• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

25. mája 2017 
@argenti po ET a ako si povieš poväčšine si pýtame v czk
8. okt 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
jasne, tento tyzden ti dam urcite vediet :wink:
8. okt 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 budem čakať :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@argenti Mne prisla fakturka v CZK a podtym i suma v € prepocitana aktualnym kurzom. Uhradzas vsak v CZK prevodom.
8. okt 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska Verim, že tentokrát sa vám to podari. Už to máte na najlepsej ceste. Tak držím palce aby všetko dobře dopadlo.
8. okt 2013 o 10:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ja viem zibi mne na toto pozical brat predtym som musela odist do Nemecka zarobit na to :frowning2: aj my sme len obycajny ludia cize platy horibilne nemame je to tazke ja som vdacna braskovi,ze nam pomohol :slight_smile:
8. okt 2013 o 10:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ajajaj dakujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :grinning:
8. okt 2013 o 10:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska aha no uvidis ja tiez pockam do Piatka mam ist na kontrolu a spytam sa jeho aky nazor ma on a potom sa zariadim volala som sefke,ze Piatok jej dam vediet peniazky potrebujeme,ale nie za kazdu cenu i ked viem,ze by som sa tazkej praci vyhla nenechala by ma ved aj kocka po ktorej som nastupila bola tehu a robila
8. okt 2013 o 10:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok ja som FA platila v RF v ceskych ale mrazenie som posielala prevodom v eurach ako bolo prepocitane snad to je dobre?myslim,ze tam bolo napisane ,ze ucet je vyhradne na eura
8. okt 2013 o 11:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska ked som bola predtym na ETE a na KETE vzdy som bola doma na PN ale nic z toho tak mozno tentoraz by som mohla skusit zmenu :slight_smile: zajtra budem na Teba mysliet :slight_smile:
8. okt 2013 o 11:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe som Ti poslala srdiecko nech pri tych injekciach mas troska usmevu
8. okt 2013 o 11:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze prva injekcia pichnuta.Rada kockam co stimuluju prvykrat.Nemajte hormonov presne cislo,bo mne sa tak triasli ruky,ze prva krabcka sla do kosa :frowning2: :grinning: este,ze ma v reprofite nabalili.
8. okt 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jooj taka som nahnevana tak vysledky ze az zajtra to akoze je co?????
8. okt 2013 o 11:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm sak to je to strasne... ze clovek musi ist vonku zarobit aj moj mm bol ale peniaze sa pominaju aj na ine veci a teraz cakame na to prepaltenie poistovnou tak asi az v januari
inak aj ja som bola naserkana na tu krv som dlho musela teiz cakat..ale neboj ty to mas iste krasne ciarocky mas a netreba ich ani hladat :wink:
8. okt 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm jejda si velmi zlata... :wink: ....velmi pekne dakujem :wink: ....muz to celkom zvlada....a ja drzim :wink: ....velmi drzim palceky, nech ti dobre dopadne kontrola a uz si len a len uzivas :wink:
8. okt 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm a kde si bola na krvi, ze az zajtra su vysledky?
8. okt 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 u nas to zobral do ruk muz, mam za sebou druhu :slight_smile:...lebo ja by som to asi nezvladla sa na to pozerat :wink:
8. okt 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm jej, ty ides v piatok? my sme objednani na 12.30...mozno sa uvidime v Brne:slight_smile:
8. okt 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska dakujem, teraz to urcite vyjde :grinning:
8. okt 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe nie ja idem v Piatok tu na kontrolu som na PN ke neviem kedy pojdem do Brna som akurat pisala doktorovi tak uvidim co odpise
8. okt 2013 o 11:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm aha, ja ze do Brna.... :wink:
8. okt 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no u mojho gynekologa ale niesla som to po 11.30hod a asi som nestihla auto co to odvaza do nemocnice ma picne no co uz musime pockat do zajtra
8. okt 2013 o 11:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm to mi je luto...ale bud v klude....uz si tehotna....nebojkaj sa....ale uzivaj si...stres by nebol teraz dobry :wink:
8. okt 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no sak to co uz zajra uvidime
8. okt 2013 o 11:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska ahojky, ako citam, tvoje grckanie velmi pomaha kockam....mohla by si ogrckat aj mna?....alebo je este skoro, ked este len stimulujem :wink: ?
8. okt 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ved to nebolo to take strasne som tam predtym robila 3 sezony a so sefovcami som vychadzala super tykame si a aj boli parkrat u nas na navsteve mam ich rada kedykolvek sa tam mozem vratit do roboty ,ale verim,ze uz 9mes.budem len rast.Velmi mi fandili aj oni a myslim,ze sef midal viacej penazi ako mal aj kvoli tomuto hmmm tiez ale rychlo isli fuc do toho blbeho Gynfivu BA
8. okt 2013 o 11:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe je este skoro, ale mozeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Stelcl odpisal za 10-14dni kontrolne sono len neviem kde ci tu alebo v Brne?som sa ho spytala tak cakam inac zlaty je dal mi tam smajlikov
8. okt 2013 o 12:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok