HCG potvrdene...takze gratulujem tehulka...nech je vsetko v poriadku.... :wink:
24. sep 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok - ahojky, pekne hcg, super. Preco musis zostat v nemocke na pozorovani? Fraxik ti dali kvoli genovym mutaciam? Budes ho pichat cele tehu. Drz sa , nech je vsetko ok :wink:
24. sep 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, prosim, ako je to s preplatenim soft ivf v reprofite, ked som v unione?...mame normalne IVF schvalene cez Gynfiv, ale pojdeme na soft do Brna? velmi pekne dakujem za odpovede.
24. sep 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin miscok ma ohss, preto je v nemocnici
24. sep 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin Ahoj :slight_smile: Fraxik kvoli zrazanlivosti krvi,ze tie hodnoty nejak vyskocili.Dufam,ze to bude len kym neodznie OHSS.A nechavaju si ma tu kvoli pozorovaniu-asi tu take cudo casto nemavaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok :grinning: krasne hcg na 9 den po , oddychujte :wink:
24. sep 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok gratulujem :slight_smile: , nech Ohss rychlo pominie
24. sep 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ranko :slight_smile:
24. sep 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok velka gratulka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesim sa s tebou...drzte sa a zelam Vam vsetko dobre, nech OHSS cim skor odznie:slight_smile:....
24. sep 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok gratulujeeeeeeeem tehulka a v nemocke nech ti to rychlo ubehne :wink:
24. sep 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin dakujem :slight_smile:
24. sep 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok gratulujem k pozitvnemu HCG a drzim palce, nech OHSS co najskor prejde. Viem, ze je to velmi zly stav, ale co nevydrzime pre nase babätka,ze? :slight_smile:
24. sep 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska dobre rano :slight_smile: Melisska, kde si kupovala lanove semienka? Viem, ze si to kdesi pisala... len nechce sa mi to hladat...
24. sep 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok v slovenskych nemocniciach sa cuduju snad vsetkemu, co sa len minimom odchyluje od standardu. Neries ich, moja a oddychuj :wink:
24. sep 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dakujem dievcata,ste mi velkou oporou :slight_smile:
24. sep 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 ahoj, dakujem ....uz som tam aj volala, ale momentalne lekarka, ktora robi reproimuno, je na materskej :slight_smile: ale odporucili mi ineho mudr.,ktory to robi...otazne je, na akej urovni...objednala som sa k nemu, uvidim, co vsetko bude vediet vysetrit...
24. sep 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok ako sa citis, je ti trosku lepsie ? ako brucho ? paraaaaadne HCG :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. sep 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura ahoj, ja si tu infosku o jednom cykle este radsej znovu preverim, tiez som mala hyperstimulaciu - 20 folikov z toho 10 vajicok, oplodnilo sa 7, dve sa vkladali, ostatne neboli vhodne na mrazenie :frowning2: chcem ist co najskor, ale nie za cenu nejakych komplikacii...ja chodim k marcelovi, ty mas koho ?
24. sep 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska - dakujem za info

@miscok - tak nech rychlo OOHS pominie, nic prijemne, ale co pre babulko nevydrzime vsakze?
24. sep 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 Zatial ziadna zmena :unamused: Dali mi prvy Fraxik.Volala mi Pospisilova z RF a dala nejake instrukcie.Vraj je to dost neobvykle,ze pri 7 vajkach ohss,ale ja som nejaka cudna v tomto :rolling_eyes:
24. sep 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim pekne o radu. dievcata, prosim, ako je to s preplatenim soft ivf v reprofite, ked som v unione?...mame normalne IVF schvalene cez Gynfiv, ale pojdeme na soft do Brna? velmi pekne dakujem za odpovede.
24. sep 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok to mas aj kvoli tomu ze si tehu mozno ten hyperstimulak.... baby ked sa ujme embrykjo to maju .... a aj 7 je dost na soft...podla mna :wink:
blahozelam moja
si brala aj prednison a heparin?
24. sep 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 ahoj moja kedy pojdes na dalsi cyklus..ja si dam asi 2 mesiace pauzu... ze vraj po clostyle je dobbre pockaj az 6 tyzdnov kvoli sliznici...
som si povedala ze vysadim pri dalsej stimulke koenzym, plus vitamin c, a budem jest asi len kasicku a kyselinu listovu ... tak ci tak som mala len 3 vajka zrele pri softe takze uz mi to je jedno...a budem radsej na tu sliznicu daco uzivat .... prednison vysadim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 moja a ty ako? kedy ides na KET? ako ti fajne ze mas zmrazene embryka .. :wink: ze nemusis ist vsetko odznova
24. sep 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi dnes budem pisat marcelovi, nech sa definitivne dohodneme....ale chcela by som co najskor ...ja som sliznicu mala ok, budem dufat, ze aj nadalej bude dobra...
24. sep 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi ahoj no ja pojdem na hysteroskopiu cca 20 dc od kedy dorazi ms a potom ten dalsi cyklus pojdem pre snehulka :slight_smile: Tak sme sa dohodli vcera , doky navrhol takyto postup. Prednisom beriem dalej potom po hysteroskopii zacnem brat anopyrin a po ket fraxik.
24. sep 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@yanka1 a ty ako sa mas? Uz do dostala ms, mna uz boli brucho tak ratam ze dnes mozno zajtra dorazi.
24. sep 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe -ahoj, dievcence pisali ze union nepreplaca :confounded:
24. sep 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok