• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. januára 2017 
ale som sa rozohnila..... :sweat_smile:
9. okt 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale inak sa mi zda, ze nejaka babulka tu pisala, ze sam doktor z Ferticentu ju posielal do Brna, ze ma velmi nizke amh, ze tam je to lepsie, tak mozno sa to bude nejak dat vybavit, ak by to takto v buducnosti malo byt. Ja si myslim , ze sa netreba vzdavat, nieco vymyslime, poradime si navzajom, najdeme doktora, ktory to bude ochotny podpisovat, ja si myslim, ze netreba im nic darovat, treba najst cestu, ako z nich vytriast tie prachy :angry:
9. okt 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacenkab dobre si napisala...ved co sme si ako slovensky narod zvolili, to mame....socialny stat a vladu jednej strany....a ti uz maju pod palcom vsetko....a my ako mulice platime...ved aby mali z coho kradnut....dobre si sa rozohnila....je to smutne...a este bude aj prezident....uplny centralizmus...
9. okt 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@gaga83 no tak ty si v pohode....mala si ten zakrok pre 1.10 takze ti urcite nebudu robit problem
NO z toho mam aj ja najvacsiu obavu...
Ja som totiz bola tu na slovneksu v centre kde som doktorke povedala ze sa ozvem hned ako budem mat geneticke testy a od vtedy som sa neozvala a teraz mam prist za nou a povedat jej ze uz mam jedno IVF za sebou a ze teraz potrebujem od nej schvalit dalsie lebo chcem ist opat do Brna:slight_smile:
9. okt 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkab mas pravdu vo vsetko;) bohuzial je to u nas tak ze ten kto poctivo plati nema narok na to co maju ti co vzivote nerobyli a furt sa stazuju:frowning2::frowning2: nechcem to tu pisat ako to mam na srdci lebo by to dobre asi nebolo:grinning::grinning::grinning:. A najhprsie je na tom to ze ich vobec nezaujima ci si zarobila nieco ako ja som szco a platit odvody musim stale aj ked v danom mesiaci nemam dost zarobene. A este musim zarabat na nasich spoluobcanov co si sunky vyvaluju a smeju sa nam do oci ze robime:frowning2::frowning2:
9. okt 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkab tvoje slova sa mi moc moc pacili!!! prefekne si to napisala!
Nejako si navzajom pomozeme. Ja este zajtra zavolam do centraly VSZP a popytam sa na to.
A keby ste zohnali toho doktora tak dajte vediet - urcite bude mat potom naval:slight_smile:
9. okt 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe vystihla si to perfektne, nechápem, blbý slovenský národ, ako mohli túto "sociálnu" vládu voliť!!!
9. okt 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacenkab aha a teraz som si precitala tu prvu spravu kde si im to poriadne natrela...
Len nechapem - je to lacnejsie v Brne, cize menej musi zaplatit poistovna a aj tak im je to jedno...skomplikuju to ako sa da :cry:
9. okt 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co uz nam ine ostava, aj tak budu kradnut dalej
9. okt 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ved nestresujte, uvidime ako to dopadne, ja si idem teraz v najblizsej dobe tiez dat preplatit soft, mam tiez este jeden pokus na sk.
9. okt 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 budes nas pokusny kralik:grinning::grinning: dufam ze ti to preplatia;);)
9. okt 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nelly3 ahoj ja mam amh vysoke a mam PCO nechcem ta strasit ale nic to nemusi znamenat zasobu vajok mas tak hor sa do boja..
9. okt 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm dvojky? :slight_smile: želám určite
9. okt 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka
aku mas hodnotu?
9. okt 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka asi sa prestahujem :slight_smile:
9. okt 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. okt 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka
ved zajtra idem k svojmu gyn. tak dame pokec co tie hodnoty, ale do 6,8 podla tabulky je optimalni :confused:
9. okt 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a kam? Bližšie k RF? :grinning:
9. okt 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka vtipalek :slight_smile:...tam pojdem uz len 4krat, sono, dalsie sono, OPU a ET.... :slight_smile:...to kludne docestujem z BA :slight_smile:
9. okt 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ahoj.. citam tu, ze si si davala preplacat IVF soft vo vseobecnej.. nas to pravdepodobne tiez caka, dg mame tiez - zly spg.. ak to bude pre nas aktualne, mozem sa na teba obratit s radami, ako na tu refundaciu?
9. okt 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 @tinkatinulka ja mam hodnotu amh 5,89, rozsah bol od 1 - 6,80, v papieroch mam OK, aka hodnota sa tyka PCO?
9. okt 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe aha, akosi som prehliadla, že už stimuluješ :grinning: :grinning: :grinning:
Takže daj dobrý tip na sťahovanie, tiež ma to už doma nebaví a prijala by som zmenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08
myslim ked je vysoka hodnota sa jedna o pco :confused: ale nie som v tom odbornicka :wink:
9. okt 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka hej hej, dnes 4 den a v piatok kontrola....som zvedava...ale neprestavam verit... :slight_smile:.....no ja mam take USA ale aj Provence...uzasna pohoda...len este musim zarobit :slight_smile:...alebo tam budem kolace piect :slight_smile:...
9. okt 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubo780 pozri si dnesny pokec bab, par stran dozadu, zmenila sa vyhlaska od 1.10.2013, hrozi nam, ze bude problem s preplacanim, resp. z toho co tu baby popisali vychadza, ze bude potreny suhlas lekara v ivf centre na SK, inak to nepreplatia, no je to otras :-/. Ked si to cele precitas, tak zistis, ze nas nas stat asi poriedne vybabral !!!!, aspon tak to zatial vyzera :frowning2:
9. okt 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no do kelu, tak ja mam teda dost vysoku hodnotu, ale PCO mi doktor nikdy nespomenul, bolo by to vidiet na utz alebo pri laparke?
9. okt 2013 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubo780 mame velmi podobne nicky :slight_smile:
9. okt 2013 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba08
ja sa v tom nevyznam, ale ved si v tej hodnote co ma byt.
9. okt 2013 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 cize PCO je ked je ta hodnota vyssia ako norma?
9. okt 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnesna folikulometria na kazdej strane 4foliky, odber v piatok :slight_smile: Drzte paluchy :dizzy_face:
9. okt 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok