• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

15. decembra 2017 
Ahojte. Viete mi prosím poradiť ako je to s prípadnými vyšetreniami? Robia ich priamo v Brne alebo vám ich robili na SVK.
26. sep 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja cakam menzes az buduci vikend:wink: tebe by teda uz nemusel dojst :wink: ja som teraz mala ĺen 1 vajko,ostatne prazdne,tak snad tento dalsi cyklus uz vyprodukujem viac
26. sep 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tesy ake myslis vysetrenia ...
26. sep 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok tak sa len drz. Aj ja som zvedava na ich nazor.
26. sep 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska mam na mysli napr. hormonálny profil, imunológiu, genetiku, resp. podľa potreby. Príp. ak sú nejaké vyžadované, ako ste ich riesili..
26. sep 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamičky poradte. 12.ty tyzden tehuľkovania a na mna došla chorôbka. nadcha, upchaty nos, priedušky, boľave hrdlo. liečim sa čajikmi, citronom, zazvorom a včera som si kupila homeopatika. ale zatial nič nezaberá.. buduci tyzden ma čaká geneticke vyšetrenie babätka, krv, moč.. to budu vysledky :frowning2:
26. sep 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takze z troch vajicok bolo jedno zrele a to je aj oplodnene. Verim mu, ze sa bude vyvijat tak ako ma, zajtra a v sobotu mam znova volat a predbezny ET v nedelu. :slight_smile:
26. sep 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nelly3 ja beriem fraxik a zacnem prednison..len cakam na recepty...ja uz nemam ziaden pokus na preplatenie, takze ja si to zaplatim sama tak ci tak...takze aj ty ides v novembri?
26. sep 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tesy ja som genetiku riesila na slovensku, pytala som sa na to svojho gynekologa a ten ma odporucil a do centra som priniesla len vysledky z laparoskopie. Vsetko sa ale myslim riesi cez tvojho gynekologa na slovensku a potom s tym ides do Brna.
26. sep 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska Dík za info. Ide mi hlavne o to, ci moze gynekolog odporucit aj taketo vysetrenia alebo sa daju robit v len CARe. Ale podľa toho čo píšeš, možné to je. Môžem ťa pls ešte poprosiť ako vychádza IVF cenovo v Brne? Či je to porovnateľné ako na SVK cez poisťovňu.
26. sep 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tesy Inak gratulujem. Dôležité je, že sa podarilo oplodniť - 1. krok k úspechu :wink:
26. sep 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska
Inak gratulujem. Dôležité je, že sa podarilo oplodniť - 1. krok k úspechu emoticon
To patrilo tebe. Ja este neoplodnujem :grinning:
26. sep 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tesy no ja som uz samoplatca a teraz mame predbeznu fakturu na 20.000 czk, z toho je 13.000 stimulacia soft, 3 x ICSI (mali sme 3 vajicka) a 2x 2000 za odber krvi. Este budem mat asi predlzenu kultivaciu a neviem ci sa aj za to plati. Neratam do toho lieky, ktore som si pozhnala cez net a cez znamych lekarnikov. Na SVK to vide isto viacej lebo tam davaju vzdy dlhy protokol, na SVK asi soft nerobia.
26. sep 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tesy dakujem sama som zvedava, ale pevne verim a v to dufam, ze to prave ten vyvoleny bojovnik, ktory sa udrzi na 9 mesiacov :slight_smile:
26. sep 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikuska ahoj, vyborne vidis, to jedno statocne sa oplodnilo! :slight_smile:
A preco ET v nedelu? to by bol akoze 4.den po OPU len, a to ze vraj vtedy nekontroluju embryjka, som nevedla, ze ET moze byt aj 4.den teda, nechcu pockat na 5.den ako blastik? alebo ho vlozit na 3.den? pri jednom vajicku?
26. sep 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska A si si istá tou PK? Pýtam sa preto, že nie je z čoho robiť výber. Už keď toľko zásahov, tak nech sa aspoň vyvíja v tele, kde má všetko čo potrebuje.. či máte nejaký dôvod na PK? Prepáč, že sa pýtam.
26. sep 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 Dakujem, veruze je statocne :slight_smile: Neviem preco to tak robia, lebo on mi to chcel vlozit uz v piatok (nech sa vyvija u mna) ale to sme odmietli, ze radsej v sobotu, ale ze maju vela toho v sobotu, tak v nedelu by to bolo lepsie. Embryologicka mi povedala ze si mam zavolat zajtra aj v sobotu a dohodneme sa na tom ET, je to len predbezne na nedelu, takze mozno to bude aj v pondelok. Neviem, vobec mi nepovedala ze ci uz je bunkove alebo nie. Nebudem sa teraz tym zatazovat, zajtra budem mudrejsia.
26. sep 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tesy Neviem, ale PK je ze vlozia za 5 dni, tak preto, iny dovod nepoznam.
26. sep 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska Viem, poznam PK. :wink: Len suhlasim s lekarom, radsej sup ho dnu :slight_smile: Medium, v ktorom sa deli tych 5 dni je fajn, ale predsa len je to umele prostredie. PK je dobre ak je vajok viac a vyberaju tie najlepsie.
Co u vas je to jedno uz teraz najlepsie. :sunglasses: Ale ak citis, ze tych 5 dni pockat bude najlepsie, tak daj na siesty zmysel. dolezite je , aby si sa citila spokojne.
26. sep 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tesy mas pravdu, ale radsej nech viem ze sa pekne deli ... ved uvidime ako bude zajtra ...
26. sep 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska V každom prípade držím palčeky. :dizzy_face:
26. sep 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella25 - ma v tom nejaky chaos ten tvoj dr. Ved prave na marional a Orgalutran sa viaze schvalenie revizneho lekara a to ti predpisal a fraxik nechce, no comment :confounded:

@mimika1973 - to je strasn. A mas pravsdu nie je v tom ziadna spravodlivost :unamused:

@miscok - krasny testik aj hcg. Blahozelam drzim palce aby bolo vsetko ok

@speranza1 - speri, tak november je tvoj, uz to musiii vyjst. Budem na teba mysliet :wink:
26. sep 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ikuska ty ideš v nedeľu na vklad, ja som bola v utorok na odber a včera mi povedali že vklad mám v nedeľu čiže 5 deň kultivácie, už vieš aj hodinu? možno sa tam stretneme. Ja má oplodnených 7 - dnes som volala 1*4bunkové, 2*3bunkové,4*2bunkové, tak uvidím ako budú bojovať ďalej, či mi zostane aj na zamrazenie, lebo minule mi 2 vkladali 5 deň, a 6 deň ostatné(4) neboli na zamrazenie.
26. sep 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikuska - predlzena kultivacia je v cene, za to nedoplacas. A bojovnickovi drzim silno palce :wink:

@tesy - presne ako ti ikuska pisala, odborne vysetrenia si daj spravit na Sk, gynekolog ti napise vymenny listok a ide to cez poistovnu
26. sep 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivianamk - ahoj mojo, juj je mi luto ze si chorlava :frowning2: . Len to treba vylezat, davat si caj, citron, vitaminy. Ak mas uz chytene hrdlo, mozes Bioparox, je to lokalne atb a moze sa aj v tehu. Nech to rychlo prejde
26. sep 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 - pekne sa delia, len tak dalej, drzim palce
26. sep 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin dakujem. idem prave domov sa liečiť .. neviem z čoho som takto dodzigana :slight_smile: no nech to rychlo prejde. papa
26. sep 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivianamk - to z toho pocasia, chvilu je tak, potom uplne inak. Na organizmus je to vela. Zostan pekne par dni doma, dobre?
26. sep 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivianamk ahojky mna tiez zastihla choroba uz 4den s tým bojujem ale mne pomohla cibula nakrájana+citron a zaliat medom toto pusti stavu a daj si denne kazdu hodinu jednu lyžičku ...dalej cibulový čaj +citron+zázvor........a cesnak s čím chceš ten zabíja všetko :grinning: :grinning: :grinning: mne to síce pomohlo na hrdlo a priedusky ale vcera som obstála tak ze sme utekali na pohotovost do nemocnice lebo sa mi brutálne spustila alergia koprivka celé telo vyhádzané strasne som sa vyškriabala a ako keby ma celu vyvalali v zihlave :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz mi ani lieky netlmili...no nic mi nemozu pichnut iba dithiaden :rolling_eyes: ...no a toto vsetko mi vyhrotilo preto lebo med,citron,zázvor je silný alergén :grinning: a kedze ja mám koprivku tak teraz ked som sa týmto dopovala moje telo takto zareagovalo :confounded: ..ty ked nie si alergicka mozes a uvidís pomoze ti to a hlavne kloktat solovou vodou je to hnus ale ver ze ti viac zaberie ako spray :wink:
26. sep 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence sme doma konecne taaak a dali sme dve cize 2*HB-1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Stelcl povedal,ze je to fantasticke dokopy sme mali takto 3ks HB-1,2ksXB,2ksEB,1ks CM+ a 3ks FRAG to neviem to je asi nic moc :slight_smile: no a na mrazenie povedal ,ze vidi to na 4ks ale to jednotkove sme dali samostatne takze aj cena bude asi ina nam povedal a PK nieje vo FA tak teraz uz len cakat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pozitivny vysledok
26. sep 2013 o 14:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok