• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. mája 2017 
@manita Ja som tiež bola na sk na iui a tam som pregnyl pichala 36 hodín pred preto sa mi to zdalo nejak divné keď mi Štelcl zahlásil že stačí deň pred iui :confused: :confused: júj tak Ti prajem aby iui vyšla a našla si na testíku pekné // :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita a keby si skúsila zavolať na tú nonstop linku? možno by ti poradili...
11. okt 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ďakujem, si zlatá :slight_smile:

ja na SK 16 hodín pred a v RF teraz 26 hodín, no kto by sa im v tom vyznal... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka presne, je verim, ze sa nam zadari, musi :wink: toto bude kolke tvoje ivf?
11. okt 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka super nápad, zajtra brnknem :wink:
11. okt 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita veď by som bola rada keby si tehuľka po iui a z dvojkami nech nie som sama :slight_smile: :slight_smile: aj keď dnes som spala asi 4 hodinky lebo naša slečna zaspala o 3 v noci a ráno o 7 vyspatá a svieža ako rybička :grinning: :grinning:
11. okt 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata este otazka...pri stimulacii ste si dali aj vanu?moze sa to?
11. okt 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe
pri stimulke urcite ano, po vklade nie :wink:
11. okt 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 zlatíčko, vieš ako som dnes na teba myslela?
2 folikulky - dve vajíčka - dve detičky
prvý bod som dnes splnila, pokračujem ďalej... :wink:
11. okt 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@monikak1 Ahoj, no ako, dočkala si sa tej mršky? Začinaš stimulovať? Ja zajtra, ale ten čas ide pomaly :slight_smile:
11. okt 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 do tretice všetko dobré :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 koľko IVF si absolvovala ty? Ja som mala IVF v Iscare, a júni tohto roku soft v RF.
11. okt 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita ďakujem no veď to mi aj Štelcl povedal že zázrak keď mi zahlásil že sú tam dve miminá :slight_smile: :slight_smile: predsa keď čítam že baby po ivf majú vela folikúl a v niektorých nie sú vajíčka :confounded: :confounded: ja som šla radšej bez clostíku na iui lebo pri ivf som mala okolo 20 vajok tak som sa bála aby som nemala vela folikúl :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka
v gyn-five prve, druhe v rf minuly rok na jesen, tretie v rf minuly mesiac, ale nedostala som s k ET, neviem preco, zla stimulka :confused:
11. okt 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja tiež naprírodno a krásne dva, zatiaľ idem tvojou cestičkou... :wink:
11. okt 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 dakujem :wink: tak si teda dam :wink:
11. okt 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita no super tak začiatok už máš a teraz to už len dotiahnuť do konca :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 niekedy sa stáva, že stimulka nesadne. Ja som tiež pri tom softe (Clostil + 1 ampulka Merionalu) mala nakoniec len jedno vajíčko, takže mi tiež nesadla. Teraz by som mala pichať dve, uvidíme ako to nakoniec dopadne.
A ty budeš mať akú stimulku? už ste sa o tom bavili?
11. okt 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka
nebavili, minuly rok som mala clostyl, potom 1x menopur, po utz kontrole 2xmenopur a 5 oplodenych z 5 a krasne 3 HB1, nakoniec mi vysiel aj KET s jednym mrazacikom tento rok v maji, tehotenske testy krasne aj hcg a potom som zacala spinit, neskor krvacat a konec :pensive: snad teraz to bude dobre.
minuly mesiac od 1DC 2x menopur, jeden oocyt, sice zrely,ale sa neoplodnil :angry:
11. okt 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence prosím viete mo poradiť ci možem v novembri stimulovať merionalom, ktorý v októbri expiroval? Je za dobrú cenu tak neviem či si ho mám kúpiť... Dik za radu
11. okt 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik myslím, že áno. Ale celkom ok to nie je. Konzultovala by som to v centre a ako vieš, že Ti dajú Merional?
Ja som mala Merional v Iscare, tu mi dali iné-Puregon..
11. okt 2013 o 20:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik
ja myslim, ze mozes, ale skus zavolat do rf alebo napisat a poradit sa.
11. okt 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 no tak to neviem, ale vraj sa zvyknú spýtať či ti neostali nejaké lieky z predchádzajúcich IVF, ale asi počkám a spýtam sa rovno v RF
11. okt 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja neviem,mne dal Koudelka rovno Puregon, vraj je lepší. MOžno aj preto, že pri Merionale som mala slabšiu úrodu..
11. okt 2013 o 20:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit este nedosla:( ked nechcem dojde aj o 3 dni skor a teraz mrcha jedna meska....! Popijam cervene vinko az ta dobehnem :wink:
11. okt 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka aj my ideme, ja som s tym zmierena, ja vzdy, ked nieco chcem, tak bez komplikacii sa to neda. uz som si zvykla, nech ide do kelu cele slovenske zdravotnictvo. :wink:
12. okt 2013 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka mozno budeme stimulovat naraz :slight_smile: ja az 27 dostanem mrchu, potom zacinam, ked muz bude doma, co dufam, ze uz konecne bude :unamused:
12. okt 2013 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oficialny test z RF 13.den od ET
12. okt 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@ikuska supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer tak uz len Pondelok spravnu vysku HCG a bude to tutovka na 1000% :slight_smile:
12. okt 2013 o 09:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm ddaakkuujjeemm :slight_smile: sama som zvedava ake budem mat cislo a kedy ides na utz do Brna. Ja v pondelok volam aby som sa objednala.
12. okt 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok