Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirkakn1
3. okt 2013

@nelly3 aj ja, ked bude mm doma 😖

annetty
3. okt 2013

Dakujem za srdiecko 🙂 Kto mi ho poslal?

dafy
3. okt 2013

@miscok mne robila skoro ked este len vačok bolo vidieť cca 4tt+2 a potom v 6tt+2 kedy uz bolo aj srdiečko 🙂

sally2401
4. okt 2013

@bergalm moja ja som tiež tak podobne na tom, nič ma nebolí už ma prestali aj vaječníky po stimulke bolieť, tiež mám už nervy na pochode. Nemôžem spávať, skoro ráno sa prehadzujem na posteli, tvár mám jak pubertáčka taká som vyhádzaná... 😕

speranza1
4. okt 2013

@mirkakn1 😀 😀 😀 😀 .. no niekedy je to cista katastrooofa 😀 😀

argenti
4. okt 2013

@speranza1 kde ti robili tu hysterku?

falin
4. okt 2013

@nelly3 - ahoj, tu je to cislo 033/5505361 , nazov labaku je AnalytX
vysledky ti nepovedia, ale skus zavolat a popytat sa ci uz bol rozbor robeny, dufam ze sa ti vysledky nestatili

@zibi - zibi je jedno ci stimulujes merionalom alebo menopurom

speranza1
4. okt 2013

@argenti v reprofite 🙂

speranza1
4. okt 2013

@falin ahojky... tak ako? si dnes v praci? co planujete na vikend??..

falin
4. okt 2013

@jahoda333 - krasne rastie drobcek, len tak dalej 🙂

@nelly3 - nelus, mne Marcel povedal ze to je jedno, co sa mi podari zohnat. A pri merionale som mala o kusok lepsi vysledok ako pri menopure, ale nebolo to velky rozdiel

@tinkatinulka - a co si nasadila mm? lebo nas spg je cista katastrofa 😖

nelly3
4. okt 2013

@falin
dakujem idem volat.
@speranza1 aj si si dala refundovat hysteroskopiu? lebo jednej babe to preplatili 😉

speranza1
4. okt 2013

@nelly3 ano dala cakam na odpoved...mne hysterku robili presne pred rokom ale papiere som zaslala niekedy v auguste myslim...takze ja si este do 4 mesiacov pockam
😀 😀 😀
...volaj volaj..som normalne zvedava na tvoje vysledky

falin
4. okt 2013

@speranza1 - ahojky speri. Tak normalne 😉 . Ano som v praci a ked pridem, tak idem robit tortu. Zajtra ideme krstniatku na oslavu 15-tich a objednala si u mna tortu 😀 , lebo sa jej paci ake torty robim malej. Takze o zabavu mam postarane.
A dnes mame 16-te vyrocie svadby, ale mm urcite na to zabudne ako vzdy , ale uz som si zvykla 😀 😀
A ty ako?

nelly3
4. okt 2013

@speranza1
no falin pisala, ze mi nepovedia vysledky, ale aspon zistim ci ich teda robili alebo co 😕

nelly3
4. okt 2013

@falin
jej 16 vyrocie, my sme mali cez leto 5 vyrocie 😵 si sa mlada vydavala 😉

speranza1
4. okt 2013

@falin my sme mali vyrocie minulu nedelu 😀..ale my len sieste....a nastastie mm nezabudol 😉
inak aj ja stale peciem torty pre krstnataaaaa😀DD..

speranza1
4. okt 2013

@nelly3 a uz si volala?

falin
4. okt 2013

@nelly3 - teda spon mne tak tvrdili, ze vysledky mozu poslat iba dr. a nemozu mi ich povedat. A to islo iba o hcg, kde nevidim dovod preco by mi ho nemohli povedat. To je ako na hlavu. A pytala som sa tak viackrat (tych testov som uz zopar absolvovala 😖) a nikdy som nepochodila 😖

falin
4. okt 2013

@nelly3 - nie nely, ja uz som taka stara 😀 😀 😀 . Ale nie, hej mladucka som sa vydavala. Na dnesne casy az moc mlada, teraz je to cele posunute

melisska
4. okt 2013

@bergalm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

falin
4. okt 2013

@speranza1 - jeeej, aj ty si taka "pekarka". Ja som niekedy nepiekla , ale ked som videla a najmä ochutnala tortu co som malej objednala k 2. narodkam, tak som si povedala konec kupovanym tortam, na rok skusim spravit ja. A odvtedy peciem.
Robis aj potahovane marcipanom?
A mm ten na datumy zabudne vzdy, tento rok aj na vlastne meniny zabudol 😝 . Sa na nom uz smejem ked mi po 16-tich rokoch dokaze pri vyplnani nejakeho formulara zavolat, ze kedy som sa narodila 😀

melisska
4. okt 2013

@sally2401 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

melisska
4. okt 2013

dobre ranko 😵 😵 😵 😵 dnes u nas rano -6 stupnov 😝

jahoda333
4. okt 2013

@miscok mne v 4tt

argenti
4. okt 2013

@speranza1 kolko vas vyšla ta hysterka? A ako to prebiehalo?

bubo780
4. okt 2013

bre ranko vam prajem.. taka otazka do plena - robia v RF zazraky aj pri zlej morfologii v kombinacii so zlou DNA? lebo fragmentacia DNA tiez nedopadla najlepsie.. aj ked lenivci sa po vitaminoch trosku rozhybali.. som uz zufala, z jedneho sa vyhrabeme, do druheho spadneme.. ☹ inak, my mame na buduci tyzden 11. vyrocie a ako nas poznam, zabudneme obaja.. 🙂

speranza1
4. okt 2013

@argenti 250 €.. je to nieco podobne ako OPU, len troska dlhsie to trva..a potom zalezi aj na tom, ci ti vo vnutri maternice nieco najdu a odstranuju..alebo sa len kuknu a vsetko bude OK... po hysterke som ja nemala ziadne bolesti...a len trosicka som spinila... 🙂 nemas sa naozaj coho bat 😉

speranza1
4. okt 2013

@falin no zatial som potahovane nerobila, ale chcem to skusit... len sa bojim ako to dopadne..ja robim, take cokoladove, mascarponove, parizske a pod. a potom k tomu este peciem aj zakusky, kedze v nasej rodine radi papkaju zaskusky😀

nelly3
4. okt 2013

@falin
no takze v tomto labaku to nemaju, ze este jeden je tam, idem najst cez net cislo na ten druhy labak.

viaven
4. okt 2013

Ahojte, mohli by ste mi poradit? Dnes je 14 den po KET. Vkladali mi 2 blastocyty, z toho jedna uy hetchovala. Mala som pichnuty pregnyl a testy boli pozitivne ale z neho potom uplne vybledli. Dnes mam na teste ducha. Je mozne ze som tehotna alebo to by uy musela byt silnejsia ciarrka? Na krv ist nemozem nakolko som odcestovana v zahranici a pomaly mi dochadzaju lieky, tak neviem ci mam obiehat lekarne aby mi predali fraxiparin a utrogetan, alebo ich mozem pokojne vysadit. Ak ma niekto skusenosti alebo mi vie poradit, budem velmi povdacna...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre