• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

16. januára 2017 
@miscok ja keď som prišla na pohotovosť a primár ma zbadal len rukami zalomil spravil sono a hneď ma prijal :slight_smile: :slight_smile: mne vytiahli aj vodu z brucha a veľmi zle sa mi dýchalo :unamused: keď som volala do GF tak mi doki zahlásil že ved do nemocnice som nemusela ísť no čistý debil budem čakať kým sa mi niečo stane :unamused: :unamused: len v RF je to super tam ti poradia :slight_smile: :slight_smile: nie ako v sk centrách :confounded: :confounded:
26. sep 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe my sme v Brne najprv skusili 2krat IUI a teraz soft tak uvidime bud rada,za ste BA obisli mm bol nahnevany na nich od zaciatku :grinning: uz sa tam nikdy nevratime :grinning:
26. sep 2013 o 21:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 jasné moja :wink:
@gaga83 dobre :slight_smile:
@miscok ja papam od začiatku len prírodné vitamíny
26. sep 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska Meli a ake konkretne?
26. sep 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Fuu,tak to si mala horsie stavy ako ja.Nezavidim,staci mi pasovat sa s tym,co mam ja :frowning2: Keby to tak radsej vsetky baby obchadzalo,beztak si vytrpime dost.
26. sep 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok jablká, pomaranče, hrozno,nektarinky, slivky,čerešne, hrušky občas banány- tie mi nechutia, denne aj zeleninu :wink:
27. sep 2013 o 02:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobre ranko :slight_smile:

@bergalm - krasne babuliatka ste mali, super. Drzim silno palce, toto vyzera nadejne :slight_smile:

@tesy - za malo :wink: . Ohladom lekarov, no oni su tam dobri vsetci. Ja chodim Stelclovi a som spokojna, este si baby chvalia Machaca a Koudelku, to je to "hlavne trio", ale pocula som dobre ohlasy i na Kurecovu, Vitouskovu a Otevrela. Prajem spravny vyber :wink:

@miscok - jej, si ma velmi povzbudila ze aj so zlym spg sa deju zazraky :slight_smile: Lebo mi mame tiez velmi zly spg. Ak by ti nevadilo, neposles mi do ip ake ste mali hodnoty (zo spravy o ET) nech porovnam s tym nasim poslednym
27. sep 2013 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivianamk ahoj prosim mozem sa opytat z akeho dovodu su bola na hystoskopii. Kde ti to robili a ako to prebieha? Dakujem
27. sep 2013 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka05 - ahoj zuzka, RF je super volba, uvidis ze ten pristup sa neda s Ba porovnat. Vymenný listok od gynekologa nepotrebujes, tak isto nepotrebujes v centre v Ba povedat ze od nich odchadzas, jednoducho tam prestanes chodit. Niektore dievcence si pytali dokumentaciu zo slov.car-u. Ale staci co mas doma spravy o stimulke, cim si stimulovala, ako dlho a kolko bolo z toho vajicok. Dalej je dobre prisniest partnerov spg alebo sa pred konzultaciou objednat na spg v Brne (cenu za spg neviem). Ak mas spravene nejake dalsie vysetrenia (genetika, hematologia, endokrynologia, imunologia), tak prines kopie sprav. V Brne preferuju soft ivf, je to stimulacia s nizkymi davkami hormonov, nemusis cakat 3 mesiace medzi ivf. Cize sa kludne uz teraz objednaj na konzultaciu, uvidis ze z ich pristupu budete spokojni
27. sep 2013 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikuska ideme ráno z domu mi to máme 2 hod. cesty od domu po RF a to nechodíme po dialnici, ja bývam 20 km od českých hraníc, ale chodíme cez hr.prechod Holíč-Hodonín je lepšia cesta. Ty budeš spať v Brne?
27. sep 2013 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin falin...uz by sa nam to malo podarit obidvom nemyslis? :slight_smile: .... ty kedy ides do toho?
27. sep 2013 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelly3... nellinka..nam to skor na koniec novembra...a na amh sa vykasli.. uvidis ze teraz budes mat "vajec.".. habadej.... som si ista... :slight_smile: :wink: :grinning:
27. sep 2013 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
zeny... co to? nikto nic???? ajaj..kazdy pracuje o dusu.... :wink: :grinning: :slight_smile: ... tak vam prajem pekny piatok....paaaaa
27. sep 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska dakujem za super davku teh. virusu. :wink: Po tomto sa na mna uz cosi musi nalepit :wink: Bambule, mam problem :frowning2: Neviem, ci som si nieco "tam dole" nezaniesla pri vkladani utrosu. :frowning2: Troska to stipe... a uz ani nehovorim o "dupke". Po naduvani, je uz na ustupe sa mi asi urobila zlata zila :cry: Sakra to boli :cry: Dnes idem do lekarne... Nikdy som nemala taketo problemy :confounded:
27. sep 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida na zlatú zilu faktu Masticku :wink:
27. sep 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujem, moje. Vypytam si ju v lekarni. Uz som z toho hotova :confounded:
27. sep 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida nebuď hotová, to je este len začiatok :slight_smile:
27. sep 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcata, prosim je mozne merional pichat aj vecer?...alebo len rano?
27. sep 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 ahoj, my to mame 2,5 hodiny cesty a uvazujeme ze prespime, ale este neviem presne kedy bude ten embryotranfer lebo stale prizvukovala ze je to len predbezne. My chodime cez drietomu.
27. sep 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Ja som pichala len vecer.Viac mi to casovo vyhovovalo.Mne v RF povedali,ze je jedno kedy,len mas dodrzat hodiny potom zakazdym.
27. sep 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin Poslala som ri do IP.Zazraky sa deju,netreba zufat.
27. sep 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe ja som vždy pichala večer a bilo stale super :wink: podľa mňa na tom nezáleží ale na tom aby to bolo presne v ten istýcas, aj ked niekto odporúča ráno :wink:
27. sep 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska to je nejaké divné, mne povedala hneď v stredu že na nedeľu 08:30.
27. sep 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 jeee Ty si z Myjavy?ja som zo Senice som rada,ze tu je dalsia Zahoracka :wink:
27. sep 2013 o 09:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska
aj ja to mam 2,5 hodky jedna cesta a nikdy sme tam neprespavali, to sa da zvladnut cesta, nic hrozne :wink:
27. sep 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 no ja mam len jedneho bojovnika a mala som ist v sobotu ale ze maju v sobotu vela toho, tak ma dali na,nedelu, ale to je 4.den, o jednej mam znova volat tak uvidime co povedia.
27. sep 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 jasne, nie je to nic hrozne ...
27. sep 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja som pichala tiez vecer,o 17.00
27. sep 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm jéj, moja sestra žije v Senici, a mám tam aj rodinu, ale toto si troška posrala s tým že Myjava je Záhorie, na toto som alergická od vtedy ako som chodila na SEŠ do Senica.... :slight_smile: :wink:
27. sep 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska jaj tak preto, lebo ja mám nedeľu 5 deň, takže PK.
27. sep 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok