Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

yanka1
7. okt 2013

@falin falinka, je mi to moc luto ☹

bibikapeter
7. okt 2013

vo štvrtok som dobrala utrogestan, včera slabučké krvácanie a tmave špinenie, podbruško neboli len citim že sa tam niečo deje. ako som si polezala tak lepšie ale predsa istota je istota, idem volať svojmu lekárovi.

stella25
7. okt 2013

@ikuska kedy ideš testovať? Už by si aj mohla nie?
Jej tak ty si už. No je to tam tak gratulujem 🙂

ikuska
7. okt 2013

@stella25 Dakujem moja, tesime sa zatial potichucky, menzes mam mat v piatok, tak dovtedy to budu nervy .... ale vydrzim to pre nase vytuzene babatko, to vsetci naokolo nam drzia palce, lebo len to nam chyba ... 🙂 🙂 🙂

ikuska
7. okt 2013

@melisska dddaaaakkkkkuuuujjjjjemmmmm 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

falin
7. okt 2013

@ikuska - paradicka, tak nech duch silnie aby boli krasne kolajnice 🙂

@melisska - no vidis , podcenila som to 😖 , nejak som verila ze to proste vyjde a hotovo

falin
7. okt 2013

@yanka1 - vdaka

ikuska
7. okt 2013

@falin dakujem ... uvidime testnem znova v stredu .... 🙂

jalaura
7. okt 2013

@falin a vies aj preco to nevyslo?

falin
7. okt 2013

@jalaura - no v tomto su aj lekari opatrni, ale zrejme kvoli spg 😖

tinna13
7. okt 2013

@falin a nechcete to skusit este s darcovskymi?

miscok
7. okt 2013

@ikuska Parada, tesim sa 🙂 Len nech tu takych // pribuda viac a viac.

bergalm
7. okt 2013

@lusipe mala som clostil1-1-1 a merional 2inj.denne nieje to prve IVF toto je 2IVF

ria191
7. okt 2013

@ikuska gratulujem super 😀 😀 😀

ikuska
7. okt 2013

@miscok dakujem, aj my sa tesime, stale na to pozeram .... 🙂

ikuska
7. okt 2013

@ria191 dakujem 🙂

speranza1
7. okt 2013

@nelly3 nelinka a vysledky AMH uz mas?

maminka142
7. okt 2013

Baby pichal tu niekto frexiúparine? Ja 2 dni, ale pustila sa mi krv z nosa a cítim ked prehltam, akoby krv 😕 Je to v poho?

bergalm
7. okt 2013

@ikuska GRATULUUUJEEEM ale zatim potichucky 😉

dalida
7. okt 2013

@maminka142 ja som pichala fraxik. Taketo problemy som nemala. Kontaktuj lekarku, ta ti bude vediet lepsie poradit 😉

bergalm
7. okt 2013

tak som bola na krvi ,ale mam nervy cakala som tam jak picino 3hodky kym ma gyndak zobral a az na obed som letela do labaku a ,ze vysledky najskor zajtra a aj to neviem ci som stihla sanitku do nemocnice kedze rozbor robia v nemocnici,ktoru v nasom meste NEMAME!!!!!! 😖

buba08
7. okt 2013

@maminka142 urcite volaj dr., lebo toto by sa nemalo diat

buba08
7. okt 2013

@bergalm preco ti len sestricka nevzala krv, ved si jej mohla povedat, ze mas pozitivne tehu testy, to ta ani dr. nemusel vidiet, ale zase kazdy dr. ma iny system, ten moj to takto robil a ked prisli vysledky z labaku, tak az potom sme to riesili, ale bohuzial minuly tyzden odisiel do uplne inej nemocky vzdialenej 70 km od nas ☹

buba08
7. okt 2013

@bergalm neboj, zajtra uz urcite budu vysledky, nezabudni na dobre sa dlhsie caka a ty uz len 1-2 dni budes cakat 😉, narozdiel od nas ostatnych 😉

falin
7. okt 2013

@tinna13 - tinka, nie. Zatial som k takemu zaveru nedospela. Neviem sa stotoznit s ou myslienkou. Cesta by to bola a sance pomerne velke, ale ...

tinna13
7. okt 2013

@falin hmmm jasne nie je to jednoduche rozhodnutie

lusipe
7. okt 2013

@bergalm tak mne dali 2ampulky merionalu denne...bez clostilu....v piatok mam ist na utz, tak som zvedava, lebo to bude len 7 den....a kedy zvycajne je potom OPU?...12 den...a potom vklad?...

miscok
7. okt 2013

@maminka142 To iste nie je normalne. Ja picham, ale nic take sa mi nestalo. Volaj lekara.

zibi
7. okt 2013

baby na soft potrebujem jeden orgalutran ci dva??

tinna13
7. okt 2013

Ja som pri jednej stimulke mala 1 a pri druhej 2

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre