• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. januára 2017 
@kacenkab super, tesim sa s tebou a aj ka mam krv 14.10., tehu testz RF mam robit 12.10. :wink:
30. sep 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikuska @kacenkab Drzim obom silno palce :slight_smile:
30. sep 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok dakujeem :slight_smile:
30. sep 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkab ze ruzovou poprosim, sa tu chechcem :wink:, perfektny je ten Machac :slight_smile:
30. sep 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi dakujem za podrobny rozbor :slight_smile: ja som sa liecila na stitku dlhe roky. Mala som znizenu funkciu, ale uz asi 5 rokov to mam ok. Je pravda, ze uz som asi rok nebola na ziadnych testoch, ale tiez som sa docitala, ze hlavne v prvom trimestri to moze takto vyskocit. Zajtra urcite zajdem za doktorom, dakujem :slight_smile:
30. sep 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak a mame termin 30.10. u Stelclovi..normalne sa tesim
30. sep 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sarasota nie, ide o 12tt a NT+ sijove prejasnenie plus dalsie s tym spojene veci
30. sep 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit - ja som brala clostyl 1-1-1 a k tomu injekcie menopur / merional, viacero stimuliek som mala takych. Ja mam z clostylu dvojite videnie, ale iba vecer a najmä ked prechadzam z tmy do svetla, ked som v svetlej miestnosti, tak vidim normalne. Ale nie je to nic strasne, da sa to tych 5 dni vydrzat :wink: . Drzim plce na uspesnu stimulku
30. sep 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. sep 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 nooo, ja som sa tam tiez pucila na tej koze s nohami do praku.... :grinning:
30. sep 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikuska nooo, ja mam RF test 14.10, lebo mne vkladali na 3 den 6bunkaca a to na krv to mam ist potom? Nejak som nezachytila...ci je to v tych papieroch?
30. sep 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini Stelcl je fesacisko, robil mi uzv.... :wink:
30. sep 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacenkab v papieroch je, ze ked si urobis tehu test, mas im napisat vysledok a dohodnete sa na dalsom postupe, aj ked bol negat :slight_smile: :wink:
30. sep 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá - bojovníčky:slight_smile:, už niekoľko mesiacov si Vás tu dookola čítam:slight_smile:, teším sa z každej jednej Vašej kolajničky a všetkým Vám moc fandím a držím palce! Tiež máme za sebou konzultáciu v RF a cca o 10dní začínam stimulovať clostil + merional. Chodili sme najskôr do ISCARU v Bratislave absolvovala som tam 3x IUI raz som aj otehotnela ale v 10tt MA, potom sme vyskúšali Helios MT 1IVF úspešné, po 10 rokoch snaženia som otehotnela, máme 5 ročnú bambulku, ktorej by sme radi dopriali súrodenca.
2IVF v Heliose s vysokými dávkami hormónov, odobrali aj oplodnili mi 22 vajíčok ale ostali len 2 embrya vhodné na transfer ale oba vklady neúspešné:( ako som bludila smutná po nete a hľadala niečo prirodzenejšie a nie také vysoké dávky hormónov, natrafila som na Vás! Vaša diskusia mi veľmi pomohla spraviť krok a prejsť do RF:slight_smile::slight_smile::slight_smile:. takže pár dni a začíname:slight_smile:.
30. sep 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@monikak1 Vitaj medzi nami budeme drzat palceky nech je pokus uspesny a vasa bambulka nech ma surodenca :slight_smile: :wink:
30. sep 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ked chcem poprosit recept na utrogestan komu mam napisat mail
30. sep 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi aj ja len femibion a materská kašička

a ešte čaj gynastan 7 dní - od 5. DC do ovu (nevieš, či by sa nemohol dať už v čase ms?)

a dozvedám sa, že dobrá je kúra pred IVF - každý deň 1 čajová lyžička kvalitného medu poprášená mletou škoricou (zo solničky) - z lekárskych prameňov... tak dám aj to hneď po skončení tej 20-dňovej kúry s ampulami materskej kašičky, po nej budem pokračovať tým medom so škoricou... ak to má dobre pôsobiť na všetky lipidy/pipidy v tele pred IVF, tak idem do toho...
30. sep 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota ďakujem pekne sarasotka:slight_smile: na Tvoj testík som čakala každý deň a tešila sa veeeľmi keď bol pozitívny,moc Ti to želám!
30. sep 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikuska ahaaaaa, takze tak :slight_smile:
30. sep 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota svojmu dr. V brne, mne utros predpisovala moja gynekologicka :wink:
30. sep 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1 tak drzim palceky
30. sep 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota Bud tvoj lekar v Brne alebo normalny gynekolog :wink: Aj ja som si pon dnes bola v lekarni.
30. sep 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska ja to tam nemam mam len datum kedy robit tehu test ale myslim,ze ked budem vediet vysledok tak napisem asi mail Stelclovi co a ako mam tam len pokracovat v uzivani leku
30. sep 2013 o 20:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkab ďakujem:slight_smile: aj ja Tebe nech sa 6 bunkáčik poriadne zahryzne :wink:
30. sep 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1 Ahoj a vitaj mezi nami :slight_smile: Drzim palce,aby sa hned zadarilo :slight_smile:
30. sep 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok ďakujem :wink: , ako sa cítiš? Bruško je už v poriadku?
30. sep 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1 No dnes o cosi lepsie,troska som splasla a uz to tak netlaci.Dufam,ze je to na dobrej ceste :slight_smile:
30. sep 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok neskúšala si nutridrink? Ja som mala pri 2 IVF mierny OHSS a tieto drinky som pila na litre:slight_smile: na odporúčanie lekárky. Sú fajne sladučke :wink: a obsahujú veľa bielkovin
30. sep 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monikak1 Mam este nejake doma,tak si jeden dam.Kde sa daju zohnat u nas?Mne ich doniesli z AT nemocnice.
30. sep 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok Ja som ich kupovala v lekárni, môže Ti ich lekárka aj predpísať. Keď ich náhodou v lekárni hneď nemali objednali a do druhého dňa som ich mala :wink: verím že už Ti bude čo najrýchlejšie úplne fajn a budeš plnými dúškami užívať tehu bruško :wink:
30. sep 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok