• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. septembra 2017 
@kama2 pocet nie je az tak dolezity ale aby kvalita bola :wink: ....tak snad sa pochlapia :wink:
11. okt 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 dik dufam ze ano, myslim na ne silno silno
11. okt 2013 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 urcite budu bojovnicky :wink: a kedy buďe vklad?
11. okt 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 dakujem a zelam nech sa tvoje vajka pekne delia a posielam tehu virusiky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe predbezne povedali ze v stredu ale este sa.uvidi podla toho ako budu šikovné
11. okt 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska dakujeeem
11. okt 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@izzie27 dakujem :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
11. okt 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita dakujem :slight_smile:
11. okt 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka dakujem :slight_smile: poslem ti radsej tehu virusiky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 tak sa v stredu mozno uvidime :wink: drzim palceky nech sa im dari :unamused:
11. okt 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 to mal byt smailik, zle so tukla na ipade, prepac :wink: :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. okt 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe decapeptyl a diphereline je to isté
11. okt 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 tak to máš peknú zásobu liekov :slight_smile: Inak aj ja som taká domáca lekáreň, asi 32 menopurov, Orgalutrany, 3 Pregnyly + všetky ostatné lieky. Dnes mi kamoška doniesla aj 2 krabičky Utrogestanu, takže som komplet vybavená.
Len dúfam, že zvyšné injekcie po tomto softe už nebudem potrebovať.
Nie som priamo z TT, ale z blízkej obce J.B. :grinning: :grinning:
11. okt 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@manita to mi dal vraj namiesto pregnylu aby sa zabranil hyperstimulacnemu,lebo tych vajiciek je viac ako desat az 12 na kazdom vajecniku... A pijem vela vody pre istotu :wink:
11. okt 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Tak to si mala 18 hodín medzi pichnutím Pregnylu a IUI, ak dobre rátam...
Ja mám IUI v utorok naobed a Pregnyl si mám pichnúť v pondelok o 10 hod. Som z toho jeleň. To je 22 hodín.
Nechápem, podľa čoho ten čas dávajú.
Ale jedno je isté, že pri OPU sa musí dodržať presne 36 hodín, ale pri IUI to musí byť menej (na to som sa pýtala.) Ale to rozmedzie 18-24 hodín hore-dolu hodina mi nejde do hlavy.. :astonished: .

@bergalm, ty si to mala ako? :sunglasses:
11. okt 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe pekná úrodička, buď šťastná, dobre robia, čo robia... :wink: :wink: :wink:
predstav si, že v GF ťa už-už išli mučiť dlhým protokolom... asi chceli 50 vajíčok od teba... :angry:
11. okt 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 aj ti poslal protokol? Kedy začínaš stimulovať?
11. okt 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 My ideme az na 15tu, ale uz sa strasne tesim. Verim, ze toto bude spravne rozhodnutie s dobrym koncom :slight_smile: . Drz sa v stredu
11. okt 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska grcky az po et, ci?? :slight_smile:
11. okt 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita presne toto sme sa sa dnes s muzom bavili,ze to co by ma asi roztrhlo....myslim ze to bolo skvele rozhodnutie a dufam ze so stastnym koncom :wink:
11. okt 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@manita ja som to nejak nerátala kolko je to hodín pred iui tak mi Štelcl kázal tak som si večer pregnyl pichla :slight_smile: :slight_smile: mne sa to tiež nejak nezdalo ale asi to účinok malo :slight_smile: :slight_smile: budem držat palce aby iui bolo úspešné a kto ti bude robit iui?Štelcl? :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@manita cau no podobne uz si to presne nepametam ale bolo to podobne
11. okt 2013 o 18:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 veď práveže štlc nebol tam práve
nejaká mladá, bola domotaná nejako
preto sa pýtam aj vás radšej

až 26 hodín to mám, zle som to vyrátala predtým

18 hodín a 26 hodín, to je ale rozdiel, nechápem to
11. okt 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita ked ony väčšinou robia ivf asi preto bola domotaná :wink: :wink: ale zase pri iui nemusíš pchat do seba kopu hormonov :wink: :wink:
11. okt 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka
neposlal, asi az v pondelok, neviem ci cez vikend chodi na maily. snad to stihnem, menzes mam dostat buduci tyzden niekedy koncom.
11. okt 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita tak skus napisat mail Stelclovi, ci si to mas pichnut vtedy ako ti kazala ta doktorka
11. okt 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 neviem, či stihne odpovedať, je piatok a v pondeok mám pichať, cez víkend na maily neodpovedá, ale skúsim...
11. okt 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no veď to, bola pomotkaná, ale ja som už mala IUI 4x a IVF 3x, tak sa domotať len tak nedám... :wink:
ale v RF som IUI ešte nemala, preto sa pýtam vás...
a ty si bola prudko pozitívna... :wink: :wink: :wink: preto chodím na rady... :wink: :wink: :wink:

do papierov mi napísala len Pregnyl v pondelok, žiadny čas
11. okt 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 tak dovtedy ti to určite pošle. Ideme ako pokusné králiky vyskúšať preplatenie? :grinning:
11. okt 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok