Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
2. okt 2013

@ria191 ahoj ze sa aj ukazes jasne valam sunky v postielke a potim len to nie je bohvie co ket potim sama 😀

melisska
2. okt 2013

@sarasota ako sa máte moja ??? 😵

dafy
2. okt 2013

@ria191 neprdela ale cítim sa pod psa posledné 2 týzdne 🙄 🙄 🙄 😠

ria191
2. okt 2013

@nelly3 počúvaj krajšie správy pre mňa nemáš do pačkuly ☹ ☹ ☹

nelly3
2. okt 2013

@bergalm
urcite 10 den s PK bude uz nieco vidiet 😉

ria191
2. okt 2013

@dafy ja prídem prinajhoršom s panvicou ten zážitok ako mi budeš ukazovať láskanie na medveďa si veru nenechám újsť 😀 😀 😀

sarasota
2. okt 2013

@melisska trosku choro ale inac v pohode zatial som nebola na sone mozno v pondelok lebo ja do toho 16 nevydrzim tak pojdem na tajnasa 😉

ria191
2. okt 2013

@sarasota nejakého fešného suseda nemáš ?

nelly3
2. okt 2013

@ria191
no ved aj take budu nebojjj 😉

melisska
2. okt 2013

@sarasota choď, verím ,ze nevieš vydržať 🙂

sarasota
2. okt 2013

@ria191 nie iba 85 rocnu babku 😀

melisska
2. okt 2013

@ria191 😀

tlucka
2. okt 2013

@manita ahoj, ak hľadáš dobrého gynekológa, skús si pozrieť GYNAEX v BA na Záhradníckej. Je to síce súkromné centrum, ale veľa sa za preventívky neplatí (max. 35 Eur za ročnú prehliadku, ak chceš aj sono prsníkov, tak ďaľších 35). Inak sa neplatí nič. Je tam viacero doktorov, ja chodím Dr. Divékymu. Je veľmi milý, chápavý, ľudský a hlavne odborník. Ku gynekológovi ženy zvyčajne nechodia rady, ja sa však vždy k nemu na prehliadku teším. Skús si pozrieť ja recenzie na neho. Pracuje aj v Ružinovskej nemocnici, kde ma už 2x operoval a bola som fakt spokojná. Jeho centrum funguje nonstop, piatok sviatok, takže nie je problém s objednaním poobede alebo cez víkend. Občas sa stane, že chvílu sa na vyšetrenie čaká, aj keď je žena objednaná na presnú hodinu, avšak to len kvôli tomu, že doktor dôkladne vyšetruje, takže sa vôbec neponáhla a fakt sa venuje pacientke.
Dúfam, že som ti trošku pomohla 🙂

melisska
2. okt 2013

@sarasota našťastie , lebo
@ria191 by u vas urobila sodomu gomoru 😀

sarasota
2. okt 2013

@manita taktiez mam dobru skusenost s GYNAEX 😉

sarasota
2. okt 2013

@melisska 😀 😀 😀

nelly3
2. okt 2013

@ria191
na druhy krat som to pochopila, blondinka, je to smutne a velmi 😔

nelly3
2. okt 2013

@sarasota ty si teraz stimulovala s menopurom ci merionalom? v cene je este nejaky rozdiel?

nelly3
2. okt 2013

takze ako som pisala, ze mi neposlali fakturu za soft bez ET, tak vcera mi prisla. jaj zbytocne vyhodene money 😠

melisska
2. okt 2013

@nelly3 3000 czk ???

speranza1
2. okt 2013

@nelly3 ja som to nepochopila....co je velmi smutne...boze...

@ria191 ahoj draha... no konecne si tu...

nelly3
2. okt 2013

@melisska
6360czk (mala som 4ks od nich menopur aj), jaj netesi ma to, lebo aj injekcie co som si sama zhanala stali tiez nieco.

ria191
2. okt 2013

@sarasota s tou babkou by som to radšej neriskovala 😀 😀 😀

ria191
2. okt 2013

@melisska no určite iba telo na telo vo všetkej počestnosti 😀 😀 😀

melisska
2. okt 2013

@nelly3 neber to tak, ved aj ked je vklad a neujme sa je to to isté, nabudúce ta ogrckam a je to tutovka 🙂

nelly3
2. okt 2013

@melisska
ale ved jasne, lenze money nerastu na strome 😝

melisska
2. okt 2013

@ria191 jasné, verím ti, ked je telo ba telo, ako dodržať tu pocestnost? 😀
Idem si dať sprchu a som tu, lebo som lenivaaaa, zaspata 😉

sarasota
2. okt 2013

@nelly3 s menopurom merional je o polovicu lacnejsi

melisska
2. okt 2013

@nelly3 ja viem,a škoda , ze nerastu 😉

mirkakn1
2. okt 2013

dievcata, taka otazocka, ked ste mali merional napr. do 8 dna pichat, na 9 ist na ultrazvuk stalo sa vam, ze ste museli este potom pichat merional, lebo neviem, ci mam kupit 8 ampuliek, alebo radsej 10. dakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre