• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

9. decembra 2016 
@manita ty uz si za tym? mas 3 pokusy vycerpane?
9. okt 2013 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe Jasne, ze mozez. Ja som citila uz na druhy den, takze je to dobre znamenie :wink:
9. okt 2013 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 Do soboty budem mat trochu rusno v hlave, lebo az v sobotu robim ofiacialne test a oznamim rodine, zatial testy robime potajomky. A ani si nevies predstavit kolko znamych bude stastnych, lebo oo do naseej male rodinky uz len babatko chybalo :wink: :wink:
9. okt 2013 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jalaura ja mám aj 3 pokusy vyčerpané, ale hlavne vek nad 39 (aj tie 3 som si už hradila sama)
9. okt 2013 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miscok super, tak sa asi nejake tvoria :slight_smile:....si zlata, dakujem za odpoved :wink: a ty si pekne uzivaj, moc drzim palceky :wink:
9. okt 2013 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@manita tak to mas teda stastie....
ja teraz fakt neviem co mam robit a kde zacat...to fakt mam ist do centra na SR a popytat ich nech mi to potvrdia? poslu ma do .....
9. okt 2013 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jalaura To je snad zly sen! Tyto uzasni ludia, ktori vymyslaju podobne chobotiny su snad mimozemstania!!! :angry: :angry: :angry: Jaj Nakopat ich do zadnice, ze nam tak uzasne pomahaju pri dosahovani niecoho, co ma byt prirodzene a krasne, ale zial, nie kazdemu je dopriate.
@ikuska Pijem tehotenske cajiky. Kupila som si v lekarni tri druhy. A lipovy cajik, ten sa moze. A uzivam dlhodobo iba Femibion. Ja nastastie ziadne odchylky nevykazujem, tak by to malo stacit. A snazim sa papat vela ovocia a zeleninky. A ty?
9. okt 2013 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@falin dneska to uz slo lepsie a krv ziadna.len taka cervena bodka zostala.zato som si porezala prst pri lamani roztoku :angry: :grinning:
9. okt 2013 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 @ria191 - veru ja som to pokaslala, takze Riuska je to na tebe :wink:

@jalaura - tomu ani ja veru nerozumiem, ked som to citala tak ma to ako prve napadlo, ze ako to moze potvrdit lekaz z sk centra. Ach tie nase zakony, nie aby ludom zjednodisili zivot, este to skomplikuju x parom ktore tuzia po dietatku a nejde to inak ako cez ivf :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do kelu , to si stat nevie spocitat ze taketo vytezene deti budu pre spolocnost väcsim prinosom ako cigancata :angry: , ktore nepriamo podporuju socialnymi davkami. Ach jo, na Slovensku je to tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ikuska - cajik mozes ovocny, zeleny. Pozor na bylinkove, lebo niektore bylinky sa v tehu nemozu. A vitaminy bud femibion 800 alebo calibrum babyl´plan (to je na 1. trimester) a baby tu minule rozoberali este jeden, ale zabudla som znacku :pensive:
9. okt 2013 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj sa nic ti nebude.......a velmi ti drzim palce....
9. okt 2013 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miscok Dakujem, tehotenske caje nemam, lipovy tiez a beriem femibion, tiez jem zeleninu a ovocie a ja este berem anopyrin. Takxze musim kupit cajiky, dovtedy len mineralka.
9. okt 2013 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3
@speranza1
@falin kočule dik teraz som už kľudnejšia keď ste mi naložili takú zodpovednosť :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2013 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jalaura to nemyslia vážne :angry: ach joooo, no prečo by nám to ešte neskomplikovali keď sa dá....
9. okt 2013 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 my stara partia uz musime rozbehnut nas tehu vlacik :wink:
9. okt 2013 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bimba8 - moja, neboj kazdy den to bude lepsie a lepsie. Aj ja som sa teraz poslednu stimulku tiez porezala pri otvarani ampulky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , stane sa. A to som ich absolvovala uz niekolko :grinning:
9. okt 2013 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 @ria191 @nelly3 - veru baby rozbehnite to niektora, mozno sa potom na 1 pokus este odhodlam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2013 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@falin pod skusit hned dalsi pokus, ak ti to financie dovolia...ci?
9. okt 2013 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@falin chceš tým povedať, že keby sa to podarilo mne tak už každej :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2013 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ria191 tak vies...uz je dost "hanba" tu tolko oxidovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2013 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@speranza1 veru už je to ostuda tak dlho tu oxidovať a strašiť
9. okt 2013 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@speranza1 ty kukaj na naše dva príspevky a ten čas :grinning: :grinning: :grinning: a to som sa trtkala so smajlíkom :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2013 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 to darmo... to puto co nas spaja, tak nas len tak nerozdeli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2013 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 to tá východniarska krv :grinning: :grinning: :grinning: moja je síce pomiešaná so západniarskou, ale evidentne to neva :grinning:
9. okt 2013 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 ty si sa na zapad len vydala? alebo ako to je?..rodicov mas tu na vychode?
9. okt 2013 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 a ty ešte furt picháš ??? každý deň??? Ja som sa na fraxík vyprdla, ale možno si to ešte vybavím :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2013 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Nedávno sme sa tu bavili o homocysteíne. Myslím, že stojí za prečítanie v časopise Vitalita:

http://www.vitalitanet.sk/casopis/10-2013/Default.html

:wink: :wink: :wink:
9. okt 2013 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jalaura a nebolo by potom lepšie zmeniť poisťovňu? ako je to u dôvery alebo unionu?
9. okt 2013 o 09:50  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 maminka je čistá východniarka a ocko čistý západniar :grinning: :grinning: :grinning: najprv s prvými dvoma deťmi žili v Tatrách, ale ockovi nerobilo dobre to vysokohorské ovzdušie tak sa museli presťahovať na západ a buuuuuuum ešte štyri detičky k tomu pridali.
9. okt 2013 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gagik
union nic nepreplati.
9. okt 2013 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 a dôvera?
9. okt 2013 o 09:57  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok