Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ikuska
30. sep 2013

@kacenkab super, tesim sa s tebou a aj ka mam krv 14.10., tehu testz RF mam robit 12.10. 😉

miscok
30. sep 2013

@ikuska @kacenkab Drzim obom silno palce 🙂

ikuska
30. sep 2013

@miscok dakujeem 🙂

buba08
30. sep 2013

@kacenkab ze ruzovou poprosim, sa tu chechcem 😉, perfektny je ten Machac 🙂

tinna13
30. sep 2013

@zibi dakujem za podrobny rozbor 🙂 ja som sa liecila na stitku dlhe roky. Mala som znizenu funkciu, ale uz asi 5 rokov to mam ok. Je pravda, ze uz som asi rok nebola na ziadnych testoch, ale tiez som sa docitala, ze hlavne v prvom trimestri to moze takto vyskocit. Zajtra urcite zajdem za doktorom, dakujem 🙂

jomini
30. sep 2013

Tak a mame termin 30.10. u Stelclovi..normalne sa tesim

isabellaa
30. sep 2013

@sarasota nie, ide o 12tt a NT+ sijove prejasnenie plus dalsie s tym spojene veci

falin
30. sep 2013

@sona_fit - ja som brala clostyl 1-1-1 a k tomu injekcie menopur / merional, viacero stimuliek som mala takych. Ja mam z clostylu dvojite videnie, ale iba vecer a najmä ked prechadzam z tmy do svetla, ked som v svetlej miestnosti, tak vidim normalne. Ale nie je to nic strasne, da sa to tych 5 dni vydrzat 😉 . Drzim plce na uspesnu stimulku

kacenkab
30. sep 2013

@miscok vdaka

kacenkab
30. sep 2013

@buba08 nooo, ja som sa tam tiez pucila na tej koze s nohami do praku.... 😀

kacenkab
30. sep 2013

@ikuska nooo, ja mam RF test 14.10, lebo mne vkladali na 3 den 6bunkaca a to na krv to mam ist potom? Nejak som nezachytila...ci je to v tych papieroch?

kacenkab
30. sep 2013

@jomini Stelcl je fesacisko, robil mi uzv.... 😉

ikuska
30. sep 2013

@kacenkab v papieroch je, ze ked si urobis tehu test, mas im napisat vysledok a dohodnete sa na dalsom postupe, aj ked bol negat 🙂 😉

monikak1
30. sep 2013

Ahoj dievčatá - bojovníčky🙂, už niekoľko mesiacov si Vás tu dookola čítam🙂, teším sa z každej jednej Vašej kolajničky a všetkým Vám moc fandím a držím palce! Tiež máme za sebou konzultáciu v RF a cca o 10dní začínam stimulovať clostil + merional. Chodili sme najskôr do ISCARU v Bratislave absolvovala som tam 3x IUI raz som aj otehotnela ale v 10tt MA, potom sme vyskúšali Helios MT 1IVF úspešné, po 10 rokoch snaženia som otehotnela, máme 5 ročnú bambulku, ktorej by sme radi dopriali súrodenca.
2IVF v Heliose s vysokými dávkami hormónov, odobrali aj oplodnili mi 22 vajíčok ale ostali len 2 embrya vhodné na transfer ale oba vklady neúspešné:( ako som bludila smutná po nete a hľadala niečo prirodzenejšie a nie také vysoké dávky hormónov, natrafila som na Vás! Vaša diskusia mi veľmi pomohla spraviť krok a prejsť do RF🙂🙂🙂. takže pár dni a začíname🙂.

sarasota
30. sep 2013

@monikak1 Vitaj medzi nami budeme drzat palceky nech je pokus uspesny a vasa bambulka nech ma surodenca 🙂 😉

sarasota
30. sep 2013

babulky ked chcem poprosit recept na utrogestan komu mam napisat mail

manita
30. sep 2013

@zibi aj ja len femibion a materská kašička

a ešte čaj gynastan 7 dní - od 5. DC do ovu (nevieš, či by sa nemohol dať už v čase ms?)

a dozvedám sa, že dobrá je kúra pred IVF - každý deň 1 čajová lyžička kvalitného medu poprášená mletou škoricou (zo solničky) - z lekárskych prameňov... tak dám aj to hneď po skončení tej 20-dňovej kúry s ampulami materskej kašičky, po nej budem pokračovať tým medom so škoricou... ak to má dobre pôsobiť na všetky lipidy/pipidy v tele pred IVF, tak idem do toho...

monikak1
30. sep 2013

@sarasota ďakujem pekne sarasotka🙂 na Tvoj testík som čakala každý deň a tešila sa veeeľmi keď bol pozitívny,moc Ti to želám!

kacenkab
30. sep 2013

@ikuska ahaaaaa, takze tak 🙂

melisska
30. sep 2013

@sarasota svojmu dr. V brne, mne utros predpisovala moja gynekologicka 😉

kacenkab
30. sep 2013

@monikak1 tak drzim palceky

miscok
30. sep 2013

@sarasota Bud tvoj lekar v Brne alebo normalny gynekolog 😉 Aj ja som si pon dnes bola v lekarni.

bergalm
30. sep 2013

@ikuska ja to tam nemam mam len datum kedy robit tehu test ale myslim,ze ked budem vediet vysledok tak napisem asi mail Stelclovi co a ako mam tam len pokracovat v uzivani leku

monikak1
30. sep 2013

@kacenkab ďakujem🙂 aj ja Tebe nech sa 6 bunkáčik poriadne zahryzne 😉

miscok
30. sep 2013

@monikak1 Ahoj a vitaj mezi nami 🙂 Drzim palce,aby sa hned zadarilo 🙂

monikak1
30. sep 2013

@miscok ďakujem 😉 , ako sa cítiš? Bruško je už v poriadku?

miscok
30. sep 2013

@monikak1 No dnes o cosi lepsie,troska som splasla a uz to tak netlaci.Dufam,ze je to na dobrej ceste 🙂

monikak1
30. sep 2013

@miscok neskúšala si nutridrink? Ja som mala pri 2 IVF mierny OHSS a tieto drinky som pila na litre🙂 na odporúčanie lekárky. Sú fajne sladučke 😉 a obsahujú veľa bielkovin

miscok
30. sep 2013

@monikak1 Mam este nejake doma,tak si jeden dam.Kde sa daju zohnat u nas?Mne ich doniesli z AT nemocnice.

monikak1
30. sep 2013

@miscok Ja som ich kupovala v lekárni, môže Ti ich lekárka aj predpísať. Keď ich náhodou v lekárni hneď nemali objednali a do druhého dňa som ich mala 😉 verím že už Ti bude čo najrýchlejšie úplne fajn a budeš plnými dúškami užívať tehu bruško 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre