Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
9. okt 2013

@speranza1 - uvidim este, nie som nabudena skor som z toho vsetkeho uz unavena a frustrovana 😖
Budeme ako stvrolistok starych korcul 😀

ria191
9. okt 2013

@miscok to je pravda 😀 😀 😀

nelly3
9. okt 2013

@falin
ale zase aky krasny stvorlistocek, ved prinasa stastie 😵

ria191
9. okt 2013

@falin nestrááááááááááááááááááááááááááááááááááššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš ☹ ☹ ☹

ria191
9. okt 2013

@nelly3 čo vám "šiši" 😀 😀 😀

ria191
9. okt 2013

@nelly3 ja musím byť tehuľa, lebo môjho gynďáka zo mňa už švacne. Zakaždým keď ma vidí, tak mi hovorí, že má chuť zavesiť remeslo na klinec "žeby som bola taký zúfalý prípad?)

falin
9. okt 2013

@bergalm - krasne ciselko, neboj nic. A dolezite aby rastlo. Blahozelam tehulka 🙂

@stella25 - veru pregnyl vyletel riadne, uz v lete , v juli som zan tolko platila 😖 . Ine injekcie (na ivf) zatial nesli hore , ale na pregnyl prestala doplacat zdr. poistovna 😖

falin
9. okt 2013

@ria191 - ty budes tehula, pozri na dafynku, nevzdavala sa a vyslo to.
Ja teraz trochu depkarim, snad to rychlo prejde 😝

ikuska
9. okt 2013

@bergalm tak sa nemas coho obavat ... 🙂

nelly3
9. okt 2013

@falin
@ria191
@speranza1
a mame vysledky amh, ndeska prisli no neviem do 3,0 je norma, ja mam 4,22 to je myslim pco ci co? no este aby aj to som mala ty kokso 😝 a mam aj termin na zajtra k mojmu gyn. takze mozno aj oktober stiham, nechcem predbiehat. uvidime.

nelly3
9. okt 2013

nasla som tabulku od jedneho gynekologa na amh:
pmol/l ng/ml

Optimální 28,6 - 48,5 - 4,0 - 6,8

Dostatečné 15,7 - 28,6 - 2,2 - 4,0

Nízké 2,2 - 15,7 - 0,3 - 2,2

Velmi nízké 0,0 - 2,2 - 0,0 - 0,3

takze som asi oki ci?

bergalm
9. okt 2013

@ikuska drzim palce aj Tebe moja 🙂

nelly3
9. okt 2013

nejako mi to zle skopcilo 😝

ria191
9. okt 2013

@nelly3 jafné, že stíhaš čo by som potom robila s tým cetrotidom hm? 😀 😀 😀

bergalm
9. okt 2013

@ikuska a inac tiez to stale drzime v tajnosti sme sa dohodli,ze az ked srdiecko bude tak rodine povieme ,ze sme v tom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja tomu aj tak stale nemozem uverit 🙂

ria191
9. okt 2013

@nelly3 jasné, že si OK veď to sme ti od začiatku hovorili 😀 😀 😀 že amh budeš mať v poriadku

nelly3
9. okt 2013

@ria191
co hovoris na vysledky moje amh? a inac som sa aj dovolala k mojej endokrinologicke, jupiiii (tam sa clovek hocikedy nedovola) a mam TSH 1,2 na soft uzasne 😉

ria191
9. okt 2013

@falin ja vííííííím, ale dafča je zdravá na rozdiel od mojej maličkosti, ale aj tak to nevzdám zatiaľ 😀 😀 😀

ria191
9. okt 2013

@nelly3 tíško závidím ja mám 0,5 ☹ ☹ ☹ , ale aj to stačí ako vidíš 😀 😀 😀

ria191
9. okt 2013

@nelly3 nelča ty už na nič nečakaj všetky sme ti hovorili, že neskutočne sprostá náhoda tvoja stimulka

nelly3
9. okt 2013

@ria191
no asi pojdem buduci tyzden navstivit pana doktorika do RF 😉

ria191
9. okt 2013

@nelly3 môjho krásavca ak nemáš ako ísť kľudne ja ťa odveziem 😀 😀 😀

jalaura
9. okt 2013

@tlucka to dufam aj ja...hadam to bola len opat zla informacia od pani z centraly..

jalaura
9. okt 2013

@gagik chod chod do Brna...je su tam super
A kolke IVF ides?

lienka_1
9. okt 2013

@falin A co tak 5-listok...stara som dost, oxidujem tu uz riadnu chvilu.....ved ma berte do partie a nenechavajte ma tu samu 😉

lienka_1
9. okt 2013

Caute zeny! Co mate nove? registrujem zo 2 krasne tt, ale nebola som tu dlhsie, tak snad @dafy poriadne vypratala ten tehu vlak a pomestili sa viacere 😉

lusipe
9. okt 2013

@nelly3 moja, nestresuj, ja ma to iste a povedal mi, ze je to vyborne...vsetci lekari to povedali nezavisle...tak klud, uz nespekuluj a neanalyzuj a sup do toho 🙂

jalaura
9. okt 2013

@lada_dee
@tlucka
@kama2
@nelly3
@gagik
baby tak posielam co mi odpovedala ked som jej pisala co je na ich stranke...dala som jej odkaz aj na tie info - refundacia nakladov a opytala som sa ci je OK ked to urobim tak ako prvy krat...

"Ak vycestujete zámerne bez súhlasu VšZP za poskytnutím ambulantnej zdravotnej starostlivosti do iného členského štátu EÚ, od 1.5.2010 máte právo na úhradu nákladov poskytnutej ambulantnej zdravotnej starostlivosti do výšky jej úhrady na území SR. Podmienkou je, že ide o zdravotnú starostlivosť, ktorá je na území Slovenskej republiky poskytovaná ...to bolo zákon 580/2004 , § 10 ods- 14.

Tento zákon bol novelizovaný: od 1.10.2013 platí to, čo som Vám napísala. (toto dala hrubym pismenom - vyznacene - farebne)

Niektoré ambulantné výkony musia byť vopred schválené. IVF bude medzi takými. Vyhláška s výkonmi mešká . ale zákon platí...."

No takze kto sa v tom vysomari? Hovori pravdu alebo nie? Je to pani z oboru liecby v cudzine...z centra BA tak by mala.
Ide si niektora teraz praplacat IVF?
Ja uz neviem comu mam verit...asi sa na to vykaslem, pojdem ako minule a uvidim ci mi preplatia alebo nie...

ikuska
9. okt 2013

@bergalm Dakujem, ja im to oznamim v sobotu, ked budem robit tehu test, o tom vedia a uz to inak neschovam a klamat nebudem, lebo ja byvam u mamy tak chodi ma pozerat kazdy den, ale ved oni vedia ze test nic neznamena, dolezita bude krvicka 🙂 a na srdiecko si este pockame 🙂

tlucka
9. okt 2013

@jalaura Tak toto je sila!!! 😠 😠 😠
Hamba slovenskému zdravotníctvo!!!
Alkoholikov, gamblerov, závislákov budú liečiť zadara a nám to nepreplatia!!! Kua fix!!! 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre