• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. septembra 2017 
@jjajka dakujem stimulovala som clostil1-1-1 a merional 150j.potom orgalutran a pregnyl vysledok 12oocytov z toho 11ks oplodnenych a vysledok po PK som napisala vid 1-2strany dopredu
26. sep 2013 o 18:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm pfuuuuuuuj viiiiirusiky :dizzy_face:
26. sep 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujeeem moje prve tehu viruse
26. sep 2013 o 18:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
26. sep 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujeeeem a jedno Velke Dakujem Vam vsetkym no uvidime 8.10.ci budu dve //
26. sep 2013 o 18:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dalida aj tebeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. sep 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby nema niekto orgalutran alebo cetrotide...resp. merional? ale zaruka aspon august 2014
26. sep 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi Mne ostala jedna ampulka merionalu ak by si chcela.Exp 4/2015.
26. sep 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok no jedna asi velmi nepomoze..a za kolko predavas?
26. sep 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi Ak ma pomoct,ja ti ju darujem.Mam este jeden prasok (ampulku s vodickou som rozdrvila v ruke).Ak by si chcela,napis do IP adresku :wink:
26. sep 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby!Chcela by som skusit kliniku Brne,lebo Bratislave gynfi uz som absolovala 3krat IUI,2krat IVF-2krat KET,uz som s toho sklamana,chcem vyskusat ine......Chcela by som pytat,ze ake papiere,treba vybavit pred prvym konzultaciom.alebo tam povedia ?Ci treba zobrat papier z gynfi(vysledky)Ci potrebujem vymenni list od obv.gynekologa?Treba nahlasit Bratislave klinike,ze chcem odtial odist?Viete mi prosim poradit?Teraz som mala 2ivf,zajtra idem na 2 test1test som mala negativ,tak uz velke sance nedam na to aby tento test bolo pozitiv,na to ze som este nedostala ms....Aj tam treba cakat 6 mesicov,aby spravili aj 3 ivf,lebo tu Bratislave treba cakat medzi ivf-mi.....
26. sep 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm to je super...lebo mna sa tiez Stelcl pytal co budeme chciet, no ja som zatial len za jedno :wink: ..ale oni nevedia ci chlapec dievca, nie?..teda ak neurobia DNA test, vsak?...ale taky parik by ste mali skvely :wink: mooc drzim palce...a ty si mala soft?....merional?...a predtym si uz bola na slovensku na ivf?
26. sep 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska
mel nechaj aj nejake pre mna :wink:
26. sep 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe to urcite srandoval ano mala som merional a soft stimulaciu.Na SVK sme absolvovali v BA Gynfiv 1pokus a potom sme odisli nahnevany a sklamany
26. sep 2013 o 19:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska setri aj pre mna;););) minule ich bolo asi malo:frowning2::frowning2::frowning2:. Teraz si objednavam uz dopredu tak ma zapis do poradovnika:grinning::grinning::grinning:
26. sep 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bergalm ja tiez som mala zacat prve ivf v gf a uz som mala aj schvalene, ale sme isli do brna.tam nam hned ponukol len to soft,a kedze sme uplne ok tak som nechcela davat do seba tolko hormonov....
26. sep 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinna13 @melisska @sarasota Baby,co za vitaminy ste papali pocas tehu.Teraz ma zaujima hlavne prvy trimester.Ja mam akurat Femibion 800-ku.
26. sep 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok ja som papala ladee vitu a to mas na cele tehu a je to omnoho lacnejsie a je tam viac vitaminov.
26. sep 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 To ani nepoznam,dakujem,kuknem na to :slight_smile:
26. sep 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm no verim ze naskocime tou spravnou nohou do tehu vlacika :slight_smile: hadam je tam este miesto aj pre mna ...
26. sep 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 no tak to sa nestreneme a prosim ta ides priamo rano z domu alebo prespite predtym v Brne, dakujem
26. sep 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska @ bergalm Pre vas obe tu miesto je,tak sup sup naskakovat :wink:
26. sep 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok @bergalm uz rozbehla naskakovanie a ja uvidim zajtra ako sa moj bojovnicek a pevne verim ze aj ja budem moctrozbehnut naskakovanie :slight_smile: ty ako uz je lepsie ?
26. sep 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska Rovnako nafuknuta ako taka ryba.Mam pokracovat s Fraxikom,tak sa zajtra "tesim" :rolling_eyes:
26. sep 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok tesim sa s tebou :slight_smile: nech ti to rychlo sfukne ...
26. sep 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy tak sa daj tiez dokopy. ja med moc nemôzem. ale robievala som si to s cibuľou a celkom mi to vzdy chutilo. dala som si na priedušky alpu na uterák a mi to riadne prehrialo. tak uvidime. idem pokračovať do postele. papa
26. sep 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska No ja sa sice tesim len ironicky :grinning: lebo som dufala,ze uz pichat nebudem musiet nic,ale ak mi to ma pomoct,vydrzim.Vsak to robim pre to najcennejsie v zivote :dizzy_face:
26. sep 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok v nemocnici ti nedali ani infúzie?no zvlášny lekári ja keď som mala ohss hneď z pohotovosti ležať a infúzie mi tiekli do rána a to ma ešte po troch dňoch nechceli pustiť domov :wink: :wink:
26. sep 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka05 my sme boli sice na prvom IVF, stačilo len zavolať, vzali sme všetky vysledky čo sme mali, urobili mi sono a povedali do čoho ideme a dalo sa to i hned. bez čakania, len my sme boli pomedzi na hysteroskopii tak sme to oddialili. su tam fakt perfektní prístupom, prostredím a aj cenovo. brala som len merional, 2 x orgalutran a 1 x pregnyl. tak všetko dobre nech to v reprofite vyjde. my sme v 12. tyzdni tak idem práve u môjho zenskeho na geneticke vyšetrenie.
v brne ináč sme boli raz na konzultacii, potom na odbere a vklade tak len tri krat. co bolo v pohode a zvyšok sme všetko konzultovali s dr. mailom do brna. papa
26. sep 2013 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Nie nedali :confused: Celkovo som z nich mala pocit,ze velmi nevedia co so mnou,tak ma len pozorovali a merali.Mozno keby som mala vyssie stadium,pristupia aj na infuzky.Konzultovala som to ale cele i s RF a odsuhlasili to takto ako to je.Len musim byt na PN :unamused:
26. sep 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok