• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. januára 2017 
@speranza1 no jafné to máš jediné plus u mňa aj keď chcela som byť teraz natur :grinning: :grinning: :grinning: no len uvidíme či to bolo to správne rozhodnutie tak si humpľovať pečeň uff :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokazili sa mi hodinky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: (menzesové)
10. okt 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 meskaju? :frowning2: Uz by si chcela pichat? :sweat_smile:
10. okt 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
daval sem uz niekto tento clanok?? http://ekonomika.sme.sk/c/6964476/chcete-ist-na-vysetrenie-do-rakuska-povolenie-na-to-uz-nepotrebujet.html
treba si ho precitat do konca.. ten uuuuplne posledny riadok ma totalne zabil.. :(((((
10. okt 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@argenti Ja chodím Macháčovi, je veľmi zlatý, ale keď som tam dneska volala, sestrička mi hovorila že on tam býva iba vo štvrtky. To je blbé, lebo neviem ako kedy a čo víde ale ako čítam, všetci sú OK.
Ja mám dosť rozbehanú prácu, a keď sem nakuknem po pol dni, už strácam prehľad :slight_smile:
10. okt 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubo780 tak so je fakt sila. Takže všetky tie včerajšie príspevky ohľadom preplatenia IVF v Čechách sú asi pravdivé :angry: :angry: :angry: :frowning2:
10. okt 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka vyzera to tak, ze asi ano.. ale nemam to nikym a nicim overene.. dnes som na ten clanok natrafila nahodou.. citala som ho uplne v pohode, kym som nedosla uplne na koniec.. :( fakt neviem, ako to vlastne vsetko bude..
10. okt 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuuha ...tak posledná veta, že čo nepreplatia - umelé oplodnení =-O=-O=-O
10. okt 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee ved to :((((
10. okt 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kama2 odber v nedeľu, ja sa už aj teším. Ja chodím k Otevrelovi a strašne bol milý ked mi dnes volal. Tak má upokojoval.
10. okt 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubo780 Tak to naozaj vyzera tak, ze nam buchli po prstoch! Je to hnusne neludske rozhodnutie. Ist proti ludom, ktori chcu dosiahnut tak krasnu vec. Som zhnusena a smutna. A hanbim sa, ze zijem v krajine, kde je takyto pristup :frowning2:
10. okt 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kama2 dakujem za odpoved :slight_smile: no dufam,ze mi bude stacit ist len raz :unamused: ja mam len merional,ale zasa uplne prvu stimulku cize vobec nevieme ako zareagujem.
10. okt 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 aj ja to tak mam....prvykrat 2 ampulky denne....a zajtra mam kontrolu....a vajecniky teda dost citim...a ty kedy ides na kontrolu?
10. okt 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok nemam na to slova.. :((( my sme mali ist teraz na nase prve IFV, ale kvoli antibiotikam sa to posunulo a chceli sme ist v januari.. ako keby clovek nema dost starosti a problemov s tym, vyrovnat sa vobec s niecim takym.. tak este teraz vymysleli toto.. u nas prirodzene s dost velkou pravdepodobnostou ani neprichadza do uvahy.. jedine IVF s ISCI alebo dokonca PISCI.. neviem co budeme robit.. peniazkov vela nemame, spoliehali sme sa na to, ze nieco nam poistovna vrati.. ale jedno viem urcite, do SK CAR ma asi nikto nedostane.. :((
10. okt 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubo780 do kelu takze je to tak....skoda ze sa neda zistit z ktoreho datumu je ten clanok...ci je to aktualna infomacia alebo nie...
co budete robit baby? idete do toho na vlastnu past a skusite si to dat potom preplatit?
10. okt 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
10. okt 2013 o 16:10 • zuzinkabluzinka
@jalaura podla popisu pod clankom, je to zo vcera - streda 9.10.2013.. ja fakt neviem, co a ako budeme robit.. :(((
10. okt 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak to mame uplne rovnaku stimulku :slight_smile: ja som dnes pichala 3ti krat a kontrolu mam v pondelok.citim uz trochu ako pred ovulou,ale zatial to je v pohodicke.moc drzim zajtra palce! :dizzy_face:
zajtra este pichas?
10. okt 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 super, spolubojovnicka :slight_smile:....ja dnes picham 5krat...teda ja vecer, nie rano, lebo to by sme s muzoum nestihali, kedze mne to picha on :slight_smile:...jasne zajtra urcite a uvidim co mi povie Stelcl ze este ako dlho.... moooc drzim palceky....
10. okt 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubo780 takze to cerpali z tejto novelizacie...
takze jedine nam ostava ist do slovenskeho centra, doprosit sa nech nam podpisu ziadost...
Ja to skusim - pojdem do centra a poviem jej ze chcem soft alebo natural a ked povie ze to nerobia tak jej ukazem ziadost nech mi to podpise:slight_smile:...
Fakt si to neviem predstavit....Ale nieco urobit musime...ked mame tie 3 pokusy tak preco ich nevycerpat?
Len musime najst sposob ako...inak toto presne nechapem - tento pripad - umele odplodnenie. ved na slovensku je to drahsie ako v cechach tak by mohli byt radi ze tolko neminame...
10. okt 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jalaura hladam este jeden clanok, ktory vraj mal vyjst v pluske.. ale pochybujem, ze tam bude nieco ine..
tiez by som asi sla takto - bud chcem soft, alebo mi to podpiste.. ale neviem si predstavit, ako to bude fungovat.. nejako mi stale nieje jasne, ci to nebudu preplacat VOBEC, alebo to preplatia, ale az po tych vsetkych papierovych ceremoniach.. kedze my to mame necakane odlozene kvoli atb az najskor na december alebo januar, asi budem pozorne sledovat prve volavky a bojovnicky, ktore sa do toho pustaju a pustia v najblizsich dnoch, ako to vlastne vsetko bude..
10. okt 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe pytam sa ,lebo ja v plane mam stimulku len do 7ho dna,tak neviem co 8mi mi povie on ci este pichnut alebo ako :confused:
10. okt 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 aha, tak ja tam mam dlhsie napisane..asi12 dni a 8 den kontrola, ked mi povedia, ze co a ako....ale asi budeme dlhsie pichat...aspon myslim, ze dievcata tak pisali, ze az do 11 dna....
10. okt 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a co mas po 8 mom dni napisane?ja tu mam vyznaceny orgalutran a pregnyl,ale kedy a mnozstvo mi povedia v pondelok.merional mam len do 7meho a zostane mi len jedna krabicka,tak snad budu mat v Reprofite dajaky,lebo v lekarni dole pod reprofitom nemali.
10. okt 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 pozriem doma, lebo som v praci...ale mam pocit, ze to mam az do 12 dna...a pregnyl a orgalutran povedia zajtra....ved potom napisem ako som dopadla....neviem sa uz dockat :slight_smile:...a ty chodis ku komu?
10. okt 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 inak ak by mi zostal a nebudem potrebovat, kludne ti posuniem ak si v BA.
10. okt 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky citam si vas a cmulam lizanku proti tehu.nevolnostiam a veeeeeelmi mi chuti :slight_smile:
10. okt 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lusipe ok,tak zajtra daj urcite vediet :slight_smile: Ja zijem v IT,ale budem u maminy v Ba,cize ak mi bude este treba a tak rada kupim,si zlata :slight_smile:
10. okt 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ale inak ak si brala z reprofitu merional,tak ho mozes vratit a odrataju ti to :wink:
10. okt 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota Zazvorova? :slight_smile: Mam pre istotu doma v nocnom stoliku,ale nastastie som zatial nemusela pouzit.Rano ma to obchadza a cez den som v praci a ficim ako fretka,tak sa na to nemam cas sustredit.Iba co stale tie zle pocity zajedam :grinning: Horsie je to vecer.To ale idem skoro spat,sa smejeme,ze som ako kojenec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kedy ides najblizsie na utz?
10. okt 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok