Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

argenti
4. okt 2013

@speranza1 No ja som tu nová, tak si zistujem co všetko má možno čaká. Chodila som do BA ale nebola som spokojna, tak sme sa s mm rozhodli pre RF. Na budúci tyzden mame 1. stretko tak som z toho taká nejaká nervozna, ale aj sa tesim, že sa aspoň niekam ďalej posunieme.

sally2401
4. okt 2013

@melisska dík za grcky 🙂

argenti
4. okt 2013

@speranza1 My budeme mať vyrocie o dva tyzdne😀😀😀😀

sarasota
4. okt 2013

@viaven jasne ze mozes byt tehotna a ked je tam duch treba zohnat lieciky a pokracovat. Drzim palceky nech ciarka silnie skus spravit obden este test ci je silnejsia. 😉

bergalm
4. okt 2013

tak konecne poslali FA za mrazenie takze 270eur 😲

bergalm
4. okt 2013

@melisska dakujeeeem joj kebyze sa nesprchujem tak uz ma nemas ani kam ogrcat 😀 😀 😀 😀

tinna13
4. okt 2013

@viaven ak na teste nieco je tak by som lieky nevysadzovala a dalej by som testovala kazdy den ako sa bude ciarka vyvyjat. Neviem ci sa ti podari pozhanat tieto lieky bez receptu? Drzim palce

viaven
4. okt 2013

@sarasota dakujem, tak idem zhanat ešte lieky aj ked si myslim, ze by to y bolo silnejsie a mozno je to asi len chybny test ☹

tinna13
4. okt 2013

@bergalm boze to preco tak vela? Co je teraz taky blby kurz? 😒

viaven
4. okt 2013

@tinna13 no nie som na SVK, takze bude musiet a tu ziadneho lekara npoznam, snad nieco dostanem aspom na par dni mozno do nedele ☹ ked duch nebude silniet, tak ich vysadim...

bergalm
4. okt 2013

@tinna13 je to mozne ,ze je blby kurz ,ale to preto,lebo my sme si dali zamrazit dve HB ale kazde zvlast cize po 1ks v pipete a dve XB spolu v jednej pipete a to je drahsie Marcelko nam to vysvetlil este pred vkladom,ze ako to chceme a my sme sa rozhodli takto takze dokopy mame 3pipety a cena 5000cz obsahuje len 2pipety 🙂

bergalm
4. okt 2013

@tinna13 aspon takto som to pochopila ja takze 7000cz nam to robi,ale ze poslat v eurach ☹

falin
4. okt 2013

@speranza1 - mam recep na potahovku zo zelatiny, dobre sa mi s nou robi, ked chces dam recept 😉 , nie je to tazke , len babracka, zaberie to moc casu 😝 . Cokoladove a mascarpone resp aj tvarohove, to su moje oblubene. Teraz idem robit parizsku 🙂. Zakusky ja zas nejak nevypekam, ked tak potom kysnute kolace, mnamky mnam. Aj v utorok som robila slivkac (este bolo na strome trochu sliviek, tak som este spravila)

@nelly3 a krv si si niesla sama ci sestricka ti odniesla? Lebo ja som si vzdy sama. Este je tam oddelenie nuklearnej mediciny a tam tiez robia rozbory, skus tam, ale cislo neviem

speranza1
4. okt 2013

@falin jasne..daj mi recept..ale do ipcka..ok?

falin
4. okt 2013

@viaven - ja som raz bola odcestovana a potrabovala som utros, tak som pisala mail dr. do rf ze ci mi moze poslat nascenovany recept, on to poslal a v lekarni mi vydali lieky. Ked mas na teste ducha urcite tem nebude len tak. Sprav test o 2 dni, uvidis ci silnie. Neviem ako dlho budes v zahranici, ale skusila by som najst kliniku / labak kde ti spravia hcg, si to cele zaplatis, ved to nemoze byt problem. Drzim silno palceky

bergalm
4. okt 2013

@sally2401 no ved to ale dnesna noc bola lepsia len tie bradavky ma bolia a vcera aj brucho ako na menzes mam obavu ,ze pride 8.10mam testnut a aj mi ma dorazit mrcha tento den ☹ pri 1ET mi dosla presne aj napriek utrosu tak sme hned vedeli,ze nic z toho nieje a pri KETE nedosla vobec 🙂 tak neeeech sa to opakuje ako pri tom KEEETTTEEE 😉

falin
4. okt 2013

@speranza1 - jasnacka, hodim ti ho tam, ale az z domu, alebo skusim si ho vygooglit

manita
4. okt 2013

@yasminne ahoj, prosím ťa, u vás v belgicku ako stimulujete clomidom? aké dávky a od ktorého do ktorého dňa cyklu? a máš čisto len clomid? či si aj dopichovala k tomu niečo?

tiež ti držím palčeky! a ten pregnyl po ET určite pomôže, dr. vedia, prečo ti to dali, dôveruj im, je to novinka, čoraz viac sa o tom píše, vpichovať hCG po transfere (mali to nejaké kočky aj na SK, je tu taká téma, určite nájdeš)

speranza1
4. okt 2013

@argenti dobre ste sa rozhodli..naozaj.... a nemas byt z coho nervozna.... uvidis, budes prekvapena pristupom vsetkych... myslim milo prekvapena... ja som sa na SK malo kde stretla s tym, aby sa ku mne niekto tak spraval ako tam v RF....
..takze aj vy mate vyrocie???? a ktore? a kolko sa snazite a co mate vsetko za sebou?

falin
4. okt 2013

@bergalm - tie bradavky su dobre znamenie a aj to brusko. Drzim palceky. Testujes uz v nedelu alebo to nechas na 8-meho?

speranza1
4. okt 2013

@falin v pohodke aj z domu a ked budes mat cas... nemusi to byt hned.... si poklad 🙂

manita
4. okt 2013

@zibi vidím, že si už rozhodila siete na lieky, držím palčeky, nech dobre pozháňaš

mne dr. napísal, že s nízkym AMH len clostil zasa, že za injekcie sú to vyhodené peniaze, že to nemá význam, tak mám z toho nervy... 😖

tinna13
4. okt 2013

@bergalm aha tak preto viacej

viaven
4. okt 2013

@falin dakujem pockam ešte do nedela a uvidim ci to troku zosilnie, lebovela testov robi duchov len tak.. lae sak uvidim 😀

bergalm
4. okt 2013

@falin ahoj skusim asi Nedelu 😉 😉

bergalm
4. okt 2013

@tinna13 hej tak preto sme vedeli,ze to bude viacej len nevedelo kolko 😉 ja som si myslela,ze to bude este viacej ale chvalabohu nie lebo sme uz vystaveny aj tak dost 😒 ako kazda tu 😖

bergalm
4. okt 2013

inac aj my sme mali zhruba pred 2tyz,vyrocie a to osme 😀

speranza1
4. okt 2013

@bergalm takze september a oktober su mesiace plne svadieb 😉 😀

pufa
4. okt 2013

@ria191 no to by bolo ideálne 😀

nelly3
4. okt 2013

@falin
@speranza1
@ria191
takze ani v tom druhom labaku tie vysledky nemaju lebo to posielaju do blavy, volala som aj tam, ze no prislo im to tam, ale ze to este nerobili, ze to robia raz za 2-3 tyzdne, ze to sa musi vacsi pocet nazbierat, jaj boze, hlavne, ze 2 tyzdne to tam uz maju 😝 no asi to bude tak ako si @falin ty pisala, ten citat zo vcerat, takze nebudem to silit ak sa stihne ok, ak nie idem az v novembri so @speranza1, aspon ti nebude smutno samej 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre