• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

12. decembra 2017 
@sally2401
treba nato len cas, ale ja si myslim, ze KET bude uspesny uvidis :wink:
11. okt 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 a kedy ma prist? ci mala prist vcera :slight_smile: ?
@nelly3... ty kedy ocakavas pani milostivu? :wink:
11. okt 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. okt 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 som na 10.30,ty kedy?
11. okt 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kama2 @bimba8 dievcata, tak mi o dve hodinky vyrazame na kontrolny ultrazvuk...som sama zvedava...lebo vajecniky dobre citim.... neviete ci bude potrebne uz dnes nieco platit?
11. okt 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 ja budem v ba,v pondelok dám vediet :slight_smile:
11. okt 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj je tu vela prispevkov o tom ze sa uz nebude preplacat refundacia. Svine su to. Je to strasne nespravodlive. Ale ja si to aj tak skusim podat.len neviem co vsetko k tomu potrebujem :frowning2:
11. okt 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe držím palceeee! Platí sa tuším az na konci úplne.
11. okt 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kama2 ja okolo 13:30. Škoda :slight_smile:
11. okt 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 dakujem pekne, potom dam vediet, ako dalej picham....ked by si potrebovala, potom si dame vediet na IP.... :wink:
11. okt 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa mi ozval aj Dr.Macháč že môžem ísť hneď na KET, len neviem prečo mi dal otázku či mám pravidelný cyklus, keď teraz budem mať posunutý keď vysadím lieky tak mrcha príde až tak 3-4 dni.
11. okt 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe jasne, budem čakať dobre správy :wink:
11. okt 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica
ziadost o refundaciu, ktoru najdes na stranke svojej zdravotnej poistovne, original fakturu, doklad o zaplateni a od lekara z rf papier o tvojom zdravotnom stave :wink:
11. okt 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12.DEN od ET , ruky sa mi triasli od stastia ...
11. okt 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@ikuska naaadhera... g r a t u l u j e m :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. okt 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikak1 tak drzim palce
11. okt 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska krááááááásny testík :dizzy_face: blahoželááááám :slight_smile:
@ikuska jeziiis supeeeeer gratulujem
@kacenkab ďakujem pekne, aj ja Tebe, v pondelok budem posielať všetku pozitívnu energiu na testík :wink:
11. okt 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikuska super, gratulujem....a ako si sa bala :slight_smile:...vidis, a bol to ten pravy bojovnicek :slight_smile:
11. okt 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica ja si myslim ze sa bude, len to chcu nejak skomplikovat sa zda, treba to na preskumat
11. okt 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska krasne tesim sa s Tebou
11. okt 2013 o 10:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby ja sa tak bojim, obchadza ma depka :sweat_smile:
11. okt 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konecne som doma takze Hcg z 567 to bol 11ty den ET vyskocil na 1432 13ty den po ET doktor bol spokojny nerypal sa vo mne,kedze idem do Brna na kontrol.sono som si to prehodila na 22.10.doki povedal,ze tam by uz malo byt vidno tak verim,ze to bude vsetko v poriadku :slight_smile: Baby a odkedy by malo bit srdiecko?
11. okt 2013 o 10:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@sally2401 mrzi ma to a moc :frowning2: verim,ze Ket bude uspesny vela sil do dalsieho boja aj dafy tak isla myslim a kuk je tehu
11. okt 2013 o 10:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kočky koniec dohadom ohľadom refundácie nákladov. Volala som dnes do centrály VšZP, konkrétne s p. Ing. Zdenkou Martikovičovou z odboru liečby v cudzine.
:frowning2:
Takže v súvislosti s novelou zákona o zdravotnom poistení je skutočne návrh, že umelé oplodnenie absolvované v zahraničí nebude preplácané, pokiaľ nebudeme mať schválené žiadosť zo slovenského centra. Dnes majú revízny lekári nejaké školenie, ako by to malo fungovať, aké tlačivá sa budú používať, atď, tak ešte mi sama nevedela povedať, aký bude konkrétne postup.
Taktiež mi potvrdila, že k predmetnému zákonu bude vydaná vykonávacia vyhláška s popisom diagnóz, resp. výkonov, ktoré chceme absolvovať v zahraničí, ktoré budú vopred musieť byť schválené na poisťovni. A umelé oplodnenie bude medzi nimi!!! Lenže pokiaľ bude vyhláška Ministerstvom zdravotníctva SR vydaná, tak by mali schvaľovať refundáciu podľa pôvodných podmienok. Nevedela mi zatiaľ povedať, kedy bude vyhláška vydaná.
Takže kočky, ktoré chcete požiadať o refundáciu, resp. ešte absolvovať IVF, tak ak sa vám dá, urobte čo najskôr, aby vám aspoň niečo preplatili.
Inak pri telefonáte som si neodpustila sarkastickú poznámku, že z akého dôvodu to takto obmedzili, lebo IVF v zahraničí je lacnejšie ako na Slovensku!!! Tak nemala slov!!!
Je mi zase z toho nagrc!!!
11. okt 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kočky mám dilemu. Dnes som dostala mrchu, tak eventuálne zajtra by som mohla začať stimulovať. Protokol ešte nemám, ale to by nebol problém., napísala by som Marcelkovi. Lieky naškreškované doma mám, takže by to nebol problém. No neviem, čo urobiť. Normálne mám chuť do toho ísť, jen som po operácii kolena, brala som nejaké lieky od bolesti, tak neviem či by sa no neodzrkadlilo na vajíčkach. :unamused:
Ale mám chuť využiť poslednú šancu na preplatenie.
Čo robiť? :unamused:
11. okt 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka To znamená ísť do dákeho centra na Slovensku, nechať si schváliť iVF a až potom ísť do Čiech, tam absolvovať celý porces a s výsledkom ísť do poisťovne, kde požiadať o refundáciu..
11. okt 2013 o 10:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska bože ja mám takú radosť z teba, ako keby som ja bola tehu. :slight_smile: veľmi veľmi ti držím palce
11. okt 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm krásne bodaj by to boli dvojky veľmi ti to prajem.
11. okt 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok