• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. októbra 2017 
@sally2401 ja som čítala, že tie embryjká, čo idú v RF na mrazenie, to sú úplne špičkoví šampióni (o tom, čo vkladajú po PK na 5. deň ani netušíme, či taký je), oni mrazia len najvyššiu kvalitu, silákov, čo v tom životadarnom roztoku sa krásne rozvíjali najdlhšie zo všetkých, preto je veľmi vysoká pravdepodobnosť, že KET bude úspešný (na Slovensku mrazia hocičo, všetko, čo zostane, v tom Brne si na tom dávajú extra záležať, aj keď sú dievčatá často smutné, že zamrazili len 1, 2, alebo 3). Takto sa to robí aj v zahraničí, preto je tam vysoká úspešnosť KET-ov. (Ale ty ho, verme, využiješ až ako súrodenca. Držíme palce.)
5. okt 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bergalm vyzerá to dobre, zabehni v pondelok ráno na krv a budeš v pohode, budeme sa tešiť aj my
5. okt 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe napíš mu v skratke, že si začala so stimuláciou a zároveň sa hneď objednaj na kontrolné sono 8. DC
5. okt 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita ja viem že mrazia len kvalitu, už som raz mala 1 u nich zamrazené minulý rok, a tento rok v apríli mi ho vkladali a bola som tehotná, len bohužial prestalo sa vyvíjať a bol zamlklý potrat.
5. okt 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 NEBOJ bude to dobre a ten test si nerob dnes skus vydrzat i ked ja som nevydrzala rano sme vstali a mm ,ze ides do toho?ja ,ze hej skusim a ked nic tak mam este cas ,ja som tiez prisla min.rok v 8tt o babo ale teraz verim,ze zabojujeme a bude vsetko o.k.sama uvidim v Utorok ci to je na dobrej ceste
5. okt 2013 o 12:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inac dakujem Vam vsetkym co ma povzbudzujete :wink:
5. okt 2013 o 12:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm tisko gratulujem ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja skusim v pondelok, to budem 8.den
5. okt 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska dakujem moc tiez este testnem tak ako mam v papieroch snad to bude silniet a budem mysliet na Teba a aj na Sally :slight_smile:
5. okt 2013 o 12:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita a nevadi ze mi vychadza kontrola na nedelu?robia to normalne?
5. okt 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm ja mam testovat podla papierov az 12.10., tak to sa este nacakam ....
5. okt 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Na kontrolu pojdes k svojmu lekarovi alebo do RF?Kazdopadne ti to v nedelu nespravia asi nikde,pojdes v pondelok :slight_smile: Ak babam vychadza sono na sobotu,idu v piatok.
5. okt 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok ma sme chceli ist na kontrolu do brna nie tu v ba.....takze v nedelu nerobia hej?tak potom asi v pondelok ale to uz bude 10 den,nevadi to?
5. okt 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dievcata. Ja len tolko, ze to nevyslo. Hcg bolo 2. Islo o biochemicke tehotenstvo :frowning2:
5. okt 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Ako to,ze v pondelok ti vychadza 10.den?Ved prve sono sa robi na 8.den,tak by ti to vychadzalo na sobotu a tym padom by si sla v piatok na 7.den.Nejak tomu nerozumiem :confused:
5. okt 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida To je skoda,mrzi ma to.Mas mrazacikov alebo musis odznova ?
5. okt 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok presne ako pises.len ci to nie je skoro 7 den zase....aby tak uz nieco bolo vidiet.....
5. okt 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe
na 10 den je uz neskoro, mne tak vyslo presne ako tebe, bud pojdes v piatok - 7DC alebo v sobotu 8DC :wink:
5. okt 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe
skoro nie je, ale vacsinou ta poslu este na jedno sono potom, takze asi 2x pojdes na utz.
5. okt 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe na kontrolne sono sa chodi na 8 den cyklu. Kedze si dnes dostala menstruaciu si prvy den a 8 den budes mat na buducu sobotu. V Rf robia aj soboty, nedele.
5. okt 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 super,tak tam zavolam v pondelok a dohodnem sa s nimi...velmi pekne dakujem za info
@nelly3 dakujem
5. okt 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ano v pondelok zavolaj na recepciu, povedz im, ze 8 den ti vychadza na sobotu a ani ta uz objednaju na presnu hodinu. Ak budes mat foliky pekne a budes dobre reagovat na liecbu tak staci iba jedno sono.
5. okt 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 som vdacna za info....ideme po prvykrat tak neviem co ma uplne caka...a opu byva kedy potom?
5. okt 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja som to mala tak ako ty, MS som mala v sobotu, v nedelu som zacala pichat merional a uzivat clostyl a v pondelok som volala a objednala ma na piatok a potom som uz nesla na dalsie sono, az na OPU to som mala na 12.den, ale je to individualne :slight_smile: drzkam palceky
5. okt 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe vacsinou byva na 12-13 den
5. okt 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Ako pise @tinna13,niekedy staci iba jedno sono.Aj ja som mala jedno na 8 DC a OPU na 11 den.Niekto chodi na 12 den aj neskor.Zavisi od folikov.Ale to ti povedia,oni uz vidia a vedia ako sa vyvijaju.
5. okt 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 velmi pekne ti dakujem :slight_smile: si ma potesila, ze iba raz staci ist...este raz vdaka :slight_smile:
5. okt 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin moja:( kolky den po?
5. okt 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm je to taaaam jupiiiiiiiiiiiii :grinning:
5. okt 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida nieee :(
5. okt 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska no my hovor toto cakanie je asi najhorsie na vsetkom....stale verit ze to bude dobre,nic ine nam neostava :slight_smile:
5. okt 2013 o 13:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok