• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. októbra 2017 
@lienka_1 a s cim mam D-cko uzivat ja, ked mam alergiu na mlieko a vyrobky z neho? :wink:
13. okt 2013 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 Zapi ho kuracou polievkou :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2013 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 no ale kazdy den ? :slight_smile:
13. okt 2013 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 No ved niekedy kuracia a niekedy moze byt kapustnica napriklad :grinning: :grinning: :grinning: Ja zapijam iba vodou. A mamka mi vravela, ze v lete treba vit. D brat vecer.
13. okt 2013 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 prave citam v pribalovom letaku, ze sa neodporuca pri zvysenej hladine vapnika v krvi (momentalne mi pichaju calciove injekcie aj s vitaminom C), takze pockam, kym ich doberiem a potom zacnem brat D3
13. okt 2013 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 no namiesto tebe som to poslala sebe, asi uz by som mala ist spat :wink:
13. okt 2013 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 Ja meskam hodinu za Slovenskom, ale uz asi pojdem aj ja. Prsi a je zima, cas zaliezt pod paplon :wink:
13. okt 2013 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 no u nas pod Tatrami dnes bolo krasnych 19 stupnov, no len dokedy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2013 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak môj neúspešný pokus som už trocha rozdýchala, a ideme ďalej, s Machačom som dohodnutá na KET, len napísal mi že bez estrimaxu, len mám obavy keď niekedy mi zle dorastá sliznica, čo mám všetko užívať aby mi narástala, viem že alchemilkový čaj, červené víno a čo poradíte ešte?
14. okt 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 este mozes chilly alebo kajenské korenie.... :wink: drzim palce , nech Vam to vyjde :slight_smile:
14. okt 2013 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 a to sa dá normálne v lekárni kúpiť? to sú tabletky?
14. okt 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 myslim ze chilly je aj v tabletacha kajenske korenie..je korenina... ale ty si nasad jendo alebo druhe... nemusis brat ziadne lieky..staci ak si do jedla pridas chilly papricku :wink: :slight_smile:
14. okt 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit ahoj, ja som z clostylu mala 3 dni migrenu a 3 dni dvojite a take spomalene videnie, ale az po obede to zacinalo. Som sa vecer bala aj soferovat. Ale je to aj v letaku ako neziaduci ucinok.
Urcite to vsak spomen dokymu, lebo mas dost velke davky, aby vedel ako to znasas.
14. okt 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkab tak ako??
14. okt 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 ahoj, skus sa poradit s mauerkou....ona ich dodala mne...za par eur....a v lekarni ich nemaju...uz som pochodila vsetko....
14. okt 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak hlasim, ze test bol negativny, no co uz
14. okt 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rana bez pichania injekcii su krasne :slight_smile: Ahojte dievcata. Prajem pekne slnecne i ked studene rano.
14. okt 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@kacenkab je mi to velmi velmi uto :frowning2:
14. okt 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok
u nas je zamracene a hmla, aj ja chcem slniecko :wink:
@kacenkab je mi to luto, pozbieras sa a ide sa do dalsieho kola.
14. okt 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko :slight_smile:
@kacenkab dalsi bude pozitívny
@schatje6 ako pokračujeme ???
@sally2401 ket to vždy istí :wink:
14. okt 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ahoj :slight_smile: a ty ako potebujes???
14. okt 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, tak dnes posle dve injekcie vecer decapeptyl a v stredu odber....prosim aj vas tak strasne boleli prsia pri stimulke?...neviem, ci je to merionalom, orgalutranom, ale tym, ze tam tych vajiciek mam asi 20....
14. okt 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska
ahojjj tehulka nasa krasna, pokracujes si myslela vsak, no vysledky mam porobene, cakam na protokol, v piatok som pisala gyn. do rf, ale zatial mi neodpisal. injekcie mam pripravene, tak hor sa do dalsieho boja :wink:
14. okt 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tak krvcika odobrata a zajtra o 12.00 hod volam o vysledok :slight_smile: System mojho dokyho nas necha v napati este cely jeden den :unamused: no co uz, pockame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Posielam
14. okt 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@kacenkab To mi je velmi luto. Ale ako pise nelinka, nevzdavaj sa a hor sa do dalsieho boja. My budeme s tebou :slight_smile:
@ikuska Na dobre sa dlhsie caka :wink: HCG bude ukazkove
@lusipe To bolenie prs pocas stimulky je normalne. Pri tych hormonochs a ani necuduj. Mna bolia od stimulky dodnes :grinning:
14. okt 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 vďaka za info... skúsim sa im troška povyhrážať :grinning: aj keď viem, že veľa z tých papieroch nevyčítajú, lebo správy od tebou spomínaného doktora boli vééééľmi chabé :confounded: presne ako si napísala, že "študent odboru sanitár" :grinning: :grinning: no veď uvidíme. drž sa :wink:
14. okt 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 áno pokracujes :slight_smile: to som rada a výsledky ??? Silne držíme palceky a hlavne vnútorný pokoj :slight_smile:
14. okt 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte zenicky chcela by som sa kvam pridat .Chcela by som sa opytat . Uz som presla z menopuru na merional a tie moje mrsky akosi nie a nie dozriet stava sa ze nedozreju uz mam pred odberom a neviem ci vobec dozreju. :unamused: prosi o radu mam sa bat?
14. okt 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkab Ahoj, tak to mi je luto, viem co prezivas, ale verim, ze dalsi pokus bude uspesny :wink: drzkaj sa moja ...
14. okt 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok