Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miscok
15. okt 2013

@schatje6 No vidis. Este nie je nic stratene. Treba bublinkam verit a pozitivne mysliet. Drzim palce.

speranza1
15. okt 2013

@manita drzim paluchy...tfuj tfuj tfuj... 😵

lusipe
15. okt 2013

@schatje6 jaj drzim palceky...urcite bojuju krpci...uvidis, ze jeden silak zabojuje.... 😉 a vidime sa zajtra 😉

melisska
15. okt 2013

@schatje6 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 riadny adrenalin

melisska
15. okt 2013

kocky nemamte nahodou clexane 0,4, je vypadoka tazko sa mi zhana

lienka_1
15. okt 2013

@sasa1983 U nas vsetko postarom. Ticho pred burkou 😀

schatje6
15. okt 2013

@lusipe stale dufam 🙂
@melisska dakujem za grcku a prosim este aspon jednu dorana 😉
ja som mala clexan, ale bol preexpirovany, tak som ho zahodila...snad zozenies 😵

dafy
15. okt 2013

ahojte moje korčule 🙂 dnes sme boli na 3D všetko v poriadku tak ako má byť a na 80% je to chlapček 😀 😀 😀 😀

dafy
15. okt 2013

moj chrustik malinký 😵 😵 😵

ikuska
15. okt 2013

Ahojte, tak HCG 2312 ... nikdy sa mi ruky a srdce tak netriaslo ako ked som mala volat o vysledok ... 🙂 🙂 🙂 a nikdy sa mi nekotulali take slzy stastia ... 🙂 🙂 🙂 dakujem babulky, ste moja velka opora ...

monikak1
15. okt 2013

@dafy jeeej blahoželám, tešííííím že ste v poriadku. To budete mať krasny párik, supeeer! Foto zo sona nemáš?Sice som predtým veľa neprispievala, ale kukala som Vás a držala palce. Tiež máme bambulu z 1.IVF a teraz sme mali pár neúspešných pokusov na SR, tak skúšame Reprofit🙂! Držte sa!

ria191
15. okt 2013

@dafy ty "ťapuša" moja krásna zrovna si ma rozrevala aké krásne sono a veľká gratulka k pipíkovi 😀 😀 😀 😀 😀

monikak1
15. okt 2013

@dafy aaaa kým som odoslala správu, už si dala bobáčika. Kráááááásny bože toto sú najúžasnejšie fotky, keď vidieť už celého človiečika 😵 😵 😵

ria191
15. okt 2013

@ikuska no a je to tam 😀 😀 😀 tak už oficiálne tehuľka naša 😀 😀 😀

speranza1
15. okt 2013

@dafy neskutocne nadherneeeeeeeeeee.. gratulujem a veeeelmi vam drzim palce nech prebieha vsetko v najlepsom poriadku 😵 😵 😵 😵 😵

@ikuska zo srdiecka gratulujem..uzivaj si ten pocit stastia a naplnenia, hoci ste len na zaciatku... na jednom kraaasnom zaciatku..prajem vsetko dobreeeee 😵 😵 🙂

miscok
15. okt 2013

@dafy Kraaasny drobcek 😵 Tesim sa.
@ikuska Vyborne! Krasne HCG 😉

isabellaa
15. okt 2013

@dafy Krasa, blahozelam k pipiku 😀 My ideme 31.10., tak som zvedava, co uvidime.
Prosim Ta, kedy si vysadila utros a estrimax? Az na konci 12 tt? Dakujem.

isabellaa
15. okt 2013

@sarasota Zajtra na teba myslim, nech srdiecko krasne bije 😉

dafy
15. okt 2013

@monikak1
@ria191
@speranza1
@miscok dakujem dievčatá som neskutočne štastná az sa mi kotulaju slzy 😵 😵 😵 😵

dafy
15. okt 2013

@isabellaa dakujem 🙂 ja este beriem utrogestan 1rano 1vecer a estrimax 1 vecer uz iba do štvrtka to budem 12+3tt 🙂

isabellaa
15. okt 2013

@dafy a este ak mozem, ako si to znizovala? Na repro stranke je, ze rovnake davky do konca 12 tt a potom tyzden polovicne davky a nasledne vsetko vysadit. Koudas aj Vitous. mi vraveli, ze do 12tt mam brat rovnako, v podstate tak je o aj napisane na ich stranke. Mam utros 4 rano, 4 vecer, estrimax 3x1 denne.

lienka_1
15. okt 2013

@dafy Jeej, nunik, aky hanblivy 🙂 🙂 🙂 🙂 Krasne obrazky!

dafy
15. okt 2013

@isabellaa mne napísal Stelcl ze od 10tt znizovat dávky a v 12tt ukončiť 🙂

lusipe
15. okt 2013

@ikuska Velka gratulacia....tesim sa s tebou...pekne sa drzkaj a uzivaj si tieto pekne chvile...my sa posnazime ta nasledovat o 3 tyzdne 😉

tancik
15. okt 2013

@dafy jeeej gratulujem aj si chlapceka chcela....a bola si na sono v Myslave?

melisska
15. okt 2013

@dafy kraaaasny 🙂 ja som tušila, ze chlapček 🙂
@ikuska gratulujeme 🙂 vysoké hcg 🙂

dafy
15. okt 2013

@lienka_1 😵 😵 😵 😵

dafy
15. okt 2013

@tancik manžel chcel chlapčeka ja troška viac dievčatko ale aj tak sa teším 😀 😀 😀 😀 áno v Myslave som bola 😎

tinna13
15. okt 2013

@ikuska blahozelam, kraasne hcg, mozno aj dvojicky budu 🙂

ikuska
15. okt 2013

@tinna13 ahoj, dakujem, my sme vkladali len jedno 🙂 a je to na 15.den tak mozno preto take vysoke 🙂 uvidime 22.10.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre