• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. októbra 2017 
@speranza1 s tejto stimulácie prežili iba jedno na zamrazenie, a dá sa isť na KET hneď na ďalší mesiac alebo sa musí dať prestávka?
7. okt 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 nemusis mat prestavku ak by to teraz nevyslo tak mozes ist hned na Ket
7. okt 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 da sa ist hned ....samozrejme zalezi aj od toho ako vsetko bude prebiehat
7. okt 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm veľká gratulka z celého srdiečka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401
ja si myslim, ze je to skoro, urcite este vyskusaj na 10,12 den, a ak nie tak mrazacik to urcite isti, verim tomu moja :wink:
7. okt 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcata, tak vcera vecer nasa prva injekcia v zivote za nami...ja som pirpavila a muz pichol....uplne skvele...cely cas potom chodil za mnou, ci ma to neboli , nech si lazkam...no nie je zlaty? :wink: ...prosim mate nejake dobre rady, co a ako teraz?...mozem cvicit, davat si vanu? nejaky specialny pristup?
@bergalm ahoj, a aku stimulaciu si mala?...je to prve IVF?
7. okt 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm - tie testiky vyzeraju nadejne. Blahozelam tehulka :wink:

@tinna13 - nemame zmrazene nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: ledva boli na vklad. Pravdepodobne kvoli spg :confounded: .
Hej parkrat sa to podarilo, ale v akych casovych intervaloch :unamused: Zacali sme snazilkovat v r. 2000, 1. tehu 2004 uspesne, 2.tehu 2008 - nebolo srdiecko, 3.tehu 2012 - ma v 9tt :frowning2: , takze ked sa na to pozries my ideme v takych 4-rocniciach :grinning: , no ale do 2016 sa mi cakat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mali sme 8 x ivf, ale vkladov omnoho viac, z hlavy ani neviem kolko

@annetty @miscok @sarasota @bergalm @gaga83 @speranza1 - dakujem

@dafy - dakujem moja, ale zmrzinky zial nemam :confounded: a momentalne nemam ani chut ist dalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lusipe - ano , straci napisat mail, dr. ti napise kedy mas ist na utz. Robia aj v nedelu :wink:

@dalida - to mi je luto :frowning2:

@melisska - tak ako som mala v papieroch , 12-ty den po ET po 5-dnovej kultivacii

@sally2401 - to ma mrzi, velmi :frowning2: :frowning2: , ale skus este testnut ten 12-ty den
7. okt 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes 8.den a ja som testovala ... je tam ddddduuuuussssiiiikkkk ... slabsie viditelny ako mala @bergalm , ale skusim to este na 10.den, 12.den, len musim kupit testy a v sobotu skusim ten z RF. Zatial sa tesime s mm len potichucky, este to nic neznamena, ale stale ho chodim pozerat a // vidim druhy krat v zivote :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a verim ze ich este aj uvidim viackrat .... a inak mala som v sobotu a v nedelu spinenie, celkom slabucke, len na vlozke sa mi ukazalo, ale krv to nebola a vcera ma tak divne pichalo v bruchu tak asi to bolo znamenie ... kiezby :wink: :wink: :wink: :wink:
7. okt 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
7. okt 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikuska to staci na 8 den :wink: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face:
7. okt 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin preco si mi nepovedala, aby som ta ogckala :frowning2:
7. okt 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ...vidis vidis..a ja som chcela aby ste ma uz od teraz s @dafy ogrckavali kazdy den a vy nist.... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ... asi sa vyprdnem na pripravu a nepojdeme ani my nikde... :rolling_eyes: :frowning2: :zipper_mouth:
7. okt 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 joooj moja ja také nemám iba Meliska :grinning: ona má 100% tné co zaberaju :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..ja mám iba takéto zubadlá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vela vela pi vodu vraj aj to pomáha je to ako lepidlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
"S asistovanou reprodukcí je šance v podstatě stoprocentní za předpokladu, že bude pacientka vytrvalá." (Howard W. Jones)

Odkaz na stránke Reprofitu:
http://www.novinky.cz/zena/314386-zadna-kouzla-na-svete-nejsou-rika-103lety-prukopnik-umeleho-oplodneni.html
7. okt 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bergalm Chod pekne na krvicku, budes pokojnejsia. Mne v nemocke robili testy na 9. den a HCG bolo 341,90. A ty si mala podobne ciarky ako ja na 8. den. Tesim sa :slight_smile:
7. okt 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy :grinning:... dakujem za zubadla...ale tie virusiky by mi bodli viac :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: .. nech sa na mna nieco prilepi uz od teraz :wink: ...
7. okt 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. okt 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ešte jeden článok z novín o Reprofite - o tom zdražovaní:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/243702-umele-oplodneni-podrazilo-zeny-riskuji-komplikace/

"Vzdejte se třeba rekreace v zahraničí." (táto veta ma fakt pobavila, keby len toho sa človek musel vzdať...)
7. okt 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska :grinning: jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik... a nezabudnete na mna od teraz kazdy den????? aj s @dafy nkou????
7. okt 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 nezabudneme :sunglasses: :wink:
7. okt 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vazim si to :dizzy_face:
7. okt 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ty ides na KETko alebo si už bola???nestiham sem kukať..
7. okt 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka som v stadiu pripravy na nove a posledne IVFko... :wink: ale to je este v stadiu rozhodovania, ze kedy presne:slight_smile: a vy? ako ste na tom?
7. okt 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 juj ja mam zajtra ovulku takže juhuuu vecer bude tutu mutu a žiadne IVFko nebude treba :slight_smile:
7. okt 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@speranza1 a lieky mas?
7. okt 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka ano uz mam :wink: ... ja som mala stale vopred lieky aspon 2-3 mesiace dopredu... aby som potom nepanikarila, ze ich nemam..ale ja som si vsetko kupovala normalne v lekarni za plnu sumu, takze mna lieky nevysli lacno ako ine dievcence... :slight_smile: :wink:
7. okt 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
a mas merional ci menopur? ja si asi tiez teraz zoberiem z rf injekcie lebo nejako aj kukam ponuky a 0 bodov :stuck_out_tongue_closed_eyes: baby co ste si brali merional z rf aka je tam cena jedneho celeho balenia? (10ks)
7. okt 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 mam doma menopur 4 ks ale prdol mi v 06/2013 a mam 2 balenia merionalu takze 10 ks. (jedno balenie u nas na SK s ceskym receptom stoji cca 99 €)
7. okt 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridavam foto, ale neviem to lepsie odfotit tak neviem ci nieco uvidite :slight_smile:
7. okt 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok