Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
11. okt 2013

@manita Ja som tiež bola na sk na iui a tam som pregnyl pichala 36 hodín pred preto sa mi to zdalo nejak divné keď mi Štelcl zahlásil že stačí deň pred iui 😕 😕 júj tak Ti prajem aby iui vyšla a našla si na testíku pekné // 🙂 🙂

tlucka
11. okt 2013

@manita a keby si skúsila zavolať na tú nonstop linku? možno by ti poradili...

manita
11. okt 2013

@tinka9075 ďakujem, si zlatá 🙂

ja na SK 16 hodín pred a v RF teraz 26 hodín, no kto by sa im v tom vyznal... 😝

nelly3
11. okt 2013

@tlucka presne, je verim, ze sa nam zadari, musi 😉 toto bude kolke tvoje ivf?

manita
11. okt 2013

@tlucka super nápad, zajtra brnknem 😉

tinka9075
11. okt 2013

@manita veď by som bola rada keby si tehuľka po iui a z dvojkami nech nie som sama 🙂 🙂 aj keď dnes som spala asi 4 hodinky lebo naša slečna zaspala o 3 v noci a ráno o 7 vyspatá a svieža ako rybička 😀 😀

lusipe
11. okt 2013

Dievcata este otazka...pri stimulacii ste si dali aj vanu?moze sa to?

nelly3
11. okt 2013

@lusipe
pri stimulke urcite ano, po vklade nie 😉

manita
11. okt 2013

@tinka9075 zlatíčko, vieš ako som dnes na teba myslela?
2 folikulky - dve vajíčka - dve detičky
prvý bod som dnes splnila, pokračujem ďalej... 😉

sona_fit
11. okt 2013

@monikak1 Ahoj, no ako, dočkala si sa tej mršky? Začinaš stimulovať? Ja zajtra, ale ten čas ide pomaly 🙂

tlucka
11. okt 2013

@nelly3 do tretice všetko dobré 😀 😀 😀

tlucka
11. okt 2013

@nelly3 koľko IVF si absolvovala ty? Ja som mala IVF v Iscare, a júni tohto roku soft v RF.

tinka9075
11. okt 2013

@manita ďakujem no veď to mi aj Štelcl povedal že zázrak keď mi zahlásil že sú tam dve miminá 🙂 🙂 predsa keď čítam že baby po ivf majú vela folikúl a v niektorých nie sú vajíčka 😖 😖 ja som šla radšej bez clostíku na iui lebo pri ivf som mala okolo 20 vajok tak som sa bála aby som nemala vela folikúl 🙂 🙂

nelly3
11. okt 2013

@tlucka
v gyn-five prve, druhe v rf minuly rok na jesen, tretie v rf minuly mesiac, ale nedostala som s k ET, neviem preco, zla stimulka 😕

manita
11. okt 2013

@tinka9075 ja tiež naprírodno a krásne dva, zatiaľ idem tvojou cestičkou... 😉

lusipe
11. okt 2013

@nelly3 dakujem 😉 tak si teda dam 😉

tinka9075
11. okt 2013

@manita no super tak začiatok už máš a teraz to už len dotiahnuť do konca 🙂 🙂

tlucka
11. okt 2013

@nelly3 niekedy sa stáva, že stimulka nesadne. Ja som tiež pri tom softe (Clostil + 1 ampulka Merionalu) mala nakoniec len jedno vajíčko, takže mi tiež nesadla. Teraz by som mala pichať dve, uvidíme ako to nakoniec dopadne.
A ty budeš mať akú stimulku? už ste sa o tom bavili?

nelly3
11. okt 2013

@tlucka
nebavili, minuly rok som mala clostyl, potom 1x menopur, po utz kontrole 2xmenopur a 5 oplodenych z 5 a krasne 3 HB1, nakoniec mi vysiel aj KET s jednym mrazacikom tento rok v maji, tehotenske testy krasne aj hcg a potom som zacala spinit, neskor krvacat a konec 😔 snad teraz to bude dobre.
minuly mesiac od 1DC 2x menopur, jeden oocyt, sice zrely,ale sa neoplodnil 😠

bradik
11. okt 2013

Dievčence prosím viete mo poradiť ci možem v novembri stimulovať merionalom, ktorý v októbri expiroval? Je za dobrú cenu tak neviem či si ho mám kúpiť... Dik za radu

sasa1983
11. okt 2013

@bradik myslím, že áno. Ale celkom ok to nie je. Konzultovala by som to v centre a ako vieš, že Ti dajú Merional?
Ja som mala Merional v Iscare, tu mi dali iné-Puregon..

nelly3
11. okt 2013

@bradik
ja myslim, ze mozes, ale skus zavolat do rf alebo napisat a poradit sa.

bradik
11. okt 2013

@sasa1983 no tak to neviem, ale vraj sa zvyknú spýtať či ti neostali nejaké lieky z predchádzajúcich IVF, ale asi počkám a spýtam sa rovno v RF

sasa1983
11. okt 2013

No ja neviem,mne dal Koudelka rovno Puregon, vraj je lepší. MOžno aj preto, že pri Merionale som mala slabšiu úrodu..

monikak1
11. okt 2013

@sona_fit este nedosla:( ked nechcem dojde aj o 3 dni skor a teraz mrcha jedna meska....! Popijam cervene vinko az ta dobehnem 😉

mirkakn1
11. okt 2013

@jjajka aj my ideme, ja som s tym zmierena, ja vzdy, ked nieco chcem, tak bez komplikacii sa to neda. uz som si zvykla, nech ide do kelu cele slovenske zdravotnictvo. 😉

mirkakn1
11. okt 2013

@jjajka mozno budeme stimulovat naraz 🙂 ja az 27 dostanem mrchu, potom zacinam, ked muz bude doma, co dufam, ze uz konecne bude 😒

ikuska
12. okt 2013

Oficialny test z RF 13.den od ET

bergalm
12. okt 2013

@ikuska supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer tak uz len Pondelok spravnu vysku HCG a bude to tutovka na 1000% 🙂

ikuska
12. okt 2013

@bergalm ddaakkuujjeemm 🙂 sama som zvedava ake budem mat cislo a kedy ides na utz do Brna. Ja v pondelok volam aby som sa objednala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre