• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
@ikuska ja frcim 22.10. o 8.45hod som objednana bola som na 18teho,ale prelozila som to a potom uvidim co povedia a az potom pojdem svojmu gyndosovi tak sme dohodnuti
12. okt 2013 o 10:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm A to si sa po kolkych dnoch objednavala, ja by som sa chcela na 25.10. objednat, to budem 26.den od ET
12. okt 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska krasny testik gratulka :slight_smile:
12. okt 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikuska Stelcl mi napisal mail,ze za 10-14dni kontrol.sono ty si nepisala dokimu mail,ze mas pozitivny test? a napisal mi ,ze bud u nich alebo u sveho lekare ,ale ja som si dala radsej do Brna
12. okt 2013 o 12:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm nie nepisala, a ma sa pisat, lebo v papieroch je objednat sa na utz a oni sa maju ozvat... teda tak som to pochopila ...
12. okt 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita pred iui je to ine.. lebo 12 hodin cca treba spermosom aby doplavali tam kde maju v prirodzeno cykle...aj pri iui cize preto asi staci a ked si zratas ze 24h+12 h pri iui a pri ivf 36 hodin predtym tak to sedi :slight_smile: myslim ten pregnyl pichnut tak
12. okt 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi áno, je to tak
volala som, povedali, že pred IUI je jedno o koľkej hodine sa to pichne jeden deň pred IUI
ešte berú do úvahy aj to, že prežijú 3 dni v maternici, takže tá ovula im tam tak nejako zapasuje v rozmedziach niekoľkých hodín...
:slight_smile:
12. okt 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikuska ja som pisala mail co a ako a toto mi odpisal tak neviem skus alebo zavolaj
12. okt 2013 o 16:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčata prosím vas môže sa piť pri ohss trochu vína? :confused: Vraj všetko ustupi keď príde ms a ja mam PCO a cykly aj 80 dňove, chcela by som to trošku urychliť :slight_smile: Ďakujem :slight_smile:
@manita
@bergalm
@bergalm
@ikuska
12. okt 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko34 fuha tak to neviem nemam s tym skusenosti
12. okt 2013 o 19:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkab moja uz si robila testik?cakam tu na dobre spravicky ,ale nevidim nic
12. okt 2013 o 20:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko34 ahoj, ja s tym tiez nemam skusenosti.
12. okt 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm
@ikuska Ďakujem dievčata, už som si to vygooglila, pri ohss by som nemala piť alkohol a ani kavu a naj je piť vela tekutin z obsahom elektrolytov :slight_smile: Ďakujem :wink:
12. okt 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte . Co je ma tom pravdy ze embrika nemaju radi parfem.? a este treba mat pred vkladom vyprazdneni moc mechur alebo plny?
13. okt 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica ahoj odporuca sa neparfunovat pred vkladom, ze embrya maju potom prirodzenejsie prostredie u maminy;) Pred vkladom nemas ist aspon hodinu na wc , nemusis mat mechur uplne na prasknutie ako to niekde chceli
13. okt 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm Ahoj, test mam oficialne robit zajtra, bojim sa
13. okt 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zdravim vsetky, 13.den od ET, netestovala som zatial nic, nemam ani iny test ako ten RF, ale uz som zplne zahaluzena :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ked som cakala maleho, tak som 27 a 28 den cyklu mala taku hnacku, ze az cierna voda zo mna tiekla, a teraz nic, tak neviem ci to vyslo ci nie, no uuuplnu paniku mam
13. okt 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Furt neviem ci sa citim tehotna ci nie :sweat_smile:
13. okt 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkab neboj vela bab sa necitilo tehotne a mali kolajnicky ako hrom ked testovali:grinning::grinning:. Zajtra ti drzim palceky aby to tam bolo;);)
13. okt 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 jezis dakujem, ja viem ze sa musim ukludnit :sweat_smile:
13. okt 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, tak prvé včeličky sú už vo mne :slight_smile:
V sobotu budem 8 DC, tak som zvedavá, či tam niečo bude. :unamused: Teraz si pichám 2 ampulky Menopuru, tak verím, že vajíčok bude viac ako predtým. Kočky inak mala som chuť si pichnúť 3 ampulky, len neviem, čo by sa stalo (chcela by som tých vajok mať viac) :grinning: :grinning: Urobil z vás niektorá to, že si pichala viac ako mala?
13. okt 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkab držím palce pri testovaní :slight_smile:
13. okt 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka ahoj , ja som tiez pichala 2 ampulky merionalu a mala som po 5 injekciach viac ako 12 na jednom a tiez viac ako 12 na druhom tak sa neboj, len dodrziavaj co ti predpisali, urcite si nedavaj viac....
13. okt 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka urcite si nepichaj viac ako ti kazali, aspon teda ja by som si viac nepichla
13. okt 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe
@buba08
predtým pri stimulácii 1 menopurom som mala len 3 odobrané vajka, nakoniec sa oplodnilo len 1. Chcela by som ich mať fakt viac, aby bolo z čoho vyberať :grinning:
No uvidíme, čo nakoniec z toho bude...
13. okt 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Ahojky, kedy začínaš stimulovať? Nebola si to náhodou ty, ktorá si pichala viac ako mala? Niečo sa mi marí :grinning: :grinning:
13. okt 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka neboj,jedna ampulka a dve su rozdiel....aby si si zase neprivolala hyperstimulacny syndrom...to je velmi nebezpecne...tak opatrne...
13. okt 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no verím, že to dobre dopadne. Pri prvej stimulke v Iscare v BA som mala až 300 iu Menopuru a ešte ej Puregon (už si nepamätám presne, dopichávala som z pera), takže som sa OHSS nevyhla :grinning: :grinning: Našťastie stačilo zostať týždeň v nemocke na pozorovaní :grinning:
Tá stimulácia, a celkovo umelé oplodnenie je taká veda, že človek nevie, čo je lepšie, čo by mal urobiť, aby sa to konečne podarilo :unamused:
13. okt 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacenkab ja sa citim uplne netehu nemam az take priznaky ako ked som bola prvy raz az na bolenie obcas brucha tak nemaj strach
13. okt 2013 o 16:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko34 kašli na alkohol :wink:

100% hroznový mušt z červeného hrozna ti splní ten istý účel

ja si kupujem tento od Matyšáka:
13. okt 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok