Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miscok
24. sep 2013

@melisska Tak ja neviem,ale dosla fa na 5000CZK a pod tym cena 193,99€ 😕

gaga83
24. sep 2013

@miscok @melisska baby ja som minuly tyzden za mrazenie platila 5000cz a pod tym tak isto 193,57 eur. Cena v eur sa meni urcite podla kurzu

melisska
24. sep 2013

@gaga83
@miscok asi sa zmenila tam ta pánu či to ma nastarosti, alebo jej to niekto nariadil, lebo ja som jej písala, ze platíme vsetko v czk aj mrazenie a Odpisala nám, ze nemôžeme len v eurách a 2 x sme platili 250 eur, ...no museli sme tak Zaplatiť,mozno to niekto spomenul dr. A vyriešili to

miscok
24. sep 2013

@gaga83 My mozme ist za ten rozdiel trebars na dobru veceru 😎

gaga83
24. sep 2013

@melisska no ja son tam nechala 38000 cz bez liekov. aspon ze pk sa nemusi platit. A toto mrazenie sa mi zda ze je v ceniku 5000cz. A za ket si kolko platila?

gaga83
24. sep 2013

@miscok no ja si to necham radsej na ket😀😀 ty uz to nemusis😀😀

miscok
24. sep 2013

@gaga83 No dobre dobre,spravme kompromis,bude na plienky 😀

melisska
24. sep 2013

@gaga83 za ket 5000 czk

bergalm
24. sep 2013

@lusipe ja som platila 204eur za merional 20inj.

bergalm
24. sep 2013

baby,takze hlasenie 3 den po OPU 1-kompaktna morula,2 ks-5bunkac,6ks-8bunkac a 2ks-10bunkove 😀 tak sa potichu tesime,ze je to fajn aspon myslime uz len to finale,aby bolo uspesne 🙂

gaga83
24. sep 2013

@bergalm super len tak dalej 😀😀 mas poriadnych dropcov;););) drzim palce

bergalm
24. sep 2013

@gaga83 dakujem snad budu pekne bojovat dalej vo Stvrtok uz ideme na vec tak snad dovtedy to bude o.k 😉

miscok
24. sep 2013

@bergalm Tfuj tfuj,vyzera to slubne 🙂 Drzim paluchy.

bergalm
24. sep 2013

@miscok dik jooj od zajtra na PN frcim tak troska sa upokojim a verim,ze Stvrtok bude pre nas priaznivy 🙂 🙂 🙂 mohol by ja som sa narodila vo Stvrtok 😀

bergalm
24. sep 2013

baby,neviete mi poradit vyplnujem ziadost o refundaciu od VSZP a v prvom bode neviem co skrtnut potom je tam nejake Ambulantne osetrenie v state EU alebo Hospitalizacia v state EU?potom nejaky preukaz potvrdzujuci narok na vecne davky co tam skrtnut?booooze vyzeram ako debil,ale mam len 1tlacivo a nechcem to dokafrat a este 1bod dali ste si preplatit do vysky nakladov ako v SR?alebo vo vyske ako hradi poistovna v clenskom state?fakt neviem robim to prvyraz

mimika1973
24. sep 2013

@bergalm wooow!!! takyto super vysledok som este nikdy nevidela veru! ; 😀 -)
Na 3.den po OPU a uz kompaktna morula a aj tie 10bunkace, no museli ste mat super spermose potom, co sa velmi posnazili a pekne oplodnili vajka! 🙂
Toto IVFko je s vlastnymi ci darcovskymi?
Tesime sa na stvrtok, to uz budes tehulkovat, a to do stastneho konca! 😵 😉

bergalm
24. sep 2013

@mimika1973 dakujem tiez sme zostali zaskoceny to mame darcovske spermie vajka su moje 🙂 vies v BA mi vkladali po PK len 8bunkaca a vobec nemali tucha,ze mame darcu posielali mm na vzorku a my ze ale ved my mame mat darcu!!!! preto som teraz uz presvedcena,ze darcovske boli na hovno tam ked vidim,ze tu je to ine 🙂

bergalm
24. sep 2013

@mimika1973 no snad sa dostanem konecne k tomu,aby som tehulkovala a bez problemov cize dafy drz my to miesto v Tehulkovskom vlaciku!!!a to plati aj pre ostatne kocule,co tehulkuju 😀 😀 😀

bergalm
24. sep 2013

baby to mi fakt neviete poradit ohladom tej ziadosti?neviem ako to vyplnim alebo to dopisem na pobocke?

gaga83
24. sep 2013

@bergalm ja som to teraz podavala sas ambulantne osetrenie v eu, preukaz na vecne davky tam nic neskrtas a potom ten bo ci preplatit vo vyske sk alebo ako v eu to neviem co ti poradia na pobocke.

bergalm
24. sep 2013

@gaga83 dakujem opytam sa aj na pobocke nech to skontroluju a ake doklady si k tomu davala?

gaga83
24. sep 2013

@bergalm tu prvu spravu z konzultacie, spravu s opu, spravu o liecbe ivf co dostanes po et a fakturu. Na mna kukali na pobocke co chcem, oni to este taketo nemali. Aj tak to posielaju do ba.

bergalm
24. sep 2013

@gaga83 dik moc som si to hned aj dala do obalu teda aspon to co mam len dufam,ze nevadi ,ze na tom papieri z prvej konzulky mam na prd adresu je tam preklep myslis,ze to vadi?snad nie 🙂 🙂 no ja sa tam chystam buduci tyzden snad mi doki da vychadzky

zibi
24. sep 2013

@manita no melatonin znizuje oxidacny stres vo folikuloch cize zlepsuje foliky..ale z druhej strany zasa moze mierne zvysit tsh.... tak preto treba opatrne pri ivf... neviem o tom zeby zvysoval fsh skor si si to pomylila s TSH to je hormon stitnej zlazy

a ano aj vo vela centrach je to tak ze neporobia zakladne vysetrenia..dnes sa clovek musi postarat o seba sam .... lebo lekari na to nejkao kaslu uz ..a su aj dost obmedzeni v tom co mozzu a co nie..
ked nemas spravi si este tu hematologiu poriadne aby si vedela na com si aj v otmto smere resp. aj reproduknu imunologiu to je tiez dolezite

zibi
24. sep 2013

@jalaura moja a nie v 7 tyzdni?
je mi to luto ☹ je hrozne takto zacinat stale odznova ... ani mna to uz nebavi 😔

dafy
24. sep 2013

ja som platila ked som isla na KET....mrazenie plus KET aj jedno aj druhe stojí 5000 czk no ale nechápem podla akého merítka to prepočítavala az to bolo smiešne lebo vystavila najprv za KET 192.50 eur a za mrazenie 196.80eur 😀 😀 😀 naraz sme to platili takze nechápem 😕 😕 preco rozdielna suma v eur

miscok
25. sep 2013

@dafy Tak ta tetina matematicka teoria by zaujimala aj mna 😀

bergalm
25. sep 2013

dobre ranko,dievcence dajte radu mam si dat utros aj rano v den vkladu?vklad mam o 11.00hod a neviem ci ano alebo nie?dakujem

miscok
25. sep 2013

@bergalm Ja som sa tiez bab pytala pred vkladom 😉 Ano,treba si ho dat.

isabellaa
25. sep 2013

@bergalm Ja som si dala duphaston rano a po vklade, ked som prisla domov som zaviedla utros. Oni to potom musia cistit - utros, ked idu vkladat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre